Září 2020

Září se ponese ve znamení změny. V podstatě je potřeba se vydat na novou cestu, a vše, co bylo dosud platné, zajeté, opustit. Je na to ten nejlepší čas. Navíc se i na tu změnu těšíme, vidíme ji jaku tu naší správnou cestu nebo cestu našeho srdce. Což znamená, že si půjdeme za tím, co nám dělá dobře, čemu věříme, o čem dlouho sníme nebo tajně doufáme. No, a jestli se nebudeme bát ten krok jiným směrem udělat, pak se již v průběhu září bude ukazovat, že tou „správnou cestou“ jdeme. No, a jestli přece jen nějaké ty obavy v někom z nás panují, pak mají kartičky ještě jednu radu pro září: Vyhnout se tomu nelze, ale využijte svých schopností, dovedností a síly, abyste to zvládli. Je to ve Vás!

Mandala na září 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy se na září netěšíte, ba či že, ho vidíte v těch nejhorších barvách. Ale tak se tedy na to nedívejte, a prostě jděte tímto měsícem krok za krokem, den za dnem, protože ve výsledku to má být pro Vás nádherný měsíc. Čerpejte ze svého zázemí, soustřeďte se na své nejbližší, na svůj domov, na to, co znáte. Nedělejte nic proti svému přesvědčení, a pak Vás to letošní září doslova odmění. Jen si ohlídejte svou míru zodpovědnosti, na té záleží.

Osudové číslo 2

Dvojky, nesnažte se nic a nikoho ošidit, máte tendenci za to zaplatit dost draho. Ano, máte svůj cíl, a těší Vás se na něj soustředit, pracovat na jeho dosažení, ale počítejte s tím, že na to budete tentokrát sami. Ono jde o to, že vyzařujete dravost za každou cenu, což na Vaše blízké nebude působit důvěryhodně a raději se zdrží nebo se zcela budou od Vás distancovat. Ale buď si včas uvědomíte, že Vy nejste rodilí podvodníci a rváči nebo svou věc vyhrotíte tak, že dojde na odplatu. Tak či tak, karty Vám radí, abyste se nad svým náhledem, přístupem, ještě jednou v klidu zastavily, a promyslely si ho.

Osudové číslo 3

Trojky, Vás se naopak aktivita, dravost a zájem mohou proměnit v úspěch. Máte něco pro to udělat? Otevřete se změně, zkuste věci dělat jinak (půjde Vám to snadno). A pak si najděte novou cestu, nové lidi, kteří jsou naladění podobně… a máte to v kapse. Nepočítejte, že byste si v září odpočinuly, to teď nepůjde. Pro Vás nastal čas jít vpřed.

Osudové číslo 4

Čtyřky, jste připravené aktivně zasáhnout do svého života, vykročit v tom pomyslném „novém roku“ (myšleno tím školní období) opravdu rozhodně a cílevědomě. Možná to máte vymyšlené tak dokonale, že to je až přeplánované. To, ale znamená, že ten výsledek nemá tendence být takový, jaký očekáváte. Jaká je tedy ta správná cesta? Vnímejte více své pocity, než myšlenky, dejte do svých záležitostí srdce a nebojte se udělat věci naprosto jinak, protože toto září je ve znamení změny.

Osudové číslo 5

Pětky, Vy budete v září stavět na osvědčených metodách a reálných cílech. To se ukáže ve Vašem případě i jako skvělý tah, který Vás povede k úspěchu. Máte možnost se něčemu novému přiučit a to Vás povede i k cestě naprosto nové. Ano, možná tím nic moc nezískáte teď, ale jestliže se dostáváte na začátek, pak je na zisk i brzy. Snad jen zbytečně nepodstupujte riziko, které nenabízí nic reálného.

Osudové číslo 6

Šestky, nyní jdete za jistotou, praxe je Vám cennější, než jakákoli teorie a sen. Víte, kam směřujete a ten směr s Vámi souzní. Ano, sice si je třeba ještě na plody své práce, počkat, ale to nevidíte jako problém. Všechno prakticky „funguje“ podle Vašich představ, takže zářím projdete ke své spokojenosti. Nezapomínejte, že to nejlepší je ve Vás.

Osudové číslo 7

Ani Vás, Sedmičky, energie změny neminou, a dá se říct: „v tom lepším slova smyslu“. Konečně se dostáváte z období, kdy jste se cítily jako zakleté, nemožné se kamkoli pohnout. I Vás se probudí to nejlepší, a začnete vytvářet energie zlepšení, posunu vpřed. Navíc uplatníte inovativní postupy a odložíte vše zastaralé, omezující. Ne všem kolem Vás se to bude líbit, tak se spoléhejte spíše na sebe. Teď Vám pomůže, když se na vše, co se Vás týká, budete dívat z jiného úhlu, s odstupem.

Osudové číslo 8

Osmičky, v září půjde o to, věnovat čas a energii záležitostem, které se týkají Vaší dlouhodobé budoucnosti. Víte nebo záhy poznáte, že jdete tou svou „správnou cestou“ a vytváříte přesně to, o čem jste snily, co jste plánovaly. A úspěch Vás bude pohánět vpřed, k větší aktivitě. Jakoby se konečně vše poskládalo, zapadlo do sebe a Vy budete odměněny. Věřte nevěřte, ale důvěřujte a zachovejte si svou poctivost a opravdovost.

Osudové číslo 9

Devítky, nastává měsíc ve vibracích Vašeho čísla, a Vy do něho vstupujete v tom nejhorším rozpoložení a bez naděje na něco pěkného. Přitom se ani nemusíte mnoho rozhlížet, abyste poznali to, co Vám právě letošní září nabízí. Jenže Vy se teď budete potýkat mezi svou hlavou a srdcem, a je jen na Vás čemu dáte přednost. No, tak či tak, bude třeba nalézt tu cestu, na které bude směrovka „realita“ a tentokrát minout směrovku „iluze“.