Výklady tarotu na únor 2022

Únor – ne moc oblíbený měsíc, ale výklady tarotu na únor 2022 ho vidí jako měsíc příležitostí. Ideální měsíc pro lidi, kteří mají vyšší cíle, kteří se nespokojí s málem nebo s průměrem. Ale také pro lidi, kteří dokážou poznat hodnotu třeba i v tom málu nebo v průměru. Prostě příležitosti února budou vidět jen když se na věc podíváme pod povrch. A to bude ta výzva. Možná skutečně máme natolik zažité, že únor není oblíbeným měsícem a říkáme si: Hlavně to přežít, ať už je ten březen a jaro. Ale právě vzít to, co nemáme rádi a přetvořit to v něco, co přinese nečekané výsledky je to pravé umění. 

Možná si říkáte, že teď je v jednotě síla, co se s někým spojit a dosáhnout tak více. Energie února takovému postupu nepomáhají. Tedy pokud si nechceme cestu ztížit nebo nehledáme kritiky a pesimisty. A kudy tedy vede cesta. Výklady tarotu na únor 2022 ji vidí ve vlastní síle, v ochotě učit se, růst, v odvaze. Ve vědomí sebe sama. Ostatně týden od 24. do 30. ledna nás na tyto energie ladil a připravoval přes kartu týdne.

Letošní únor je měsícem příležitostí, šancí a je na nás, jestli je uchopíme. Zda se necháme strhnout pochybnostmi, nízkým sebehodnocením, ale také destruktivními názory jiných lidí. Nebo se podíváme do hloubky. Tam, kam jiní nehledí, a na světlo z ní vytáhneme velké a skvělé šance na osobní štěstí, radost a naplnění.

Výklady tarotu na únor 2022 a téma měsíce: SCHOPNOST VIDĚT

Schopnost vidět v kontextu únorových energií nesouvisí s kvalitou a ostrostí zraku. A dnes nebudu radit ani vysvětlovat, jak povzbudit třetí oko nebo otevřít svůj vnitřní zrak. Budu Vám vyprávět příběh ze života, který se výklady tarotu na únor 2022 a téma, které z něho vyplynulo, souvisí a „vše“ vysvětlí:

Je to už možná deset, patnáct let. Jedno obyčejné ráno, jedna obyčejná cesta do supermarketu na nákup. Jeden obyčejný výběr zboží, a obyčejná páteční fronta u poklady. A jak tam tak poměrně dlouho postávám, tak nějak „vypnu“, abych se nenechala strhnout netrpělivostí. Nechám toulat myšlenky, uvolním se. 

Ale v ten moment musím zbystřit. Mám pocit, že mě někdo „svléká pohledem“. „Který prevít?!“ Ano, tvrdá myšlenka, ale to by se dělat nemělo! Rozhlédnu se a pátrám, kdo je tak nestoudný? 

Je to o energiích. Tohle není možné vidět očima. A tak si i přes pocit úplné tělesné nahoty toho troufalce najdu „přes energie“… A… zůstávám nahá… „Pachatelem“ je zcela slepý třicátník s asistenčním psem. Trochu se stydím. 

Ne za tu nahotu, ale zato, že jsem reagovala v první chvíli tak agresivně. A vnitřně mu dovoluji, ať si svůj pohled a práci s energiemi užije. Ne, v tomto kontextu se nestydím. Protože on vidí uvolněnou, otevřenou a tím pádem i nádhernou ženu. Zůstávám uvolněná a užívám si jeho zájmu. Pak když ho míjím při odchodu za pokladnami, jen lehce, s úsměvem na tváři i v hlase, a znamením, že „vím“ zašveholím: „Na shledanou.“

Osudové číslo 1

Jedničky, Vám únor prostě nesedí. Ať už svým stylem a významem, ale také dvojkovými energiemi. Takže vstupujete do toho letošního února s názorem, že „urvete“, co půjde a co ne, to se „nějak“ zakamufluje. A možná proto, aby nakonec těch kamufláží nemuselo být mnoho, tak se tak nějak stáhnete stranou. Navíc máte pocit, že od Vás někdo stále něco chce, požaduje a už toho máte dost. Ale okolí na Vás chce, jen abyste byly samy sebou. Kde se toulá Vaše nadšení, odvaha i sebevědomí? Schováte se, nebo únor „neúnor“ vezmete své věci do svých rukou a půjdete vstříc lepším zítřkům? Jistě víte, co vám karty radí…

Výklady tarotu na únor 2022 pro osudové číslo 2

Naopak Vy, Dvojky, energií spřízněného měsíce chcete využít a pohnout se hodný kus cesty vpřed. Ano, víte, že to znamená uskutečnit změny. Ty, které Vás možná dlouho nejen napadaly, ale také naplňovaly obavami a pochybnostmi. Ale teď jste na ně naladěné a připravené. O to snáz se Vám uskuteční. Ale také najdete podporovatele, kteří na Vaší cestu budou reagovat více než pozitivně. Jen neusněte na vavřínech. Letošní únor a Vaše kroky jsou jen začátkem. A když se vydáte cestou srdce, pak i krásné cesty.

