fbpx

Výklady tarotu na prosinec 2021

Teď očekáváme podporu. To je naše vize, jak říkají výklady tarotu na prosinec 2021. Dalo by se říct, že čekáme na zázrak. Ale nečekáme pasivně. Zapojujeme víru i optimismus a kráčíme vstříc lepším zítřkům. Ale pozor! Vlivy zvenčí nejen že nejsou nakloněny naším zájmům, ale navíc můžeme očekávat nějaký podfuk nebo zájem nás poškodit. Proto bude také dobré, když se nenecháme ukolébat jakýmikoliv řečmi, a vše si důkladně ověříme. I tak tyto vlivy jsou hodně silné a radost nám tedy v prosinci nepřinesou. 

Letošní rok se nesl v duchu změny, a teď ji lze anebo možná vysloveně musíme dotáhnout do konce. Nic nám k tomu neschází. Zachovejme si víru a optimismus, přidejme své schopnosti, dovednosti, prostředky a dokážeme ji uskutečnit. To nám připomínají karty, tak jakoby pod čarou.

Výklady tarotu na prosinec 2021 - mandala
Mandala na prosinec 2021

Výklady tarotu – prosinec 2021 pro osudové číslo 1

Pro vás Jedničky, bude prosinec měsícem setkávání, ale také uzavíráním smluv. Moc si s tím hlavu nelámete, proč také? Víte co chcete, kam míříte a lidé, kteří do Vašeho konceptu patří nebo vstupují jsou naladěni na stejnou vlnu, jako Vy. Ale i ve Vašem případě platí prosincové energie. Vy se tak dostanete k tomu, že zjistíte, že některé věci nejsou vůbec takové, jaké se zdáli. Proto hledejte skutečné přátelé, skutečné partnery, a neobávejte se uskutečnit tu poslední změnu tohoto roku.

Osudové číslo 2

I Vy, Dvojky, se máte v plánu v letošním prosince pobavit a užít si odměny za vynaložené celoroční úsilí. Na jednu stranu se snažíte chovat rozumně, prakticky, ale na druhou Vás něco pohání skočit do svých záležitostí až bezhlavě. Co vyhraje? Rozum. Ono teď všeobecně nejsou energie hravé či bezstarostné, takže si na Vás ten zodpovědný přístup zavolá. Ono se tak nějak vyskytnete zase na začátku, ale teď už máte více zkušeností.

Výklady tarotu – prosinec 2021 pro osudové číslo 3

Bezstarostně a se zápalem vstupujete, trojky, do posledního měsíce roku 2021. Hýříte nápady a do všeho se vrháte plní důvěry a očekávání skvělých výsledků. Prakticky se nemáte čeho obávat a můžete strhnout i ostatní na svou stranu. Jen pokud čekáte i skvělý finiš měsíce, tak buďte obezřetnější. S tím, co vytvoříte koncem měsíce, budete vstupovat i do nového roku. Tak nechte lehkovážnost stranou a dobře si vše naplánujte a spočítejte.

Osudové číslo 4

Čtyřky, letošní prosinec je pro vás takovou životní křižovatkou a od Vás se očekává, že si zvolíte, jakou cestou půjdete dál. I když se tomu snažíte všemocně vyhnout a nemůžete věřit ani sobě ani ostatním, před tímhle neutečete. Nezbude Vám jiná cesta, než se k tomu postavit čelem, zodpovědně nebo Vás to samo donutí. Ale to pak bude „dražší“ a naprosto zbytečně. Protože víte, co je správné a máte zde energie, které Vám pomohou tu správnou věc udělat.

Výklady tarotu – prosinec 2021 pro osudové číslo 5

Nechcete se, Pětky, nechat zastavit nebo se alespoň zaleknout jakýmikoliv energiemi nebo vlivy a máte v úmyslu si v prosinci jít prostě za svým a svou cestou. Ale hned z počátku měsíce zjistíte, že vše se nějak podivně vleče a komplikuje. Čím víc budete prosazovat své, tím dosáhnete horšího výsledku. Jakoby prosinec od Vás chtěl, abyste zvolnily, protože tak či tak nemůžete vyhrát. Neznamená to vzdát se nebo upustit od svého směru. Znamená to udržet si víru, naději a vyčkat.

Osudové číslo 6

Prosinec považujete za měsíc, který Vám, Šestky, prostě patří. Rodina, krásný čas, sounáležitost, to jste prostě Vy. A dáte se říct, že Vám tarot přeje i letos. Věříte, že konec roku opět bude probíhat v příjemných energiích a pečlivě se na to připravíte. Vše Vám půjde jakoby samo. Ale přece jen Vám tento měsíc ukáže, že budete muset na nějaké věci změnit názor, a to nejen pro současnost, ale především do budoucna. Prostě to chce změnu směru či taktiky.

Výklady tarotu – prosinec 2021 pro osudové číslo 7

Váš prosinec, Sedmičky, bude zkouškou trpělivosti. Nedejte se však odradit, opravdu některé věci chtějí jen ten čas, nic jiného. Procházíte procesem změny a bude chvíli trvat, než naleznete svůj nový směr. A ten nový směr může také být naprosto odlišný od Vašich původních záměrů. I pro vás je důležitá víra a důvěra… ano, společně s tou trpělivostí.

Osudové číslo 8

Osmičky, Vám jde o to, uskutečnit své cíle, i když počítáte s tím, že to bude velká výzva. Máte k dispozici šanci, možnosti, dobré vyhlídky, jste otevření, chuť vítězit, zaujmout jasné stanovisko a obhájit si ho, nečekané přijmout a využít, odhodlání. Samozřejmě tohle všechno bude náročné a někdy budete pochybovat, jestli jdete správnou cestou. Ale jdete. Právě proto všechno. Právě proto, že jste osmičky. 

Výklady tarotu – prosinec 2021 pro osudové číslo 9

Devítky, plujete si na obláčku a máte dojem, že vše je zalité sluncem a Vy nemáte nic, co by Vám dělalo vrásky na čele. Ale prosinec Vás vyvede z iluzí. Nic nebude jako dosud, navíc se ukáže, že jste dosud pracovaly jen s nereálnými domněnkami. Jste připraveny bojovat, ale opatrně, ostatní také. Konec roku Vám však pomůže učinit nějaké konstruktivní řešení, které Vaší situaci pomůže. Chce to, jen oprostit se od emocí a dopřát sobě i věci čas.

P.S. Výklady tarotu na prosinec Vás mohou inspirovat i k doladění energií pomocí energetických zářičů z mé Galerie DaRy – dot art. A nejen Vás. Mohou se stát skvělým dárkem pro Vaše nejbližší k nastávajícím Vánocům.