Výklady tarotu na leden 2022

výklady tarotu leden 2022

A s novým rokem a aktuálním měsícem lednem výklady tarotu na leden 2022 avizují poměrně pěkný začátek. Přesně v souladu s energiemi roku, snad abychom se na ně bez otálení naladili, nás posune vpřed chuť pustit se do toho, co už jsme dlouho odsouvali nebo prostě nevycházel čas, energie ani prostor k možné realizaci.

Ano, na počátku budete poněkud tápat, možná se i obávat se do těchto věcí pustit. Ale přece jen mají své kouzlo, mají svou energii, tak si nás sami k sobě přitáhnou. Dalo by se říct, že rozum a cit spolu svedou malou bitvu. 

Kdo z nich vyhraje? My sami. Ano, je to náš rozum, a je to také náš cit, ale nemůžeme porazit sami sebe. A to ani není podstatou energií letošního roku. V lednu máme vykročit na tu svou správnou cestu. Takovou, která nás potěší, a která nás dovede k cíli, chcete-li k vítězství.

Rozum a cit… výklady tarotu na leden 2022

Někdo se řídí pouze rozumem, někdo jen citem. Ale je to stejné, jako bychom chtěli dýchat bez plic. Jedno bez druhého nelze. Jak tedy tyto dvě naše součásti propojit? 

Rozum nám poskytuje myšlenky, nápady a zkušenosti. A cit nám k těmto myšlenkám, nápadům a zkušenostem funguje jako ta směrovka za správnou cestou.

Jistě to znáte, že mnohý skvělý nápad leží „u ledu“, jen proto že ho rozum zamítl. Ale něco Vás nutí se k tomu vracet. A jestliže jste k sobě upřímní, pak vnímáte, že tak ztrácíte pocit naplnění. A to, co Vás k dané věci poutá, je právě cit.

Proto si žádná myšlenka ani nápad nezaslouží rychlý proces odsunu rozumem. Ale dopřejte jim i možnost spojit se s citem. Pak svou energii vynaložíte tím nejlepším způsobem a nejen v lednu 2022.

Výklady tarotu na leden 2022 pro osudové číslo 1

Jedničky, tak nějak máte pocit, že nic nejde a nepůjde, jak byste potřebovaly. Je nutné vyčkat, jak se věci vyvinou a co z nich pro Vás vyplyne… Ale vidíte jak to zní rezignovaně a pasivně? To přece není Váš styl! Jakmile si to uvědomíte, hned se odhodlaně vydáte na cestu rokem 2022 a krok za krokem směřujete na cíl. Jen se nedejte zmást. Mnoho informací, které se Vám dostanou, jsou ale jen zbožným přáním někoho jiného, které nemají reálný základ ani prostor pro Vás. A také nezapomínejte, že jsme teprve na začátku. Nečekejte víc, než co je ve Vašich silách, ale i v možnostech jednatřiceti dní letošního ledna. 

Karty mi tu prozrazují, že i když to tak navenek nebude zřejmé, tak i tak dokážete se svou silou, obratností a schopnostmi lednem projít jako vítězi.

Osudové číslo 2

Dvojky, možná Vás inspirují ty spřízněné tři dvojky z letopočtu letošního roku, a tak se s nebývalým odhodláním a smyslem pro dobrodružství vrháte do začátku roku i měsíce. Ale co dřív? Leden Vám nabízí víc možností, chcete-li cest, že si jen necháváte otevřená vrátka, kdybyste měly chuť vycouvat. Ale teď není důvod se obracet zpět a ustupovat. Naopak, rozhlédněte se kolem, a nalezněte „spřízněnou duši“, která Vás ve Vašich cílech podpoří. Pak leden završíte úspěchem, možná až nečekaným. 

Nebojte se pustit do tohoto dobrodružství, ale spojte rozum s citem tak, jak je smyslem tohoto měsíce.

Výklady tarotu na leden 2022 pro osudové číslo 3

Trojky, ptáte se, jaká je ta správná cesta pro začátek tohoto roku? To je právě Vaše téma, které si budete zpracovávat. Vnitřně víte, kudy se vydat. Strach Vás blokuje. Navíc jste se obklopily lidmi, kteří vidí jen potíže. Nedejte se strhnout těmi škarohlídy a hledejte svou šanci. Když budete pozorné, pak můžete dosáhnout i zisku trvalejší hodnoty.

I když jste, Trojky, synonymem pro společenské tvory, tento měsíc se Vám vyplatí, abyste se drželi se stranou a soustředili se na sebe a svou cestu.

