fbpx

Výklad tarotu – září 2021

Na září jsme připravení. Alespoň tak mluví výklad tarotu září 2021 při prvotním náhledu na zářijové energie. I když energeticky jsme do „pracovního procesu“ vstoupili již minulým měsícem, září prostě je pro nás symbolickým začátkem. Nyní tedy začínáme budovat, i na té vědomé úrovni. Možná díky tomu, že jedna věc jsou energie a druhá naše vědomí, záhy zjistíme, že toho od sebe očekáváme opravdu mnoho. Teď je na čase se ptát sama sebe, zda tento přístup, to že máme na sebe nedostižné požadavky, je momentální stav nebo běžný standard. Tak či tak část měsíce pro nás bude náročným a vážně se zamyslíme, jakou roli ve svém životě chceme hrát. 

Někdy více však nemusí notně znamenat méně. Jestliže zářím projdeme vědomě, tzn., uvědomíme si všechna pro a proti svého myšlení a jednání, pak ze září vystoupíme s jasnou vizí nebo přímo konkrétním řešením, jak to dělat v budoucnu víc v souladu se sebou. Což bude obrovskou výhrou.

Karty doplňují: Tvé Já, Tvá osoba je v září pro Tebe nejdůležitější. Dopřej si čas na sebe. Najdi se, naslouchej si, pochop se, respektuj se a jdi svou cestou.

Mandala - výklad tarotu září 2021
Mandala na září 2021

Osudové číslo 1

Jedničky, vstupujete do září 2021 s nadšením a jasnými představami, kam a jak míříte. A cíle nemáte opravdu malé, více o to jde vyhrát, prostě získat co se dá. Svou cílevědomostí však nepotěšíte své okolí. Spíše počítejte s tím, že Vaše výhra pro ostatní znamená spousta starostí… o sebe, o Vás. Na konec se tedy stáhnete a budete hledat i jiné cesty nebo varianty, jak se dostat k cíli bezpečně a bez toho, aby na Vaši výhru doplácel někdo jiný. 

Karty Vás upozorňují na možnost, že se můžete dívat na své věci jakoby pod povrch. Nevnímejte jen to smyslům zřejmé, hledejte hlouběji. Váš záměr není špatný, jen volte jinou cestu.

Osudové číslo 2

Září pro Vás, Dvojky, znamená velkou změnu. To na čem jste dosud stavěly své jistoty, spadne jako domeček z karet, a Vy se hned na začátku měsíce ocitnete s prázdnýma rukama a naprosto ztracené. Ale dostat se na dno, pro Vás znamená opravdu učiněné požehnaní. Nebojte, nejste na to samy, a nová příležitost na sebe nenechá čekat. A ačkoli začátek měsíce bude více než náročný, konec Vás odmění nadmíru.

Co Vám karty radí? Nemarněte čas pláčem a litováním se, rozhlédněte se a najděte novou cestu a bez váhání se po ní vydejte.

Osudové číslo 3

Trojky, stavíte na svých jistotách a od září očekáváte se, že si své uchováte tak, jak jste zvyklé. Ale energie měsíce, ve Vašem případě, jistotám nenahrávají. Nejde o to, že se poněkud od své cesty odkloníte, a ztratíte svůj cíl ze zřetele. Jde o to, že zvenčí, z Vašeho okolí, k Vám budou proudit další energie, které Vám jakoukoli možnost vrátit se ke svému, budou účinně blokovat. Proto si vše důkladně prověřujte. Nevěnujte pozornost tomu, co není, ale soustřeďte se na to, co je.

Karty doplňují, že se v této situaci budete držet tak dlouho, dokud nenaleznete jiný přístup. Chce to přehodnotit priority, ale i způsoby, jakými se dostáváte k cíli. Jakmile pochopíte a naleznete jinou cestu, energie se uvolní.

Osudové číslo 4

Pro vás, Čtyřky, je září velmi důležitým měsícem, při kterém máte možnost něco pochopit nebo učinit životně důležité rozhodnutí. Potřebujete tedy ještě nalézt nějaké ingredience, které Vám pomohou, dát všechny střípky skládačky dohromady, ale jak začnou do sebe zapadat, uvidíte tu šanci, kterou získáváte. Ne každému se Vaše následné kroky budou líbit. A pravda je, že i Vy budete plné pochybností. Jistotu budete mít v tom, že jste se rozhodly správně.

