Výklady tarotu na září 2022

výklady tarotu září 2022

I když je září pro nás synonymem pro začátek roku, tak výklady tarotu na září 2022 mluví především o hledání. A není to hledání cesty, ale spíše hledání sebe sama. Máme pocit, jako bychom byli ve vleku událostí, máme pocit, že už nelze ničemu a nikomu věřit a navíc, nic nefunguje, jak jsme zvyklí. Kde že nový začátek? A chtít od nás nějaké výkony, akci, je čirý nerozum. Ale sami dobře víme, že to tak nechat není možné. A opravdu postupem zářijových dní napneme síly, a půjdeme objevit sami sebe, možnosti a třeba i tu cestu. A navzdory ne zrovna příjemnému začátku, s koncem měsíce se nám ulehčí. Zaměříme se na mír v duši, klidné jednání i dobrou náladu.

Takový výklad si žádá radu na víc. Jak tedy na to? Vezměte to tak, že i když nemáme kompletní informace, zdroje, materiál, čili vstupy, neznamená to konec. Chce to jen změnit taktiku, přístup, otevřít smysly, rozhlédnout se, naslouchat, hledat. A pak to všechno spojit se svými znalostmi, schopnostmi a silou. Pak už můžeme jen uskutečňovat to, co před pár dny třeba nebylo možné. 

Výklady tarotu na září 2022 pro osudové číslo 1

Jedničky, očekáváte, ačkoli zářijové energie nejsou akci nakloněné, že to pěkně rozjedete. Však jste se dlouho chystali, plánovaly, a pracovaly na Vašem úkolu. Asi jste si spočítaly, na základě všeobecných energií, že v tom tak nějak zůstanete samy. A popravdě, nejen to. Okolí Vás má tendence blokovat, anebo jinak Vám cestu znepříjemnit. Ale jste jedničky, že. A to také znamená, jít si svou cestou. Nenechte se odradit a směřujte k cíli přímo.

Osudové číslo 2

I když všeobecný pohled na energie září nepovzbuzují k optimismu, Vy, Dvojky, si teď plníte sny nebo se rozhlížíte, který sen si splníte. Navíc velmi rychle získáte pocit, že tak, jak se daří Vám, musí se dařit i ostatním. No, a u Vás je to ten nejlepší impuls k tomu, abyste pomáhali druhým a trošku jim dodali energie, ať už má jakoukoli podobu. Jestli by se to tak mohlo říct, a neříkejte to devítkám;-), ale září je Váš měsíc, protože taková sebejistota a zájem naplnit své naděje k Vám často nepřichází. Využijte příznivých energií.

Výklady tarotu na září 2022 pro osudové číslo 3

Trojky, vy se teď držte někoho, kdo stojí pevně nohama na zemi. A ano, ve svém okolí máte takové lidi. Ale jsou tam i tací, kteří Vás mohou hodně zmást, zkazit Vám náladu, ubrat energii a nechat Vás doslova „vysáté“. Proč? Protože ve Vás uvidí právě zdroj energie a příliš dobré nálady. Ale nevnímejte to jako problém. Naopak září Vám ukáže „kdo je kdo“ a Vy si srovnáte s kým chcete i nadále kráčet stejnou cestou. Nebojte se na věc/lidi dívat z různých úhlů, hledejte informace, a dlouho nezůstávejte na místě, ať někde neuváznete.

Osudové číslo 4

Babí léto? To, je to, co vnímám z karet pro Vaši čtyřku. Od září očekáváte úspěch a také, jak je Vám podobné, si za ním s pocitovou prací a svými dovednostmi půjdete. Možná vyměníte své spolupracovníky či „spolucestující“, přeci jen Vaše projekty si žádají plné nasazení. No, a pokud Vás ti, co kolem sebe máte nepodpoří, ani se Vám nepodaří nalézt jiné, pak počítejte s tím, že se nadřete. Vaše plány, Čtyřky, co bychom si povídaly, jsou náročné a jen stěží je samy zvládnete. Neznamená to se vzdát. Zůstaňte nohama na zemi a nepolevujte v hledání stejně naladěných „spolucestujících“.

Výklady tarotu na září 2022 pro osudové číslo 5

Ačkoli se běžně, Pětky, ženete vpřed, v tomto září nejen že se zastavíte, ale hlavně se ohlédnete zpět. Potřebujete si věci zrekapitulovat. A pro to, co nefungovalo, nalézt lepší řešení. I vy si dejte pozor na to, jaké informace k Vám chodí, jací lidé Vás obklopují, jakou cestu si volíte. Mohlo by se stát, že se vrátíte hodný kus cesty zpět. V něčem to může prospět, ale ohlídejte si míru toho kusu cesty. Rozhodujte se, naslouchejte i přemýšlejte srdcem.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy vstupujete do pomyslného „nového roku“ naprosto bezstarostně, ale také bez jasného cíle. A již v prvních dnech září zjistíte, že nemáte tolik možností, s jakými jste počítaly. To, že Vám okolí nenahrává, to není takový problém. Víc si zábran a omezení stavíte samy. A to stále souvisí právě s tím, že nemate svůj cíl ani cestu, kterou byste se teď chtěli opravdu vydat. Proto se jako lepší cesta jeví, když vyhledáte lidi, třeba i z většího okruhu, kteří pro Vás tu podporu, pochopení a třeba i radu budou mít. Ale nezoufejte, tyto energie Vás nemají poškodit nebo alespoň zbrzdit. Usmějte se a neztrácejte naději, protože ona je s Vámi.

Výklady tarotu na září 2022 pro osudové číslo 7

Sedmičky, možná jste teď neměly dojem, že jste bohaté, ať už finančně nebo kreativními myšlenkami, ale to období už máte za sebou. Teď tedy využívejte možností a zkuste různé varianty, jakou cestou půjdete dál. Jestliže s někým spolupracujete, pak počítejte s inspirativní náladou a vzájemnou podporou. Třeba i to, co dosud vázlo, se teď samo pohne. A nenechte si šance a příležitosti utéct. Sice k Vám přijdou tak nějak samy, ale nebudou čekat věčně a jen Vy jste tvůrci svého štěstí.

Osudové číslo 8

Dosud jste měly, Osmičky, pocit, že nic nefunguje, jak byste si přály. Že se neustále snažíte, pachtíte a nic. Ale září je pro Vás osvobozující. Tedy pokud najdete tu správnou cestu. Dobře je, když nezapomenete na svou poctivost, zodpovědnost. Ale to Vám nedělá problém. Dopřát si čas a klid na nasměrování se Vám tak prospěje. A zábava. I ta může být inspirující. Tak i odlehčete. Teď ale nečekejte zázraky. Září berte jako čas příprav a dobu, kdy si věci dáte do pořádku.

Výklady tarotu na září 2022 pro osudové číslo 9

Devítky, čekáte si na „svůj“ měsíc? Pak jste se ho dočkaly. Září Vás má posunout, tedy, když zužitkujete to, co jste se dosud naučily. Chováte v sobě nějaký nápad, projekt? Pak je čas pustit se do jeho realizace. Tento měsíc doslova oplýváte energií, myšlenky, jako když se Vám srovnají, vše do sebe zapadne jako kolečka ve švýcarských hodinkách. Máte dojem, že to zní moc pracovně. Nebojte, i ten čas na zábavu a správní lidé k tomu Vám tento měsíc zpestří.