Výklady tarotu na květen 2022

Kdybych se každého z Vás zeptala, co očekáváte od května, svorně byste oplývali nadšením, nadějí. Ale kdybych se ptala dál, a to jakým způsobem toho chcete dosáhnout, tak už, jak výklady tarotu na květen 2022 říkají, jde nadšení, naděje stranou. A do popředí se tlačí jen potřeba dosáhnout vítězství a to za každou cenu. Energie května upozorňují buď na náš nekalý přístup. Ať už v podobě lhaní, podvodů a lstí, nebo na to, že vezmeme to, co v tu chvíli bude k mání, a raději se stáhneme, abychom urvali alespoň možné. Na druhou stranu, ale také svorně budeme silně ostražitý. Když si nemůžeme věřit sami, jak bychom mohli věřit někomu jinému. Květnové energie nás tedy mají učit, co je to vítězství, a možná i to, jak chutná prohra, a jak v ní to vítězství nalézt.

Je patrné, že nás čekají náročné energie, že se máme, z nějakého důvodu, potkat se se svou temnou stránkou, překonat obavy, abychom se přiblížili blíž ke svému srdci.

Výklady tarotu květen 2022 pro osudové číslo 1

Jedničky, pro Vás bude květen takovou zkouškou trpělivosti. Nejde o to, že byste nevěděli co a jak, máte jasný cíl i motivaci. Jedná se spíš o to, že váháte, čekáte na nějaký impuls, pomoc, radu, která možná přijde, ale kdo ví, jestli si ji všimnete. A proto klid naleznete tehdy, když se uvolníte, dáte věcem čas a sobě prostor na to, abyste si našly vlastní cestu.

Naopak… nátlak, agrese, výhra za každou cenu, jsou cesta, jak se svému cíli vzdálit.

Osudové číslo 2

Z počátku května se budete, Dvojky, cítit sebevědomě, jako už dlouho ne. Ale nebyly byste dvojkami, kdybyste záhy opět nezačaly pochybovat, nebo alespoň hledat druhou stranu mince nebo alternativy možné cesty. Učiteli Vám budou Vaši blízcí, ale i naprosto cizí lidé. Jakoby Vám vytyčili mantinely, určovali směr cesty nebo alespoň bránili jet v zajetých kolejích. Protože květnové energie Vám mají přinést změnu. Nejde ani tak o to, abyste nastartovaly něco jiného, ale dokončily to, co potřebuje ve Vašem životě konec. 

A jak karty „pod čarou“ poznamenávají, „gordický uzel“ je třeba rozplést, abyste opět nalezly klid a správný směr.

Výklady tarotu květen 2022 pro osudové číslo 3

Trojky, Vy naopak optimisticky na nastávající měsíc nehledíte. Máte již teď mnoho starostí a vizi žádnou. Ale proto jsou tu výklady tarotu, aby Vám daly typ, jak se s aktuálními energie srovnat. Takže, i když bez vize, každopádně se Vám vyplatí udělat jakýkoli krok vpřed. A nespěchejte. Teď jde o vytrvalost, ne o sprint. A tento přístup Vám může ukázat nové možnosti, nové obzory, kde to své štěstí potkáte.

To, že je pro Vás dobré, jít vpřed, neznamená, abyste ho dělaly, Trojky, bezhlavě a bez ohledu na výsledky. 

Osudové číslo 4

Ani Vás, poctivé čtyřky, neminou energie plné falše a snahy Vás oklamat. A ano, tyhle energie k Vám přichází z venku. Což znamená, dát si pozor na to s kým jednáte a vše si důkladně ověřit. Třeba i to, když od Vás někdo žádá pomoc. Možná jeho situace není tak zoufalá, jak Vám říká. A pomáhat, to vy chcete, je to přece Vaše poslání. Když si však ověříte, že vše je tak, jak má, pak nejen, že Vás nikdo neoklame, ale Vy nezklamete ani očekávání druhých… zní to jako vítězství.

Zachovejte si rozum, nepodléhejte emocím svým ani druhých, a nezapomínejte na spravedlnost.

Výklady tarotu květen 2022 pro osudové číslo 5

Pětky, Vy si chcete zachovat nebo už nastolit ve svém životě pořádek. Jen jste si k tomu nevybraly zrovna snadné období. Ale o to větší to výzva a dobrodružství může být. Jestliže pořádek pro Vás znamená něco radikálně dokončit/ukončit, pak v sobě to máte již vyřešené. Pakliže se Vaše záležitost týká i jiných lidí, pak počítejte s tím, že jim připravíte nelehké chvilky. Tak či tak, nové možnosti se teď pro Vás zdají nedostižné. To však neznamená, že ve stávajících není ještě nějaký ten potenciál.

Nic si nenalhávejte, podívejte se na věc pragmaticky, a to Vám vždy pomůže udržet se na té své správné cestě.

Osudové číslo 6

Šestky, rozhodujete se, zda půjdete vpřed nebo zůstanete stát v relativním bezpečí. Za sebe byste si daly na čas. Ale relativní bezpečí je nyní skutečně jen relativní, a brzy zjistíte, že si svým postojem jen blokujete cestu vpřed. Takže se řešení nabídne samo… jít vpřed. Konec měsíce Vám i v tom postupu dopřeje sílu a chuť vyrazit.

A ano, chce to od Vás disciplínu a reálný pohled na věc.

Výklady tarotu květen 2022 pro osudové číslo 7

Po „období sucha“ se Vám, Sedmičky, otevírají nové perspektivy, aniž byste se musely obávat o své jistoty a měnit plány. To, co nabízíte má opravdu solidní kvalitu či hodnotu, tak neváhejte a nabídněte to, co máte. A konkurence? O té se říká, že je zdravá, tak ukažte, že se s Vámi musí počítat. Nepřehlédněte nebo neodmítejte šanci, která k Vám přichází jen proto, že si nevěříte.

Ale také si vše prověřte a nezapomínejte, co je Vaší cestou, jaký máte záměr, a jak souvisí s Vaší vizí. 

Osudové číslo 8

I další měsíc Vám, Osmičky, dá prostor, abyste se osvobodily ze zajetých kolejí. Jen počítejte s tím, že se bude jednat o masivní průlom. Nevíte kudy do toho, nechte se vést, Vesmír Vás nikdy „na holičkách“ nenechá. A i když se věci budou jevit jako ztracené, když si dopřejete čas, uvědomíte si, co je důležité a jak postupovat dál.

Teď je čas nejprve přemýšlet, pak věc přijmout do svého srdce a teprve jednat. Možná cesta ven bude o něco delší, ale zase je tu šance na to, že už se k tématu nebudete muset vracet.

Výklady tarotu květen 2022 pro osudové číslo 9

Devítky, chcete světu ukázat, že jste všemu a všem otevření, i když vnitřně to tak necítíte. Sami za sebe máte pocit, že se stále snažíte, ale výsledek nebo vítězství se Vám rozplývá pod rukama. Pokud ne opravdově, i tak navenek budete působit, že je vše zalité sluncem, že jste s těmi správnými lidmi, a že si vše náležitě užíváte. Vzhledem k tomu, že květnovým tématem je důvěra, to, jak si věříme a jak se nám dá věřit, bude jistě zajímavá lekce i pro Vás s Vaším vnitřním nastavením a vnějším vystupováním.

A proto Vám karty také radí, abyste daly spíše na své srdce, než na image.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.