Říjen 2015

Na říjen jako by se nikdo netěšil, očekává se bída, mizérie a nemohoucnost. Ano, to všechno může být, a nemohu slíbit, že všechny výsledky naplní očekávání. Ale vše je o energiích a navzdory tendencím se vrhneme plni síly a odhodlání do tak „mizerného“ měsíce. Ž by bylo komu závidět, že se má lépe, nemusíme mít strach. Naopak, to, že nikomu nebude dopřáváno, bude fungovat jako impuls k tomu, aby lidé spolu spolupracovali a podrželi se i v horších chvílích. Bude to měsíc, kdy budeme moci klesnout až na úplné dno, ale to není důvod k rezignaci. Být na dně znamená moci se odrazit a stoupat. Takže využijme října k novým cestám a nenechme se zastrašit zataženými dny.

Mandala na říjen 2015

Osudové číslo 1
Jedničky čekají v říjnu nevyrovnané energie, kdy k nim střídavě nebo i současně bude proudit dobré a špatné, srdce se v nich bude prát s rozumem, neláska bude střídat lásku. Jde o to, že do října mají tendence vtrhnout s bojovnou náladou, s kterou samozřejmě okamžitě narazí. Až konec měsíce přinese rovnováhu a mnoho pochopení, které jim ukáže jejich další cestu, která již nebude tak náročná.

Osudové číslo 2
Dvojky touží po lásce, po spřízněných duších, ale jako by každého, kdo se k nim přiblíží, chtěli odehnat a to dost nevybíravým způsobem. Ze začarovaného kruhu se však lze dostat, pokud se dvojky budou věnovat úklidu nejen svého prostředí, v kterém žijí a pracují, ale také v sobě samých. Pak se jim, až zázračně uleví, získají pevnou půdu pod nohama a dostanou šanci se dostat na startovní čáru, která jim otevře novou cestu vpřed.

Osudové číslo 3
Trojky se v říjnu vydají na cestu bez cíle, což v nich bude vyvolávat obavy. Přitom tolik stojí po něčem hmatatelném, jistém, jako už dlouho ne. Okolí trojek bude plné starostí nejen o sebe, ale i o osud trojek. A opravdu tento měsíc se v případě trojek nezadaří, protože, pokud si nedají pozor, pak se jim rozboří vše, co dosud vystavěly. Co by jim však pomohlo je, zachovat klid a pracovat na tom, aby si v životě udělaly pořádek, jinak by dlouho protahovaly chaos, který jim nyní řídí život.

Osudové číslo 4
Čtyřky chtějí, aby se říjen hodně rychle překulil a nemusely se dlouho s něčím zdržovat. Jde jim o to, že něco potřebují opustit, a i když to dělají nerady, vědí, že je prostě čas jít. Okolí se bude cítit podvedené a v pocitu zrazení se bude snažit čtyřky také podfouknout. Takže výsledky budou nevalné. Jistě něčeho čtyřky dosáhnou, ale nebude to pro ně mít takový význam, jako to, co se jim nepodaří. Aby čtyřky pohnuly energiemi ve svůj prospěch, samy nesmí truchlit nad tím, že už je nějaký projekt dokončený a nelze na něm dál pracovat. Jakmile se osvobodí, energie změní své tendence.

Osudové číslo 5
Pětky by mohly mít pěkný měsíc, kdyby měly jasný cíl, kam povede jejich cesta. Okolí jim nabízí perspektivní budoucnost, ale protože budou pětky chtít mít všechno, ať to stojí, co to stojí, ve výsledku jejich výsledky budou draho zaplacené. Ta rada pro pětky v říjnu tedy zní… udělejte to, co je Vám vlastní… tedy změňte energie, které samy vytváříte a uděláte si tak v životě pořádek, který ovlivní Vaší budoucnost, i když říjen nebude ten dobrý měsíc.

Osudové číslo 6
Pro šestky bude tento měsíc obdobím radikálních změn, do kterých se s vytrvalostí a nabytými zkušenostmi bez obav pustí. Podstatné bude, že jejich inspirací bude právě minulost, ať už v podobě těch zkušeností nebo lidí, kteří je dříve provázeli na jejich cestě. Ale nebyl by to letošní říjen, aby někomu dopřál dobrých výsledků. I šestky během jeho dnů zjistí, že změny je třeba stavět na pevnější základy, než je jen jejich chtění a že jejich záměr musí být rozhodnější, aby mohl dosáhnout hmatatelného výsledku.

Osudové číslo 7
Aby to ani sedmičky neměly lehké, tak se jim hned do začátku října přimotá nutnost si vybrat nějakou z cest, jež se nabízí. Rozhodování nebude lehké a bude si žádat důkladného promyšlení. Rady z venčí budou plné logických argumentů, ale sedmičky budou potřebovat více. Naštěstí to mají v sobě… intuici, která jim tu správnou cestu ukáže. Sedmičky mohou dosáhnout jistot a posunout se vpřed, jestliže skombinují logiku s intuicí.

Osudové číslo 8
Ani osmičky nebudou říjen prožívat v lehkých a pozitivních energiích. Starosti budou střídat tendence zabojovat za každou cenu, ale energiemi ani tak nebude možné pohnout. Okolí je také ztracené, a tak jediné co se dá říct o tomto měsíci pro osmičky, že bude náročný. Ale i to je cesta, která nemusí být vysloveně špatná. Někde se začít musí, tak proč ne v duchu října… na tom dně:-)

Osudové číslo 9
Devítky nejsou nadarmo devítkami, aby se přes náročnější měsíc nepřenesly v klidu, který jim poskytnou zkušenosti z minulosti. Je však nutné, aby se na věci staré, dívaly novým pohledem, jinak by samy mohly uváznout v minulosti. Možným vzorem jim bude počínání druhých lidí, protože na nich bude jasně vidět, jakou cestou se mohou devítky vydat, aby postupovaly a nezůstaly stát a život běžel kolem nich.