Srpen

V srpnu určitě nelze očekávat, že bychom si jen tak užívali prázdninového času, oddávali se snění, letním láskám a odsouvání povinností a zodpovědnosti na jindy. Srpen bude o tom, že nás energie budou tlačit k tomu si v životě udělat pořádek a jestliže se dosud jen o něčem mluvilo, tak nyní bude na čase přestat mluvit a začít konat. A popravdě všichni budou cítit, že lenošení je odzvoněno a kdokoli přijde s tím, něco dělat, podniknout, pak se s chutí pustí do díla a navzájem se lidé potáhnou vpřed. Že by však něco bylo dokončeno očekávat také nelze. Na výsledky je ještě brzy, ale jestliže si dokážeme pracovat na svém s tím, že to děláme s láskou a radostí, pak přijde den, kdy nyní realizované, bude to, co chceme a co nám do života přinese pocit klidu a naplnění.

Mandala na srpen 2015

Osudové číslo 1
Na jedničky v srpnu čeká nutnost se jednoznačně rozhodnout, protože je ten pravý okamžik vzít to nejlepší, co se jim nabízí. Je třeba si však dát pozor na to, s kým jedničky budou ve styku, ne každý totiž s nimi bude chtít jednat upřímně, zvláště ti nově příchozí. Obezřetnost by je pak měla uchránit toho, aby příznivé energie přišly na zmar a začátek jejich projektu mohl proběhnout bez komplikací.

Osudové číslo 2
Dvojky nyní využijí svou pečovatelskou, smířlivou povahu a týmového ducha, prostě půjdou za tím se družit s ostatními. Musí však počítat s tím, že ne každý na tom bude tak dobře, jako ony a dvojky tedy mohou narazit na odmítnutí možná i agresi. Jestliže se jim podaří nebrat to osobně, s pochopením pro druhé, pak jejich společenské nadchnutí bude korunováno úspěchem a naplněním. Dvojky by se neměly nechat strhnout k jednání, které by nekorespondovalo s jejich přátelskou povahou.

Osudové číslo 3
To trojkám se v srpnu bude dít něco, o co nestojí, ale ne proto, že by se děla změna, která by jim měla přinést něco špatného, jen prostě něco neznámého. Proto se trojky raději stáhnou a budou vyčkávat, jak se situace vyvine dál. Ohrožení od ostatních však čekat nemusí, naopak vstřícnost druhých bude bezbřehá. Něco si malovat na růžovo nemá smysl, ale hledat profit, pozitiva s nohama na zemi a umožnit posun vpřed jednoho dne přinese to, co trojky touží mít.

Osudové číslo 4
Čtyřky mají v tomto měsíci příležitost projevovat se tak, jak jim je vlastní, tedy prakticky, racionálně a poctivě. Možná budou mít pocit, že nemají mnoho prostoru pro manévrování, že se na nich chce přespříliš, ale budou vnímat, že i druzí jsou na tom podobně. Aby nikdo nestál v koutě, pak je jen jedna cesta, a to prostě zkusit, co půjde. Vytrvalost a zkušenosti čtyřek s energiemi pohne, jen to chce trochu trpělivost a správné načasování.

Osudové číslo 5
Na pětkách teď bude, aby se důkladně soustředily a nejednaly bez uvážení. Je totiž velice snadné se ztratit ze své cesty a dát se na bloudění. Na začátku jsou tu pěkné tendence, jako by všechno mělo jít samo, navíc s podporou stejně naladěných lidí, ale pak se všechno pěkné začne rozpadat a cíl se rozplyne jako pára nad hrncem. Doporučením karet je tedy neustálá pozornost a držení si svých věcí ve svých rukách.

Osudové číslo 6
Srpen je šestkám nakloněn a skýtá šanci se solidními výsledky, i když je nelze očekávat také do konce měsíce. Bude to přece jen chtít více práce a času, aby se šance proměnila v realitu. Reakce, podpora okolí bude přímo ukázková a navíc se šestky hodně naučí. To, co bude šestkám pomáhat je jasné zaměření na cíl, tedy vědomí, co chtějí a co je pro ně důležité, aby si zbytečně netrousily energie na slepé uličky.

Osudové číslo 7
Sedmičky se mají tendenci ztratit, a to jen proto, že nevědí, co chtějí, jaký mají cíl, jaký je jejich záměr. Ale někdy zabloudit je také dobré, a tak se právě jeví ztráta směru pro sedmičky v srpnu. Dostat se z takové situace bude jen na sedmičkách samotných. Navzdory všem okolnostem se sedmičky zmuží a naleznou opět pevnou půdu pod nohama a směr. Není nutné něco násilně tlačit, ale zkusit přijmout fakt, že i ony se mohou někdy na své cestě ztratit. V tom spočívá lidská dokonalost.

Osudové číslo 8
Osmičky nyní činí kroky, které jsou podepřeny ochotou dávat i přijímat pomoc. Nic nedělají bez rozmyslu a jedou na jistotu. Pro ostatní bude nutné dát jasně najevo, že to, co se děje, také osmičky chtějí a jsou pro to rozhodnuté, pak dosáhnou i podpory, kterou potřebují. Konec měsíce přinese obrat, na který osmičky dlouho čekají a ty pak nabudou jistotu, že jsou na správné cestě. Ani osmičky by neměly zbytečně něco tlačit, ono všechno má svůj čas.

Osudové číslo 9
Devítky v srpnu zapracují na svém zajištění. Vědí jak, nic jim neschází k realizaci a mohou tak bez obav vzít vývoj do svých rukou. Pomoc čekat nelze, ale je dobré počítat s tím, že pomoc budou moci poskytnout devítky druhým. V procesu se ukáže, že je nutné ještě pracovat dál, možná i jinak, aby se očekávaný efekt k devítkám dostavil, protože přímá cesta k výsledku nyní neexistuje a musí se tedy nejprve vytvořit podmínky, aby cíle bylo dosaženo.