Výklady tarotu na březen 2022

Uvolnění. Tolik žádané, tolik potřebné… co bychom si povídali. A výklady tarotu na březen 2022 právě takové uvolnění avizují. Ale energeticky o dovolenou nepůjde. To uvolnění se pojí k tomu, že máme potřebu zkusit něco jiné, nového. Ale přitom počítáme i s různými nečekanými okolnostmi, které nás mohou zase vrátit zpět do nesvobody. Ale teď chceme dokázat, že nám minulé období přinejmenším neublížilo, ale také možná prospělo a my zkušenější jdeme odhodlaně vpřed. A víme, že vpřed jít je prakticky jediná cesta. Možná jsme si ukládali nápady „do šuplíku“. Nyní jsme připraveni je vytáhnout na světlo a realizovat je. Můžeme však do svých projektů zapojit i jiné nadšence, kteří touží po novém rozjezdu stejně jako my. Nedejme se zbrzdit, i když nám konec měsíce přinese silný protivítr. Nemůže v březnu čekat teplý letní vánek. Prostě výsledky zatím nebudou takové, jaké bychom si přáli. To ale neznamená, že se máme vzdát. 

To, co zvládneme teď začít, může v příznivějších energiích být učiněný poklad… aneb co zasejeme, až dozraje, sklidíme.

Výklady tarotu na březen 2022 a téma měsíce: VŠECHNO ZLÉ JE PRO NĚCO DOBRÉ

… staré dobré přísloví a v letošním březnu hodně aktuální právě z pohledu energií.

Proč se vlastně musíme učit přes to zlé? Proč to nejde po dobrém? No, tak si to pojďme představit…

Každý z nás si jistě říká, jaké by to bylo, kdyby se narodil v jiné době, do jiné rodiny, v jiném místě. Tudíž by měl jakoby startovní čáru umetenou. Což by jistě usnadnilo další dění. Takže skvělá školka, školy, povolání, partnerství, blahobyt a nakonec bezbolestná smrt ve spánku. 

Nevím, jestli to v tom vnímáte, ale v tom nic není. Není v tom život, v tom je jen existence. 

Zkuste si to představit jako film… nuda, co!… i pro romanticky založené. 

A proto ten Vesmír nad námi bdí a dopřává nám to vzrušení v podobě „zlých“ zážitků a zkušeností. Neposílá je k tomu, aby nás zkoušel a trestal. Ale aby nám poskytl prostor poznat sami sebe, svůj potenciál schopností a opravdu prožít život.

Nemusíme skákat z vysokých mostů na gumě, abychom zažily adrenalin. Stačí skutečně prožívat svůj život a napětí, dobrodružství a happyendů budeme mít… použiji krásný a trefný výraz ze slovenštiny: „neúrekom“. 

Výklady tarotu na březen 2022 pro osudové číslo 1

Jedna věc je, Jedničky, co chcete, a ta druhá, co můžete nebo co lze. A s tím se tak nějak máte v letošním březnu tendence potýkat. Nevadí Vám si chvíli počkat, ale zase Vaše trpělivost není nekonečná. A podniknout něco, je z Vašeho pohledu, tento měsíc důležitější, než čekat donekonečna.

Abyste se vyvarovaly konfrontaci mezi dobrým a zlým, neváhejte se poradit. Pomůže Vám to postupovat moudře, uvážlivě a férově. Což Vám v cestě vpřed nebrání. Navíc Vám to pomůže v budoucnu.

Smysl, cíl, víra a slušnost je v březnu pro Vás ta správná cesta.

Osudové číslo 2

Víte, že pro Vás, Dvojky, bude březen hodně náročným měsícem. Také si jistě říkáte, jak trefné je téma energií měsíce uvedený výše… jako dělané pro Vás. Ale zaplašte obavy a pochybnosti, nepoddávejte se, ani se nesnažte vést destruktivní válku. Opřete se jen o radu karet:

Pracujte na svých plánech a projektech, buďte realistické, udělejte, co je třeba, nesněte, ale ani neriskujte. Teď pracujte a fantazii a sebelítost nechte schovanou na jindy.

Výklady tarotu na březen 2022 pro osudové číslo 3

Trojky, ano, březen je „Váš měsíc“. Ve společnosti „svých“ lidí, ať už doma, mezi přáteli či v práci ze sebe vydáte to nejlepší. Víte, co, víte jak a nebojíte se to uskutečnit. Někdy tedy bude třeba se zastavit a další krok si rozmyslet, a dopřejte si na to klid i čas, ale pak se opět aktivně chopíte svých záležitostí, abyste je uváděly v život. 