I když se Vám bude zdát, že činíte naprosto racionální rozhodnutí a kroky, vnímejte svůj vnitřní hlas, nechte se jím vést. Alespoň to je tajný typ od karet.

Osudové číslo 5

Září se Vám, Pětky, bude jevit mnohem chladnější, než bude ukazovat teploměr. Budete mí t dojem, že se všechno staví proti Vám. Proto se stáhnete do ústraní. Jestli v něm zůstanete nebo se rozhlédnete po jiných možnostech bude určovat výsledek, kterého můžete dosáhnout. Buď zůstanete v zajetí sebelítosti a hlasitě budete demonstrovat své problémy. Nebo použijete svou kreativitu a protivítr přeměníte na čerství vítr, který Vás může dovést na lepší místa, než jste plánovaly.

Karty tedy logicky doplňují: Záleží jen na Vás, zda budete obětí nebo tvůrcem.

Osudové číslo 6

Šestky, pro Vás září bude měsícem, který prověří Vaši víru, schopnost důvěřovat, ale i sebedůvěru. Abyste mohly s tímto téma mohly pracovat, potřebujete něco změnit, něco ukončit. Máte dojem, že to nezáleží na Vás, a čekáte… a čekáte. Co to čekání přináší? Je plodné? Asi jako každé čekání. Proto nečekejte, Vaše štěstí by na Vás pak také nemuselo počkat. Udělejte něco tak, jak máte rády, nestyďte se, udělejte něco pro radost. A energie se zázračně promění.

Říkáte si, co znamená „udělejte něco“. Karty doplňují: Podívejte se na svou věc, záležitost z jiného úhlu, změňte názor (ano, můžete) nebo postup, ať při tom čekání nezkameníte.

Osudové číslo 7

Sedmičky, máte dojem, že jste někde zamrzly a nemáte možnost se svými záležitostmi nic udělat? Natož s nimi udělat něco smysluplného? Pak Vám září 2021 a výklady tarotu slibují přísun velmi příznivých energií, při kterých roztajete. Ať už jakékoli životní oblasti nejen že netrpíte nedostatkem, Vy máte dostatek a na tom se dá stavět. A karty ukazují, že se k tomu postavíte aktivně a získáte lepší náladu a optimistické vyhlídky do budoucna. Hlavně se přestanete litovat a energii napřete k seberealizaci, která Vás potěší. 

Karty pro vás mají typ: Víte, jaký máte životní úkol? Proč jste tu? Teď je čas se mu začít věnovat. Máte sílu, schopnosti i všechny prostředky to zvládnout. 

Osudové číslo 8

Iniciativa, Osmičky, to je synonymum pro to, jak se postavit k letošnímu září a všemu, co v něm na Vás čeká. I když raději jdete cestou jistoty, teď vystupte ze své komfortní zóny, která Vás teď má tendence blokovat či omezovat. Neznamená to ztratit hlavu a vrhnout se do neznámých vod. Znamená to být aktivní, ale dělat věci jinak, jděte jinou cestou. Ta jistá vede jen do temného lesa, z kterého byste pak těžko hledaly cestu ven. 

Karty doplňují: Možná se vše pěkně zašmodrchá, ale vy ten „gordický uzel“ dokážete nejen rozmotat, ale vytvořit z něho něco nového a solidního.

…a konečně výklad tarotu na září 2021 pro

Osudové číslo 9

Devítky, máte svůj cíl, kterého hodláte v září dosáhnout a neschází Vám ani dovednosti a prostředky, které k tomu potřebujete. Proto si také jdete svou cestou a nenecháte si od nikoho do svých věcí mluvit. Popravdě vyzařujete energie, které ani druhým prostor, se pro Vás angažovat, neposkytují. Jakého výsledku tak dosáhnete? Jestli je Vaším cílem dosáhnout jistoty nebo „zůstat na svém“, pak budete spokojeni. Jestliže však je Vaším cílem nějaký postup vpřed, pak si radost neuděláte.

Karty proto radí, abyste si nejen určily cíl, ale i cestu, která Vás k němu dovede. Ta je, jak se říká, důležitější, jak cíl samotný.


P.S.: Výklad tarotu na září 2021, ale i možnost se ohlédnutí na jakýkoli měsíc od roku 2010 je Vám k dispozici na stránce https://spravnoucestou.cz/vyklad-karet/

A pokud máte zájem se se mnou sejít osobně, máte o víkendu 11. – 12. září 2021 možnost na víc. A to na Astrovíkendu V Brně.