Výklady tarotu na červen 2022

výklady tarotu červen 2022

Květen nastartoval energie, které v podobném duchy ovlivňují i výklady na červen 2022. Když se ohlédneme za květnem, je nám jasné, že nás mnohému naučil, dalo by se říci vyburcoval postavit se k realitě čelem. Ale ani červen nás nenechá spát a nechat věci osudu. Naopak, i v tomto měsíci se nám vyplatí být rozhodní, akční, přesvědčiví. A když se dívám na konec výkladu, tak prostě vezmeme-li svůj život do svých rukou, využijeme svých zkušeností a dostupných prostředků, tak můžeme jen vyhrát.

Tak víme, jaké energie, víme k čemu se máme doprat a co bude mezi tím? Svým způsobem konec. Pod rukama se nám rozboří vše, co nemá pevný základ, ale také jasnou perspektivu. Proč? Protože stavět na chatrných základech a nemít jasnou vizi znamená vždy brzký konec. Navíc všichni na tom jsme nyní stejně, nikdo nemá výhodu a od nikoho nelze očekávat pomoc. 

No, ale jak se říká, cesta je cíl. A my víme, že i když se to nezdá, máme zkušenosti, dovednosti a prostředky s osobními energiemi pohnout tím správným směrem. A čím dřív si to uvědomíme, tím dřív zvládneme čelit jakékoli nepřízni, i té, co si způsobujeme sami.

Očekáváte nějakou radu či tip od karet, která by Vám ulehčila? Tentokrát je na nás, abychom se vzchopili, motivovali a začali nanovo, restartovali. Proto nastartujte svého pozorovatele, zvídavost, ale také lehkost. Nebojte se odložit to, co nemá budoucnost a vydejte se vstříc dalším dobrodružstvím.

Osudové číslo 1

Navzdory jakýmkoli energiím, Vy, Jedničky, máte v úmyslu červnem projít především tak, abyste se za sebe nemusely stydět. Ale i tak za své zájmy se postavíte odhodlaně a nedáte nikomu mužnost, aby Vás omezoval. A to je ta nejlepší taktika. Den za dnem se budete zdokonalovat, získávat sebejistotu, ale i radostné uspokojení. A tak ten letošní červen zvládnete na jedničku.

Jestliže někdy zaváháte nebo se ztratíte, jděte dál. Každá zkušenost má svůj smysl, jen někdy je třeba víc času, abychom ho pochopili.

Výklady tarotu červen 2022 pro osudové číslo 2

Dvojky, nechcete nic ponechat náhodě nebo napospas vnějším energiím. Vše si důkladně promýšlíte. A pro Vás, je zase toto nejlepší taktika, jak červnem 2022 projít v klidu a bezpečně. A klid a bezpečí je ve Vašem zázemí, tedy rodině a blízcích. Navíc právě oni Vás budou inspirovat v tom, abyste neustrnuly, ale naopak stále se udržovaly v tempu. Myslíte na své dávné plány? Zkuste je teď realizovat? Vzpomínáte na „zlaté časy“? Pak si vzpomeňte, jestli byly zlaté, když jste je žily, Dvojky. Teď není čas se ohlížet, ale jít vpřed.

Osudové číslo 3

Trojky, jestli v červnu očekáváte nějaký příjemný výdělek či zisk, pak se na tento měsíc můžete těšit. Jste naladěné na poctivou práci a hlídáte si, abyste zase nedělaly víc, než je nutné. Spolupráci navážete s lukrativním společníkem, který Vám má tendenci nabídnout něco víc, než jen jednorázovou akci. Na Vás pak bude se rozhodnout, zda se zavážete, nebo si ponecháte volnost. 

Spěchat s rozhodnutím nemusíte. Vyzkoušejte si, jak Vám daná věc sedí, zda se v ní cítíte pohodlně, a pak si zvolte svou cestu.

Výklady tarotu červen 2022 pro osudové číslo 4

Výklad pro Vás, Čtyřky, je přesně v duchu červnových energií. Pro Vás je tento měsíc cestou posunu. I když si každý krok budete muset vybojovat a bude Vás to stát hodně sil, víte, že odměna Vás nemine. Ať už je ta odměna pouhou pochvalou či uznáním nebo získá hmotnou podobu, zasloužíte si ji. Stejně tak si zasloužíte i odpočinek, tak si ho dopřejte. Má Vás to stát síly, ale nemáte se obětovat.