Teď pracujete doslova na své „srdeční záležitosti“. Tak tam vložte srdce a dejte na něj.

Osudové číslo 4

Otázky domova, rodiny, zázemí je teď to, co si žádá Vaší pozornost, Čtyřky. A ano, čekají Vás rozhodnutí a kroky, které Vám ani druhým radost neudělají. Ale prostě teď je skvělý čas dát věci do pořádku. 

Jak by ten pořádek měl vypadat? Prozkoumejte své zkušenosti, zážitky z minulosti. Oprašte to dobré, dejte tomu nový kabát a rozměr, a aplikujte do současné situace. Ve své minulosti máte mnoho dobrého, co Vám teď může přinést další dávku úspěchu. A nedejte se odradit pasivitou ostatních. Ono stejně je to nyní na Vás, a jejich čas do zajisté také přijde. 

Výklady tarotu na březen 2022 pro osudové číslo 5

Po tom nelehkém únoru máte, Pětky, pochybnosti, zda se vůbec ještě dívat na nějaké výklady energií, že v nich stejně štěstí nenajdete. Ale březen Vaší skepsi rozpráší. V únoru jste poklad měly hledat doma, a v kartách je vidět, že jste ho našly. Teď všechno do sebe zapadá a vy prožíváte doslova jaro ve svém životě, navzdory datu i teplotám. Nabíráte síly a ve společnosti svých nejdražších prosperujete.

Pozor však, abyste si to nechtěly samy pokazit. Vaše dobrodružná povaha a touha po svobodě může narušit zatím křehké propojení s ostatními. Nespěchejte.

Osudové číslo 6

Energie března jsou Vám, Šestky, nakloněny. Ale otázka zní, zda je Vy nakloněné energiím. Všechno Vám hraje do ruky, a Vy to chcete změnit. Ať už od dobrého prcháte nebo potřebujete něco odložit, co Vás k dobrému blokuje, tak si tím zavíráte dveře. Ale jestli je Vaším úmyslem do písmene naplnit téma energií měsíce, ale tak nějak naruby, jistě svého dosáhnete. 

Co to znamená „naruby“?… Všechno dobré, je pro něco zlé. 

Karty Vám možná proto radí: Změňte své myšlenky, své energie. Postavte se za své, ale naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Ten Vám řekne, kdy a jakým stylem je vhodné jednat.

Výklady tarotu na březen 2022 pro osudové číslo 7

V březnu od Vás, Sedmičky, energie budou potřebovat, abyste se vy angažovaly, otevřely a prokázaly svou rozhodnost. I když to znamená, že se musíte v tu chvíli postavit někomu nebo něčemu čelem a zaujmout jasné stanovisko. Opět to chce jen Vaší obratnost a chuť se postavit výzvám čelem. Možná se pustíte do konfrontace dosaženého s předpokladem, ale nehledejte v nich svou neschopnost. Ohlédnutí Vám má prospět a přinést další inspiraci. 

To všechno se děje jen proto, abyste se posunuly vpřed. Nebojte se změny.

Osudové číslo 8

Osmičky, víte co chcete, neutíkáte ke snům, iluzím ani fantazii a prostě si jdete svou cestou. I když momentálně Vám cestu komplikuje to, že nemáte tu podporu, co byste potřebovaly. Ale máte svou práci, zájmy, lidi kolem sebe, tak si jen udržujte v chodu to, co je pro Vás důležité. Opřete se i o své osmičkové vlastnosti – pracovitost, schopnost dělat věci správně, rozhodnost a angažovanost. A pak jen vyčkejte na lepší energie, až Vám prostě bude vát vítr do plachet a ne proti Vám.

Výklady tarotu na březen 2022 pro osudové číslo 9

Věci najdou tak, jak byste si přály a představovaly, Devítky. A i když se třeba v něčem nedaří, v jiném máte skvělou šanci v březnu dosáhnout uspokojení. Tedy pokud nepodlehnete pesimismu a nedáte se jím paralyzovat. On od Vás chce tento měsíc spíše odvahu, vitalitu, zápal. Když se Vám podaří je aktivovat, pak si své březnové dny proměníte v nečekaný úspěch a zázrak.


Chcete-li mít všechny informace ze Správnou Cestou & Galerie DaRy dot-art napojte se na FB stránku.