Výklady tarotu na červenec 2022

výklady tarotu červenec 2022

Po těch náročnějších měsících se dost dobře nedokážeme s optimismem dívat do budoucna, a tak předpokládáme, že nás ani výklady na červenec 2022 nepotěší. Více méně vstupujeme do července letošního roku s tím, že jen tak někde v koutku a nenápadně přežijeme, nebo doufáme, že přežijeme. Obdivuhodná na nás bude naše víra. A to i v tom ironickém slova smyslu. Pravděpodobně jsme uvěřili, že jsou tu špatné časy a ty máme prostě nějak přežít, nebo také ne. Ale červenec není o přežívání. Už nám to naznačila i karta týdne. A to je to poselství, které nám Vesmír sděluje v kartách. Volba, rozhodnutí, vize, úspěch, odvaha a víra bez ironie. 

Takže se uvolněte, nenechte se ovlivnit informacemi z medií, dopřejte si letní bezstarostnost. Ono totiž máme možnost volby. A ten kdo to pochopí a přijde na to, co je jeho volba, pak prožije krásný, pohodový a jeho duši příjemný letošní červenec.

Když bychom od karet chtěli nějakou dobrou radu navíc, pak by nám řekly: Uvolněte se, důvěřujte a hledejte smysl, který pro Vás každý okamžik tohoto měsíce přináší.

Výklady tarotu na červenec 2022 pro osudové číslo 1

Jedničky, jak se Vám řekne volba, vidíte v ní svou příležitost. Vzít život do svých rukou a jít vstříc novým dobrodružství je přesně Váš šálek kávy. A tak se ničeho nelekáte a prakticky pracujete s jistotou úspěchu. Ano, i jakoukoli změnu teď zvládáte s lehkostí a nadšením. Konec měsíce sice nepřinese kýžený výsledek, ale „jen“ skvělý základ do budoucnosti. 

Když je potřeba, změňte směr, a Vy víte jak.

Osudové číslo 2

I když vstupujeme do léta, Vy Dvojky, se cítíte doslova zamrzlé. Pokud Vám karty „předpoví“ odpočinek, nebude Vás nikdo muset pobízet. Ale energie července pro Vás neznamenají pasivní období. Naopak. Seberte sílu i zkušenosti a postavte se čelem výzvám, které na Vás čekají. Ano, Vaším úkolem bude hledat cestu a to bude ten čas, kdy se i vyplatí se stáhnout do klidu, ale nechat věci osudu karty nedoporučují. 

To „naopak“ znamená se s důvěrou pustit do práce a využít svých znalostí a dovedností, abyste mohli dál kráčet tou svou správnou cestou.

Výklady tarotu na červenec 2022 pro osudové číslo 3

Jestliže na někom spočívá „tíha rozhodnutí“, pak jste to tento měsíc Vy, Trojky. Dostaly jste se do bodu, kdy si uvědomujete, že jste své záměry stavěly na chabých základech, a teď se vše hroutí. Ale Vy samy jste přece trojky, takže to, o co se můžete opřít a vytvořit z toho základ, jste Vy samy, Vaše podnikavost, odhodlaní a schopnost kdykoli nastartovat nový projekt či záměr. A když na nic jiného nedáte, dejte na svůj vnitřní hlas. To je ten, kterému se dá důvěřovat, na koho se teď můžete spolehnout.

Osudové číslo 4

Čtyřky, pro Vás červenec letošního roku je výzvou. Vyzvou, překonat svůj pesimismus či nálady a podívat se na svět, svůj život i své úspěchy či neúspěchy s laskavostí a soucitem. Ne všechno, je tak černé, jak to vidíte nebo chcete vidět. A kde se nachází nebo v čem spočívá Váš potenciál, Váš poklad? Rozhlédněte se kolem sebe… Vidíte to? A jestli se na to díváte se strachem, že o to přijdete, tak nezapomeňte, že myšlenka je energie. A na co a jak myslíte je Vaše rozhodnutí. 

Karty Vám radí, abyste svou víru a důvěru ve všech jejich formách skloňovaly ve všech pádech. Protože to je teď Vaše správná cesta.

Výklady tarotu na červenec 2022 pro osudové číslo 5

Tentokrát ani Vy, Pětky“ nesršíte optimismem a energií. Cesta je před Vámi a Vám se na ni nechce. Nejlepší by bylo, kdyby cesta přišla za Vámi. Jasně z toho vyplývá řešení: Změňte to. Změňte cokoli, co Vás deprimuje i vrhá pasivity. Změňte směr nebo své rozhodnutí. Ano, i to můžete. Jakmile se přestanete utápět sami v sobě, převezmete opět vládu nad svým životem. 

Můžete být obětí, ale také můžete být vítězem, když se odhodláte svůj status změnit.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy byste svou víru mohly vyučovat. Protože tak nějak teď chápete, že to je ta jediná správná cesta. Protože jen tak vyjde na světlo to nejlepší z Vás a pro Vás. S vírou se snoubí naděje a ta Vám také neschází. Proto si také zachováváte kontinuitu a prosperujete. Ale ani Vás nemine nutnost se rozhodnout, zvolit si další cestu, která bude následovat.

Jestliže si připomenete fakt, že změna je život, pak si i se svým rozhodováním hravě poradíte.

Výklady tarotu na červenec 2022 pro osudové číslo 7

Ačkoli Vám, Sedmičky, energie hrály do ruky i v minulém měsíci, teprve teď je vidět, že se jich máte v úmyslu chopit a něco ve svém životě udělat. A to něco má být v souladu s Vaší duší a nejvyšším záměrem. A protože se jedná o Vás samotné, pak je dobré si ohlídat, aby Vás někdo neošidil či nepodvedl. Zkrátka, spoléhejte se na sebe. Svou práci si udělejte sami a finance si ohlídejte. 

Teď pracujete na tom, aby Váš život opět nabyl rovnováhu, a tak pracujte poctivě a nezapomeňte na svou zodpovědnost. Protože co teď zasejete, to sklidíte.

Osudové číslo 8

Osmičky, sice ještě nemáte zcela jasný plán, ale hned z kraje července se vrháte do nového projektu či konceptu. A co bychom si povídaly, čerstvý vítr do plachet již je nezbytností. Jen si ohlídejte, abyste začátek „nepřepálily“. A ano, ne každý bude mít z Vašeho postupu radost. Jenže Vy ale víte, že věci je potřeba dát do pořádku, nastavit jim řád a pořádek, to Vám karty ani radit nemusí (i když je to jejich doporučení). Jestliže se nezaleknete, pak tolik žádoucí čerstvý vítr do svého života přivedete.

Výklady tarotu na červenec 2022 pro osudové číslo 9

Pro Vás, Devítky, je červenec ze své podstaty časem dobrodružství a nespočtu aktivit. A možná i proto vítáte energie, které Vás přivádí na křižovatku a Vy si budete volit, kterou cestou se vydáte dál. A to bude ta červencová výzva pro Vás. Cest i možných výsledků bude mnoho. Jak se v tom orientovat, co zvolit. Teď je na čase si vzpomenout na své původní sny, záměry. Tam je Vaše cesta, tam je i Váš cíl. 

A neváhejte. Nic Vám neschází k tomu, abyste si úspěšně zvolily.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.