fbpx

Výklady tarotu – listopad 2021

Na jedné straně doslova velkorysá pomoc zvenčí, a na druhé vlastní omezení. Tak by se daly jednoduše charakterizovat výklady tarotu na listopad 2021. 

Opravdu, to co k nám přichází a co posíláme dál, je skvěle vyrovnané. Ale z nás jakoby optimismus a energie vyprchaly, a nemáme sílu se pohnout vpřed. Tak takové jsou energie letošního listopadu. 

Ale víte, že tarotové karty vždy nabízí řešení. A to listopadové spočívá v tom, že v sobě probudíme to nejlepší. V první řadě srdíčko, dáme na pocity, projevíme laskavost. Dále budeme vytvářet a vyhledávat situace, v kterých se budeme cítit sami sebou. Že to jen tak nejde?! Zapomínáme na možnost volby. Tak připomenu: druhá cesta vede přes to, že se na sebe pěkně rozzlobíme, budeme na sebe „jako na cizí“, a ono se nám pak bude chtít vidět všechno to dobré kolem i v nás.

výklady tarotu listopad 2021

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy umíte skvěle načíst aktuální energie. A hned na začátku pomyslíte na to, že do listopadu vkládat očekávání nebudete. Prakticky se od všeho distancujete. Jenže Vám není vlastní být pasivní a něco jen tak přečkat. Stejně se vrhnete do nějaké té nové záležitosti. Ano, podpory se Vám dostane, doslova v podobě skvělé příležitosti Vašemu srdci blízké. Ale listopad má energie, které Vás mají zbrzdit. Je jen na Vás, jestli zvolníte tempo nebo se zcela vzdáte této šance.

Výklady tarotu – listopad 2021 pro osudové číslo 2

Dvojky, Vy jste číslo, kterému budou listopadové energie vyhovovat, a dokážete v nich nalézt pro sebe naději. Nebojíte se za své věci postavit a snadno tak překlenete i případné komplikace. Daří se Vám i nebývale směle pustit do věcí, které byste jindy s obavami odsunuly jako pro Vás zcela zcestné. Ale tento měsíc Vám jaksi všechno „jde do karet“ a jakoby nad Vámi někdo držel ochranou ruku. Štěstí máte na dosah.

Osudové číslo 3

Trojky, na Vás v listopadu čeká hodně práce, hodně učení, získávání naprosto nových zkušeností. Ale i přes náročné období si zachováváte kontrolu nad všemi záležitostmi. Sice jak si věci držíte ve svých rukou, omezujete své možností. Ale teď Vám tak ani nejde o možnosti a pokrok, jako „mít věci ve svých rukou“ a pevně jim vládnout. V tomto kontextu ohodnotíte listopad jako úspěšný měsíc.

Výklady tarotu – listopad 2021 pro osudové číslo 4

Čtyřky, vstupujete do listopadu tak trochu na slepo… bez plánu, vizí i cíle. Den za dnem však začnete vnímat, jaké cesta je teď pro Vás ta pravá. Zase získáte pevnou půdu pod nohama a konkrétní, hlavně reálný (tak jak to máte rády) plán pro další dny. Na konci měsíce pak samozřejmě bude důvod se upřímně radovat. A něco co začalo nevalně, Vám ke konci přináší tolik radosti a dalších možností.

Osudové číslo 5

Karty Vás, Pětky, vyzývají, hned na začátku listopadu, abyste naslouchaly své intuici. Máte tedy spíš destruktivní náladu a energie. Chcete se od všeho odpoutat a začít někde jinde nějak jinak. Jenže otázka zní: Jak? A dokud svou novou cestu nenajdete, tak máte tendence ubližovat sobě i ostatním. Jen když se necháte Vést svou intuicí, tak se můžete potkat s tou svou šancí, příležitostí pohnout s energiemi i se sebou.

Výklady tarotu – listopad 2021 pro osudové číslo 6

Šestky, start do nového měsíce je pro Vás náročný. Máte dojem, že začínáte od úplného začátku a ještě máte ne zrovna dobré prostředky, které by byly vhodné. Ale právě o výběru je Váš letošní listopad. Možností a variant bude mnoho, a jejich hodnota bude stejně pestrá. Volte podle svého srdce a neočekávejte hned jasné a dané výsledky. Tak svůj okruh výběru minimálně zúžíte a usnadníte si tak vstup do dalšího měsíce.

Osudové číslo 7

I když se to nezdá, pro Vás, Sedmičky, je listopad ideálním časem začít budovat svou novou cestu. Že okolnosti nejsou příznivé něco začínat? Jestli víte co a jak, pak využijte všechny prostředky k tomu vyrazit na cestu. Nenechte se odradit nedostatkem (peněz, času nebo jiných prostředků), protože teď ani tak nejde o výsledek, jako o to udělat první krok. 

Výklady tarotu – listopad 2021 pro osudové číslo 8

Osmičky, tušíte, že letošní listopad bude tak nějak proti Vám a zvážíte, zda má cenu s ním jakkoli bojovat. Ale protože Vám je vlastní akce a schopnost „vidět za roh“, tak počáteční pesimismus překonáte. Nápady, které jste zatím jen nosily v sobě, budete chtít neodkladně realizovat. A Vy je zrealizujete, protože jste prostě osmičky. A navíc si ještě pojistíte, aby tyto nápady měly i další budoucnost.

Osudové číslo 9

Devítky, Vy si s listopadovými energiemi starosti neděláte, vstupuje naprosto v klidu a uvolněné. Očekáváte, že prostě všechno půjde tak, abyste dosáhly svého štěstí. Kdyby záleželo jen na Vás, pak není o čem mluvit. Ale právě vliv ostatních, kteří s Vámi hrát čistou hru nebudou Vám doslova „hodí klacky pod nohy“ a to co vypadalo tak nadějně, Vám přidělá jen starosti. Ale však víte, není všem dnům konec.