fbpx

Výklady tarotu – říjen 2021

Máte pocit, že září prolétlo naším životem rychlostí blesku? Pak říjen si s ním v ničem nezadá. Výklady tarotu na říjen 2021 avizují, že všechno poběží rychle, bez zbytečných odkladů. Počítejme však s nečekaným. A to bude možná ten kámen úrazu. Půjde o to, abychom si ohlídali naše záměry, nenechali se strhnout ani zastavit. A že se nám do cesty překážky postaví, s tím můžeme počítat. 

Mandala výklady tarotu říjen 2021
Mandala na říjen 2021

Ale říjnové energie tu nejsou od toho, aby nám házeli klacky pod nohy. Jejich smysl spočívá jednak v tom, abychom se přestali brát tak vážně, ale také v tom, abychom se otevřeli i jiným možnostem. 

A nové možnosti neznamenají zříct se svých dosavadních plánů a vizí, ale pracovat na nich teď tak, že otevřeme nové cesty k jejich uskutečnění. 

Výklady tarotu – říjen 2021 pro osudové číslo 1

Jedničky, jestliže jste se rozhodly, pak jste udělaly dobře, i když máte nyní před sebou náročnější část cesty. Budete mít tisíc chutí se vzdát, ale uvědomíte si, že také není cesty zpět. No, radost Vám to nedělá, ale jistě se podívejte na to, co už jste zvládly. Protože i když pro Vás náročný měsíc, přece jen ho přeskočit nelze.

I za náročným obdobím je pro Vás schována odměna, jak doplňují karty. Tak se vydejte vstříc říjnovým výzvám.

Výklady tarotu pro osudové číslo 2

Dvojky, Vy se budete potýkat nejen se svou nerozhodností, ale také se svou temnou stránkou. Ano, i Vy jí máte. V každém případě Vám karty ukazují, že k Vám přichází příležitost nebo se dozvíte něco, co ve Vás vyvolá dilema. No, a protože rozhodování nebude snadné, tak se budete zlobit na celý svět. Ale nezapomeňte, že říjen nemá brát, ale má Vám něco důležitého přinést.

Karty vám přímo radí, že rozhodování nemusí být vůbec náročné, pokud dáte na své srdce.

Výklady tarotu – říjen 2021 pro osudové číslo 3

Vy, Trojky, přistupujete k říjnu realisticky, bez očekávání a nechcete se jím prakticky zaobírat. Jdete si svou cestou a vtom míníte pokračovat. No, a když přijde něco nového, přivítáte to s otevřenou náručí. Ale co když přijde něco, co Vás má zmást? A takové jsou energie. Samozřejmě Vás to uvede v pochyby, jestli jdete správnou cestou. Navíc, když Vás ostatní budou zrazovat nebo osočovat ze sobectví.

Ale karty říkají: Nedejte se zmást. Z nepříznivých energií máte možnost dojít k pochopení i naplnění.

Výklady tarotu pro osudové číslo 4

Pro Vás, Čtyřky, si říjen připravil nabídku, která se Vám bude vskutku líbit. Vše bude do sebe pěkně zapadat a Vám nezbude než jen překypovat vděčností. Využijte příznivých energií, které k Vám přichází se začátkem měsíce, protože se karta obrací. Druhá polovina měsíce Vás už tak těšit nebude. Naopak jsou tu zřejmé konflikty i s lidmi, kteří Vám dosud šli na ruku. 

Nedejte se však svést ze své cesty, pevně se držte svých záměrů a nedejte na rady někoho, kdo hájí jen své zájmy.

Výklady tarotu pro osudové číslo 5

Pětky, máte na říjen naplánovaný skvělý obchod nebo projekt, od kterého očekáváte velmi slušný zisk. Podniknete ty správné kroky, prosadíte své zájmy, nebojíte se riskovat a jste si jisté svým úspěchem. Jenže říjnové energie nejsou nastavené na úspěch, ale na učení. A i pro Vás nemá tento měsíc připravený happy end. Z nadějných vyhlídek tentokrát zářná realita nevytvoříte. Ale nevzdávejte se.

Počkejte jen na lepší energie. Teď se jedná jen o zpomalení nebo nutnou odbočku na Vaší cestě, a když se nevzdáte, svého úspěchu dosáhnete, jen ne teď v říjnu.

Výklady tarotu – říjen 2021 pro osudové číslo 6

Šestky, jste úžasně vyladěné, takže na Vás si říjnové energie nepřijdou. Jdete totiž do něho srdcem a vidíte, kde na Vás čeká štěstí. Teď jste ve správném čase na správném místě a všechno do sebe zapadá, což znamená, že se Vám otevírá šance dosáhnout jakéhokoli úspěchu.

Chcete ještě nějaký typ od karet? Pak nespěchejte a naslouchejte intuici, kdy si na Vás ta šťastná příležitost zavolá.

Výklady tarotu pro osudové číslo 7

Sedmičky, pro Vás nastává změna. Je čas jít dál nebo jinam. Teď víc, než kdy jindy, dejte na svůj vnitřní hlas, který Vám říká, že jste připraveni. Věřte si a využijte nabídky či možnosti, která přichází. Letošní říjen není o skvělých koncích a výsledcích, je to měsíc výzev. Nedejte se odradit lidmi, kteří mají pro Vás jen kritiku či neblahé scénáře.

Dát se svou cestou, oprostit se ze zajetých kolejí nikdy nebývá lehké. Jestliže ale jdete cestou svého srdce, pak nějaké to nepohodlí je jen pomyslným kamenem na cestě, o který můžete sice zakopnout, ale nezastaví Vás.

Výklady tarotu – říjen 2021 pro osudové číslo 8

Na letošní říjen se, Osmičky, netěšíte a víte, že to chce nějakou tu změnu, abyste se svými energiemi pohnuly. A něco změnit, ukončit nebo naopak začít Vám nedělá problém. Máte tendence to řešit jen hlavou a tak nějak, jako by se Vás to ani netýkalo. Ale hlava na krku má pro vás teď skvělé myšlenky, které Vám tu změnu posvětí úspěchem.

Hledejte kde a v jaké situaci se cítíte doma, a do toho pak vložte svou energii.

Výklady tarotu pro osudové číslo 9

Devítky, pro Vás má říjen energie, který dají smysl všemu, co jste dosud prožily. Zároveň Vám pomohou ujasnit si, jak a kam se vydáte dál. Zkušenosti z minulosti Vám poskytují skvělý základ pro nasměrování své budoucnosti. A koncem měsíce dejte příležitost tomu, co se Vám samo nabídne.

Štěstí přeje aktivním, ti co se ke svému životu staví vědomě a tvůrčím způsobem.

P.S.: jestli chcete pracovat s energiemi na všech úrovních, pak si pojďte vybrat do Galerie DaRy nějaký ten energetický zářič pro sebe či prostor.