Výklady tarotu na duben 2022

výklady tarotu duben 2022

Ve všeobecném pohledu na výklady tarotu na duben 2022 se můžeme těšit na příliv příležitostí, šancí, které budou takovou „vodou na náš mlejn“. Jinak řečeno takových možností, které nám mohou a mají přinést naplnění, pocit štěstí a spokojenosti. Jenže my momentálně nějak nejsme naladění na to pěkné, naplňující. Spíše jako bychom si sami chtěli škodit, cestu komplikovat anebo chtít víc, než je zdrávo. Ale letošní duben jakoby měl nějaké skryté kouzlo a dokáže nás udržet v mezích, které jsou pro nás dobré, ale přitom nám nechá možnost postupovat vpřed. V souladu vesmírných energií a nás samotných se vše porovná a my opět budeme vzkvétat a postupovat na své cestě.

Je možné, že naše temná stránka bude „hrát přesilovku“. Ať už se jedná o pesimismus, strach nebo stagnaci, neděje se to proto, abychom se ke svému štěstí nedostali. Naopak, poznat své slabší stránky je prostor probudit ty silnější. Proto karty doporučují: Dopřejte si čas, nepopírejte to zlé, nepříjemné či nesympatické v sobě. Naopak, když se otevřeně postavíte k tomu temnému, o to víc dáváte šanci k tomu, abyste na své další cestě zazářili.

Výklady tarotu na duben 2022 – téma měsíce: Temná Já

Jak všeobecný výklad energie letošního dubna, tak jednotlivé výklady pro osudová čísla z pohledu kartáře doslova krásně vystihuje boj dobra a zla. A co bychom si povídali, od dětství víme, a také očekáváme, že vše dobře dopadne. Ale dobře to nedopadne, pokud každý jednotlivec v sobě udržuje nebo posiluje tu svou temnou stránku.

Když mluvím o temné stránce, nemyslím nějaké ty naše „špatné“ vlastnosti, ale zaměřuji se na to, jak se jimi necháváme ovládat a hlavně podlehnout strachu. Strachu z našich „špatných“ vlastností, strachu, že to dobro nezvítězí. A strach je v případě „temného Já“ hybnou silou. 

Možná jste si všimli, že „špatné“ vlastnosti a slovo špatné píši do uvozovek. Ono toto hodnocení naší domnělé nedokonalosti není přesné. To co neumíme, děláme špatně, chováme se jinak, něž chceme nebo se od nás očekává, není v pravém slova špatné. Jsou to právě naše osobní výzvy, s kterými se máme v životě popasovat. Právě na nich lze zřetelně vidět, poznat a používat to, co je v nás dobré. A dobrým zvládnout i to naše „temné Já“, tedy ten strach, který ubírá sil, blokuje a právě výklady tarotu na duben 2022 na to upozorňují. A nejen to! Inspirují nás k tomu, abychom právě teď svému „temnému Já“ pomohli jít na dovolenou. Ano, na dovolenou. Zbavit se ho úplně znamená zbavit se nějaké své součásti. A nemáme ji nadarmo. Jen je třeba si ji být vědom a vyrovnat ji tím dobrým, co v nás spočívá.

Osudové číslo 1

Vám se, Jedničky, do dubna nechce. Víte, že Vás čeká nepříjemné řízení či zařizování a optimismus nevidíte jako správnou cestu. Navíc se snažíte věc spíše odkládat. Čekáte, že ji třeba za Vás někdo vyřeší. A ono se to může stát. Ale pak počítejte s tím, že to budete Vy, kdo prohraje, zaplatí… a draho. A proto již teď pro Vás mají karty doporučení: Rozmyslete si nejprve co chcete.

Lidé kolem Vás opravdu tentokrát hájí svoje zájmy a nestydí se za to, že to je i na Váš úkor. Takže, aby setkání s Vaším temnou stránkou bylo co nejjemnější (pro Vás i lidi kolem), dejte na radu karet.

Výklady tarotu na duben 2022 pro osudové číslo 2

Zato Vy, Dvojky, se na duben 2022 vysloveně nedočkavě těšíte. Ne, nehrnete se do nového měsíce jako velká voda, naopak. Moudře vyčkáváte, dopřáváte si čas, vše si důkladně ověřujete. Možná tím svým šestým smyslem vnímáte, že teď cokoli uděláte, je velmi důležité pro Vaši budoucnost. A proto se tento měsíc neváháte popasovat nejen s tím, co přichází zvenčí, ale i s tím, co Vás blokuje uvnitř. 

Karty Vám doporučují, že ani v napínavých a akčních chvílích dubna nemáte zapomínat na svou schopnost intuice. Vnitřní hlas Vám napoví kdy a jak jednat.

Osudové číslo 3

Ani Vy. Trojky se na tento měsíc netěšíte. Spíše by se dalo říct že ho vyhlížíte jako měsíc, který Vás zablokuje a kde že by se mohl objevit úspěch a štěstí. Ale možná to je to Vaše téma, které působí jako ta „energetická temnost dubna“… popasovat se svým pesimismem. Protože v kartách tu vidím, že předpokládat to špatné je naprosto zbytečné. Letošní duben Vám doslova přeje. Jestli se odhodláváte k nějaké investici, navázání vztahu, nové práci či projektu, směle do toho! Ptospěje Vám to nejen v získávání nových zkušeností a dovedností, ale také v tom naleznete svůj klid a pohodu. 

