Výklady tarotu na srpen 2022

Léto máme v plném proudu a nás zajímá, jaké energie si ponese srpen. Proto jsem pro Vás připravila další výklady tarotu na srpen 2022.

Ať už jsme si vzali za svou energetickou či ekonomickou krizi, nebo procházíme nějakou svou osobní, pociťujeme nedostatek. Nemusí to být notně nedostatek financí, ale třeba i času, radosti či lásky. 

Když se dívám na ty karty, tak si říkám, hoďme jakoukoli krizi za hlavu, není k ní důvod. A jestli Vám někdo říká něco jiného, respektujte jeho názor, ale jděte si svou cestou. Vy si najděte podobně naladěné lidi, jako jste Vy sami a užívejte si všech darů, které se Vám dostává. A ano, když si sundáte ty černé brýle, těch darů, které se Vám dostávají, je nepřeberné množství. Navíc vidím, že s těmi správnými lidmi může probíhat energetická výměna. Tzn., že co vyšlete, to se k Vám vrátí. No, není to báječné?! Kde je ta krize?

Ano, to je to, co do sebe potřebujete dostat. Protože více méně jde v srpnových energiích o to, odpoutat se od krize, doslova osvobodit se, jít si svou cestou a samozřejmě být si jistí tím, co chcete.

Karty vysloveně doporučují, abychom se vydali na cestu, nesledovali informace, které neukazují jasný směr, a prostě věnovali energii tomu, co má budoucnost.

Osudové číslo 1

Jedničky, tápete, kterou cestou se vydat? Nebo jste se pustily do spoustu projektů, které Vám nyní přerůstají přes hlavu? Tak jistě chápete, co je Vaše téma měsíce. Ano, je to volba. A tentokrát neváhejte a poraďte se s někým, kdo je na Vaší straně. Sami o sobě máte tendenci situaci vyhrotit, což sice přinese poznaní, ale jinak se zamotáte do svých záležitostí jako moucha do pavoučí sítě. 

Proto hledejte svůj cíl, a jakmile si budete jistí svým směřováním, vydejte se neprodleně k němu.

Výklady tarotu na srpen 2022 pro osudové číslo 2

Dvojky, Vy se cítíte doslova blaženě, a v tomto modu, máte v úmyslu prožít celý letošní srpen. Držte se toho, protože můžete narazit na závistivce či takové lidi, kteří Vás mají zájem stáhnout v energiích dolů. Proto Vám také karty radí, abyste možná překročily svůj stín, ale určitě si šly svou cestou. Jedině Vaše srdce je tou správnou směrovkou k tomu, abyste si svou blaženost udržely celý měsíc.

Osudové číslo 3

Trojky, u Vás se v letošním srpnu silně projevuje Vaše požitkářská stránka. Chcete být sami sebou a na nic si nehrát. Přitom si však zachováváte zdravý rozum a nikam nespěcháte. Neznamená to, že si užíváte na pláži pod slunečníkem. Naopak jste hodně pracovité a intenzivně pracujete na svých projektech. Jen si zachovejte opatrnost. Máte ve svém okolí někoho, kdo to myslí velmi dobře, ale se sebou. A protože to je schopný podvodník či manipulátor, mohl by Vám nepěkně zkomplikovat život.

Ne, nelekejte se, naopak. Věnujte se svému, zachovejte hlavu na krku, nespěchejte a využívejte vše, co umíte. Tak Vám nikdo nemůže uškodit nebo Vás vrhnout do krize.

Výklady tarotu na srpen 2022 pro osudové číslo 4

Vám, Čtyřky, letní lenošení není vlastní, takže i teď intenzivně pracujete na svých projektech. A co víc, srpen je v energiích pro Vás vhodný i k nastartování něčeho nového. Teď máte i možnost navázat perspektivní spolupráci, takže na to nebudete samy. Jen si všechno hezky sepište a podepište. Léto je časem uvolnění, a ne každý své závazky má možnost nebo chce dodržet. 

Teď tedy pro Vás platí pověstné: „Důvěřuj, ale prověřuj.“ A co bychom si povídali, pro Vás je typická poctivost, tak ji žádejte i od druhých.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy se můžete těšit na výzvy, soutěžení nebo třeba na konkurenční soupeření. Máte tu tendence je brát za problém, za nepříjemné komplikace. Ale nezapomínejte, že výzvy jsou pro Vás prostředkem ke změně. Navíc, Vaši „protivníci“ to s Vámi špatně nemyslí. Naopak. Chtějí se s Vámi domluvit a dokonce Vás i podpořit. Což Vám rozšíří obzory a přinese další možnosti. 

Karty Vám doporučují, abyste se na věc i lidi dívaly více do hloubky. To co vidíte na první pohled nemusí znamenat, že to tak je.

Výklady tarotu na srpen 2022 pro osudové číslo 6

Šestky, jste plné síly a tak máte v úmyslu pracovat na projektech, které jste zatím odsouvaly. Možná budete mít dojem, že se nějak nemůžete domluvit s lidmi okolo. Ale nehledejte v tom problém nebo krizi. Jde o to, že si lidé musí ještě rozvážit, co chtějí, a jestli chtějí to co Vy. A karty naznačují, když k nim budete přistupovat s láskou a pochopením, že byste měly dosáhnout spokojenosti. Možná se Vám to bude jevit, jako že se vše zázrakem vyřešilo samo.

Osudové číslo 7

Sedmičky, srpen Vás vyzývá, abyste fantazii nechaly spát a nad svými záležitostmi uvažovaly reálně a logicky. Teď to chce stát nohama na zemi, vložit i fyzické síly, ale berte to jako počáteční investice. Také se spoléhejte na sebe, ne každý Vám půjde na ruku. Abyste přesvědčovaly někoho o své pravdě, není to, co musíte dělat. Ale srpen je pro Vás o tom, že se máte učit nové věci a jak se říká: “Učený z nebe nespadl“, tak se nenechte odradit nějakou tou kritikou. 

Chce to se podívat na věc z větší výšky. Uvidíte věc v širším kontextu, a lépe tak naleznete tu správnou cestu.

Výklady tarotu na srpen 2022 pro osudové číslo 8

Osmičky, máte dalekosáhlé plány. Ostatně, jak je to pro Vás typické. A srpen by měl být měsícem, který Vás v nich bude hodně inspirovat. Hodně dáte na pocit a své sny si nedáte jen tak vzít. A to ani proto, že se Vám nedostane podpory nebo že druzí jdou jinou cestou. Sice ani Vás nemine nutnost měnit směr a překonat omezení, ale jestli mají Vaše projekty dlouhodobý charakter, tak můžete jen získat, i když o něco déle.

Držte se svého poslání, své cesty, Vaše schopnosti, znalosti a dovednosti Vám pomohou za všech okolností.

Osudové číslo 9

Devítky, pro Vás má letošní srpen výzvy v podobě velké aktivity, ale také porovnání se v úrovni rozumu a citů. Co převládne? Co Vám ukáže cestu? Jistě naleznete lidi, kteří Vás vyslechnou, ale neporadí ani nepomohou. Tentokrát je to opravdu jen na Vás. A tak by se dalo říct, že získáte tam, kde naleznete sami sebe. 

Mobilizujte své síly a důkladně si rozmyslete, jestli cesta, kterou právě jdete, je cestou Vaší.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.