Osudové číslo 4

Čtyřky, nemáte v úmyslu cokoliv měnit, za čímkoli se hnát, a vyčkáváte, jak se nový rok sám projeví. Jde Vám o to, nevytvořit si nějaké ukvapené názory či plány, které by záhy vzali za své. A jak ukazují karty, tato taktika se Vám vyplatí. Z venčí, ať už z Vašeho okolí anebo z jakéhokoli zdroje informací k Vám přijde úžasná inspirace. Snad ze samotného Vesmíru. A vy se ji s pracovitostí sobě vlastní chopíte a položíte tak skvělý základ pro ten letošní rok.

Karty Vám ostatně radí, abyste si dopřály čas a nesnažily se splynout s davem.

Výklady tarotu na leden 2022 pro osudové číslo 5

Na něco čekat?! Pha, to není nic pro Vás, Pětky. Od prvních okamžiků nového měsíce jdete do všeho směle a s nadšením. Že se vnitřně cítíte „pod psa“? Že Vám vnitřní hlas našeptává, že se není na co těšit nebo se do čehokoli pouštět? Pátrejte po tom, odkud ten vnitřní hlas pochází… ze srdce, z hlavy? Až najdete jeho adresu, utište ho. A podívejte se, co na Vás právě teď v lednu čeká, abyste svou opravdovou smělost a nadšení uplatnily. Dokážete tak víc, než v cokoli byste si dovolily doufat. 

Teď stačí jen věřit a netlačit nic přes sílu, a ono to všechno, Pětky, do sebe krásně zapadne.

Osudové číslo 6

Šestky, vstupujete do „svého“ roku a z počátku našlapujete opatrně, abyste příznivé energie nevyplašily. Ono sice může trvat několik týdnů i měsíců, než se aktuální energie „rozjedou“ a každý se s nimi sladí, ale zachovejte si víru a naději, že když je to Váš rok, tak Vám i sedne. Prakticky je to o tom, jak jste schopni vnímat, užívat intuice, nebát se popustit opratě fantazii a rozvinout své talenty a vkus, tedy využít energií naplno. Že nevíte, do čeho se pustit? Pak využijte leden k tomu, abyste na to přišly.

A karty mi tu „pod čarou“ ukazují, že na to přijdete.

Výklady tarotu na leden 2022 pro osudové číslo 7

Sedmičky, Vy v novém roce a jeho počátku vidíte skvělý prostor pro to projevit radost a užít si nejen zaslouženého. Ale také víte, že radovánky potřebujete podpořit i prací a zodpovědností, a tak pozvolna přecházíte k věcem vážným. Víte, že ve Vašich záměr je potenciál. Jen jim dopřejte správný čas. Hledejte tu správnou motivaci, to, co Vás inspiruje v postupu vpřed. Jde o Vaší seberealizaci, o Vaše záměry a vize, tak leden využijte k tomu, abyste si je vyjasnily a vykročily směrem k jejich naplnění.

A žádné strachy nebo pesimismus, leden má být pro Vás měsícem příznivým.

Osudové číslo 8

Osmičky, čekáte, co Vám nový rok přinese, a jak s Vámi půjdou energie roky dohromady? Tak můžeme říct, že karty Vám jsou nakloněny. Vlednu cítíte jakési uvolnění, osvobození (pětkové energie loňského roku přeci jen nebyly šálek Vaší kávy). A tak s důvěrou a jasnou vizí vykročíte vstříc lepším zítřkům. Navíc energie, které tento měsíc vyzařujete, jsou prospěšné i ostatním A co bychom si říkaly, tak to máte nejraději. V podstatě Vám vše půjde pěkně od ruky a budete zvládat, až Vás to samotné překvapí. 

Takže žádné čekání na štěstí, udělejte ten první krok, abyste šly vstříc lásce, radosti a prosperitě.

Výklady tarotu na leden 2022 pro osudové číslo 9

Jistě, Devítky, tušíte, že je Vám vibrace roku čísla šest tak nějak blízká, a proto se okamžitě chápete první příležitosti, která k Vám zamíří. Proto oplýváte i optimismem a radujete se z toho, jak se Vám daří. Dáte se dohromady i s lidmi, kteří jsou na podobné vlně. Takže nic Vám nebrání v tom, abyste velmi snadno rozjeli tento rok.

No, a pokud máte dojem, že ty karty jsou nějak mimo, protože Vy nevíte, jakým směrem se vydat. Tak si dopřejte klid, soukromí a čas na rozjímání o tom, jak a kam chcete směrovat.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.