A i když jste, Trojky, spíše svobodomyslného založení, tentokrát Vám karty radí, zůstat nohama na zemi a dopřát si té poctivé, fortelné činnosti. Bude Vás teď naplňovat i uklidňovat.

Výklady tarotu na duben 2022 pro osudové číslo 4

Čekáte, čtyřky, že Vám bude měsíc ve Vašich energiích nakloněn? Tak ano, bude. Ale lehkým nebude. Ale to ani neočekáváte, že?! Takže máte-li naplánováno dosáhnout nějakého cíle a jako termín jste si dali právě duben, pak se do toho pusťte bez odkladů. Na to tento měsíc je nastaven. Máte skvělou motivaci, věříte sobě i dané záležitosti a Vaše okolí prakticky čeká na Vaše řešení. A dočká se. Vidím tu, že bez váhání se do svého úkolu pustíte a dokončíte jej. Reálně ani nepotřebujete další rady a doporučení karet jak a co, protože to víte. Směle do toho!

Osudové číslo 5

Vnímáte, Pětky, že duben, byť energie čtyřkového měsíce nejsou pro Vás zrovna to, co by Vás podpořilo, jste odhodlané si jít svou cestou. Možná právě proto, že tušíte jistá omezení, tak o to více do toho vložíte vlastní energie. Máte tendenci vyhledávat šance a příležitosti, protože v dubnu jsou připravené pro všechny, tak proč ne pro Vás. Takže když si na konci měsíce řeknete, jestli jste dubnových energií využily, pak budete spokojené. 

Karty „pod čarou“ doplňují, že je dobré počítat i se změnou plánů, postupů, ale změny to mají být prospěšné.

Výklady tarotu na duben 2022 pro osudové číslo 6

Od dubna, Šestky, očekáváte, že vše zůstane tak jak je a Vy se nebudete muset nijak zvlášť angažovat. Nabídka, která by pro Vás mohla mít podobu výsledného zisku, Vás nechá chladnými. Ale možná si potřebujete jen odpočinout a být samy se sebou. A co bychom si povídali, i to je důležité a pro Vás teď obzvlášť.

Karty jen doporučují, i když nebudete nic aktivně budovat, postrkovat, ohlídejte si své a nepředávejte zodpovědnost nikomu jinému. 

Osudové číslo 7

Duben, Sedmičky, si od Vás žádá iniciativu, kreativitu, prostě akci. Že nevíte jak, co, že i když kvůli tomu nespíte, tak nápady nepřichází? Máte dvě možnosti. Buď se spojíte s někým, kdo o dané věci má větší znalosti nebo se vrátíte na začátek. Jak to ty karty myslí? Vzpomeňte si, z jakého důvodu jste se vydali tou cestou, kterou kráčíte. Co to má za mysl? V jaké fázi té své cesty jste? A co můžete udělat právě teď? Nebo je v souladu s Vaším záměrem nedělat nic? 

Na tohle Vám pouhá mysl nepostačí. Karty doporučují aktivovat svou intuici, vnitřní hlas, propojení na vyšší síly, abyste zvládly vystoupit ze své pasivity. Duben pro Vás má být aktivním, akčním měsícem.

Výklady tarotu na duben 2022 pro osudové číslo 8

Plány, úkoly a kdo ví co Vás, Osmičky, ještě čeká… Tak vidíte letošní duben. Nepočítáte s tím, že byste si chtěly nebo mohly odpočinout. A protože Vám není blízké se litovat, ale nalézt si na všem to dobré, pustíte se krok za krokem do jednotlivých činností. S každou další zvládnutou a dokončenou záležitostí získáváte víc síly a samozřejmě radosti. Ale také zkušeností a poznání, které Vám budou blokovat cestu vpřed.

Na to, abyste se nedostaly na dlouhou dobu mimo svou cestu mají karty tip: Změňte taktiku, způsob, přístup. Kreativita a odlehčení Vás může osvobodit. Neberte věci tak vážně a neusilujte o to, abyste za každou cenu měly pravdu. 

Osudové číslo 9

Pro Vás, Devítky, tento měsíc má příležitost něco pochopit. Dlouho jste tápaly, ale teď do sebe začíná všechno zapadat, dávat smysl a také naznačuje směr, jak postupovat dál. Ale ačkoli se to jeví jako správná cesta a Vy vnitřně víte, že je to to nejlepší, v rozhodující chvíli ustoupíte. Ale neustoupíte pře někým nebo nějakou příležitostí. Ustoupíte sami před sebou. Jako když si netroufáte být sami sebou a vrátíte se k tomu svému vnitřnímu boji, který nemá vítěze. 

Protože je to Vaše stále se opakující téma, i když třeba má teď jinou podobu, karty Vám doporučují: Vyřešte své dilema, vzchopte se, vezměte to, co je ve Vás dobré, použijte to ke zpracování svých temných stránek. Není důvod, proč byste to pak neměly, Devítky, zvládnout.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.