Osudové číslo 3

Trojky, stále si nejste jisti svou další cestou. Zatím jen tak improvizujete a čekáte, co Vám tento rok přinese. Máte spíš dojem, že jste ztratily cestu, ztratily cíl. Jejich hledání nechte na později, teď potřebujete nalézt člověka, odborníka, který Vám na tu správnou cestu pomůže. Pak se Vám i hodně uleví. Je čas se přestat litovat, posbírat síly a dělat to, co můžete. Co nemůžete nechte na lepší energie.

Výklady tarotu na únor 2022 pro osudové číslo 4

Čtyřky, Vy se spoléháte, energie „neenergie“ na svou pracovitost, vytrvalost, a že Vám vůbec nevadí vynaložit patřičné úsilí, abyste něčeho dosáhly. A spoléhat se na sebe, je opravdu to nejrozumnější, co můžete udělat. Máte sílu, máte vizi, nechybí Vám ani nadšení. Tak se o to opřete. Ono, čekat, že někdo by šel Vaší cestou s Vámi, se v únoru nemůžete spolehnout. Potkáte se spíše s pasivitou svého okolí. Ano, ubere Vám to na optimismu a možná se necháte strhnout k černému pohledu na věc. Ale karty mají pro Vás typ, jak se udržet na vlně: Zůstaňte samy sebou, Čtyřky, a jestli to bude nutné, neváhejte se teď od ostatních stáhnout, ať se jimi nenecháte strhnout tam, kam nepatříte.

Osudové číslo 5

Ani Vy, Pětky, únor nevítáte jásavě, ale spíše se chcete stáhnout někam do ústraní, a počkat si na lepší časy. Ale nedělejte to! To, co se zdá na první pohled marné, může přinést nečekané výsledky. Pro vás je tou pevnou půdou Vaše zázemí, rodina. Tam se teď budete cítit bezpečně, a také tam spočívá Vaše prosperita… a možná tam naleznete i poklad. Z toho vyplývá i rada karet: Máte-li svůj cíl, nevzdávejte se ho. Zachovejte si vizi i důvěru a štěstí nehledejte v dáli, třeba na něm sedíte.

Výklady tarotu na únor 2022 pro osudové číslo 6

Šestky, je čas pracovat. Plány, sny anebo projekty si nyní žádají svou realizaci, a protože jsou Vaše, tak od Vás. Že nevíte, jak začít? Podstatné není jak, ale prostě začít. A co se Vám jistě bude líbit, nic a nikdo na Vás nespěchá. Naopak v klidu počká, jak se rozjedete, a pak Vám ochotně pomůže. Ano, čeká Vás postu práce, spoustu učení, a mnoho nových zkušeností. Letošní únor je Vám svými energiemi nakloněn. Využijte energií a jděte svou cestou.

Osudové číslo 7

Sedmičky, nosíte v sobě nějakou myšlenku či projekt, a teď se cítíte i na to, podniknout kroky, abyste je realizovaly. Z počátku února se Vám touto cestou půjde i lehce a radostně, všechno Vám bude „hrát do karet“. A Vás to podpoří v tom, abyste bez váhání vystřelily vpřed. Ale ohlídejte si tempo. Ať to na začátku „nepřepálíte“, a na konci (měsíce) Vám nedojdou síly. Nezáleží totiž na rychlosti, ale na vytrvalosti. Vytrvalosti udržet si svůj cíl, i když cesta někdy vázne.

Výklady tarotu na únor 2022 pro osudové číslo 8

Osmičky, Vás únor neleká, protože si jdete svou cestou, máte jasný cíl, a řešit, co je za datum, Vám přijde zbytečné. Jen kdyby to lidé viděli stejně jako Vy. Hned by bylo radostněji. Ale energie února mluví o příležitostech. Tak se pozorně zaměřte na ně. Je tu šance, že potkáte zajímavý nápad, projekt, který by Vám dodal ten správný impuls. A ten vede ke změně, kterou už dlouho vyhlížíte. 

Osudové číslo 9

A devítky, Vy únor vítáte jako „vodu na Váš mlejn“. Jste plně připravené zrealizovat své plány. Co se týká Vás samých, tak o sobě nepochybujete. Ale únor je náročný na spolupráci. A to se projeví i ve Vašich projektech. Ale změna je život. A vy zvládnete nalézt alternativní cestu k cíli. Navíc získáte velmi cenné zkušenosti. Na základě ní možná své plány upravíte. A že se všechno zamotá? I gordický uzel má své rozuzlení. A když přeslechnete své ego, a spolehnete se na hlas srdce, pak nemůžete chybit.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.