Výklady tarotu na prosinec 2022

Výklady tarotu na prosinec 2022

Teď se ale podíváme na energie letošního prosince:

A prosinec se nese ve znamení rodiny a vztahů. Ano, nejen Vánoce, které považuje za rodinné svátky a po vztahové stránce od nich očekáváme zázraky, ale celý prosinec. A navíc v nich půjde o důvěru. Protože navzdory láskyplným vztahům, není dobré vzdát se svých názorů a rozhodnutí. 

Jestliže se tento měsíc cítíte přetížení, těch společenských a rodinných setkání je mnoho, najděte si chvilku být sami se sebou, dát si meditaci, či si dopřejte čas si uvědomit sami sebe v kontextu ostatních účastníků. A pak už jen užívejte kouzelné prosincové dny, protože jste tento rok udělali hodně pro sebe, Svět i Vesmír.

Osudové číslo 1

Jedničky, Vás bude letošním prosincem samotný Archanděl Michael a vzkazuje Vám:

Je čas pozitivních změn. To, co dlouho vázlo se dostává na správnou cestu. Štěstí máte na své straně.

Výklady tarotu na prosinec 2022 pro osudové číslo 2

K Archanděli Metatronovi se můžete obrat v prosinci Vy, Dvojky. A co Vám jeho poselství odkrývá?

Soustřeďte se na úspěch, nyní může být opravdu významný pro Vás i Vaše okolí. Nebojte se sami sebe, ale také nepřekračujte meze, které za všech okolností pro Vás jsou důležité.

Osudové číslo 3

Archanděl Raziel Vám, Trojky, jen ukazuje, že k pohodovému prožití letošního prosince je uvědomění, že jste připraveny tento měsíc zvládnout. Za všech okolností máte prostředky, schopnosti a dovednosti vytvořit takové energie, kterými z těchto dnů uděláte kouzelný čas.

Výklady tarotu na prosinec 2022 pro osudové číslo 4

Čtyřky, i Vás provází tímto měsícem Archanděl Michael, ale pro Vás má jiné poselství. Přímo Vám jde na ruku, a nebo Vás zná velmi dobře a ví, co oceníte. Takže organizace, logika, struktura, jasný řád, jsou prostředky, kterými z posledního měsíce roku 2022 uděláte „svůj“ měsíc.

Osudové číslo 5

Pětky budete odměněny. Archanděl Michael Vás ohodnotí za celoroční snahu a realizaci, a teď Vám přináší radost, spokojenost. Na Vás je, jen s vděčností přijmout, že jste na správné cestě.

Výklady tarotu na prosinec 2022 pro osudové číslo 6

Věřte si, Šestky. Archanděl Uriel Vás provází ke šťastným koncům, přináší nové nápady a vede Vás k úspěšným cílům. A v tak krásných energiích buďte štědří a pečujte i o ostatní.

Osudové číslo 7

Archanděl Gabriel Vám, Sedmičky, přináší opravdu velkorysou hojnost. Přestaňte snít, dejte svým snům život. A v tak krásných energiích buďte štědří a pečujte i o ostatní.

Výklady tarotu na prosinec 2022 pro osudové číslo 8

Nespěchejte, počkejte na správný čas. Archanděl Zadkiel Vás, Osmičky, vede k nastolení rovnováhy a udržení si naděje a optimismu.

Osudové číslo 9

Archanděl Haniel Vás, Devítky, Vás vede k různým pohledům na věc. Dívejte se pod povrch nebo počkejte, až se věci vyjasní. Strach není na místě.