Osudové číslo 5

Pětky, pro Vás je červen časem jít dál. Tam kde jste, na čem jste pracovaly, už není co dělat. Změnu aktivně vyhledávejte, je pro Vás doslova životodárná. Na to se těšíte, víte jak začít, jak se nasměrovat k úspěchu či zisku. A tady platí: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Prostě nebojíte-li se být aktivní a měnit věci, stejným směrem se pohne i Vaše okolí. To se nesejde s jásavými ovacemi, ale Vy si uvědomíte, že se jedná jen o zákon „akce a reakce“. 

Ale neřešte něco bezhlavě. Červen Vám dopřeje úspěch, jestliže svým energiím dopřejete zdravý rozum a pořádnou práci.

Výklady tarotu červen 2022 pro osudové číslo 6

Červen je v energiích Vašim měsícem, Šestky. A jestli se nebojíte jít vpřed, změnit směr, nalézt si novou perspektivu, pak tyto energie dokážete vytěžit beze zbytku. Navíc si plně uvědomujete svou zodpovědnost a nic nenecháte náhodě. Když se však navíc opřete o pomoc „shůry“, pak i při náročnějších situacích si zachováte svou rovnováhu. 

A samozřejmě se lépe kráčí vpřed, když člověk ví, kam míří. Proto si dopřejte čas si vše v klidu promyslet, rozvážit a přijmout věc do svého srdce.

Osudové číslo 7

Konečně nacházíte svůj klid, Sedmičky. Víte, v čem spočívá Vaše naplnění, a i když to znamená jít vstříc svému štěstí, nebráníte se. Možná se musíte učit něčemu novému, možná to znamená začít „od píky“, ale Vy se v červnu do svých záležitostí pustíte opravdově a poctivě. Dosud jste jen vyčkávaly. Teď se to na Vás hrne ze všech stran, ale nelekejte se. Prostě se to nyní nakupilo, a Vám nezbude nic jiného, než tomu dát všechnu svou energii. A ptáte se, co z toho? Položíte kvalitní základy pro věci budoucí. Neznamená to, že máte hotovo. Znamená to, že tahle práce se Vám má vyplatit, když ji nenecháte ladem.

I když Vás občas přepadne strach, pochybnosti, nebo ztratíte z dohledu cíl, vždy si uvědomte, kdo jste Vy, jaká je Vaše cesta a k čemu směřujete. Hned se Vám uleví a Vy se v klidu oddáte práci.

Výklady tarotu červen 2022 pro osudové číslo 8

Osmičky, říkáte si, že když jste zvládly ten letošní květen, tak už nic náročnějšího nezvládnete? Proč tak pesimisticky. Jestliže jste zvládly, pak si zasloužíte odměnu. A odměna se v červnu projeví, jako uklidnění situace, harmonické vztahy a dobrá nálada. Co víc si přát? Teď se vše srovnává do svého přirozeného procesu. Samy vidíte, že i Vy získáváte. I když Vám to třeba někdo nepřeje, tak Vy jdete tou správnou cestou v harmonii se svou duší. A to vám dodává na tvořivosti, otevřenosti a laskavosti. A Vám zodpovědnost nemusím připomínat.

Osudové číslo 9

Zase je dusno, Devítky. A nemluvím o počasí a klima, ale o Vaší náladě a nastavení. Vaše představy o sobě i lidech kolem Vám jen blokují cestu vpřed. A Vy byste tak rády něco podnikly, aktivovaly. Ale problém je v tom „něco“. Co by to mělo být? Jaký máte cíl? A téma, kterému se máte v červnu věnovat? Zjistite, co chcete skutečně podniknout, kde chcete být aktivní. Čím dřív na to přijdete, tím dřív dosáhnete klidu, ale i štěstí. A dusno se zase bude jen týkat klimatických proudů. 

Karty Vám připomínají, že zapomínáte na své srdce. Dopřejte mu naslouchání, pak Vám prozradí, která cesta je ta správná.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.