Listopad 2015

Listopad přináší pohyb energií. Jednak se dokončuje to, co bylo dosud důležité, ale také se nám otevírá nové období, které díky předchozím změnám bude ve znamení využívání energií, které nám sem od roku 2012 proudí. A protože už není podstatou bytí pouhé učení se a pachtění za sebemenším cílem, ale díky transformaci máme možnost uskutečňovat sebe sama a ve své realitě, pak energie ovlivňující listopad ukážou jaké možnosti vlastně každý z nás v sobě má. Proto nyní probíhající změny bude každý vnímat jako pozitivní a listopadové dny tedy budou přejemné.

Osudové číslo 1
U jedniček se v listopadu bude projevovat jejich touha něco dělat, doslova něco podnikat, do něčeho se pustit. Nápadu budou mít jedničky dostatek, jen se jim budou těžko dařit prosadit ve svém okolí. Vliv na podstatu věci to mít však nebude. Jedničky mají svou cestu a teď opravdu po ní jdou samy za sebe. Obnovení a změna jsou v proudu a jedničky si ji nyní žijí podle svého.

Osudové číslo 2
I dvojkám končí mizerné období předchozích dnů a nastává zklidnění a vyrovnání energií. Neznamená to však, že si dvojky sednou a budou čekat, co přinese čas, naopak… Uvědomění si svých schopností, prostředků a využití zkušeností bude to, co pomůže nastartovat novou etapu. Inspiraci, radu i odstup mohou dvojky hledat venku, kde je člověk, který jim právě toto poskytne.

Osudové číslo 3
Trojky jakoby s novým měsícem nevěděly, jakou cestou se dát, protože předchozí vývoj situace je zahnal poněkud do kouta. Ale postačí, pokud se rozhodnou, co chtějí, pak už ji nic nebude scházet k tomu, aby dosáhly radosti a mohly si prostě jen užívat. Pobídky, které budou přicházet z venčí, budou zajímavé i lákavé, a zatím se nemusí trojky obávat dát se cestou změny.

Osudové číslo 4
Listopad čtyřek poběží v rychlém, plynulém tempu, už jen proto, že ony samy nejlépe vědí, co chtějí a mají chuť si za tím odhodlaně jít. Změny, které probíhají u lidí kolem nich, jsou příznivé i pro čtyřky, nějakým způsobem jim právě toto dění pomůže nebo poskytne prostor, aby čtyřky byly nápomocny druhým lidem. Nyní mají čtyřky cestu ke svým záměrům zcela volnou.

Osudové číslo 5
Pětky, protože se z nějakého důvodu na celý svět zlobí, spíše utíkají ke snům a iluzím, jež nemají s realitou nic společného. A ačkoliv se i jim mnohé v listopadu podaří, budou vidět jen to, co nedopadne podle jejich představ. Aby i ony mohly využít příznivých energií, budou potřebovat radu či pomoc. Je však na nich, zda chtějí jít vpřed nebo žehrat na osud.

Osudové číslo 6
Šestky si listopad užijí s lidmi, které mají rády, a dalo by se říct, že tento měsíc pro ně proběhne bez jediného mráčku… a to možná bude ten problém. Příliš pohody, příliš toho „růžového“ je znervózní a budou čekat, z které strany přijde rána. Víra je však pro ně určitě cesta, která jim ušetří mnohé obavy.

Osudové číslo 7
I sedmičky budou mít jako první úkol měsíce, rozhodnout se, jakou cestou se vydat. Jejich tendence totiž budou směřovat do minulosti. Jestliže však mají právě v minulosti uložený projekt, který zatím nebylo možné realizovat, pak nyní přichází ta správná chvíle se do něho pustit, i když si bude žádat opravdu tvrdou a poctivou práci. To, že jsou jiní „za vodou“ a nemusí se tolik snažit, by nemělo sedmičky odvádět z jejich cesty.

Osudové číslo 8
Listopad osmičkám opravdu pomůže pohnout energiemi. Nyní bude zřetelně jasné, že předchozí úsilí osmiček mělo smysl a začíná se vyplácet. Navíc lidé kolem osmiček převezmou svůj díl zodpovědnosti, což osmičkám velmi usnadní pohyb vpřed, a pohyb vpřed nyní osmičky potřebují a prospívá jim.

Osudové číslo 9
I devítky zkusí mít hezký měsíc a pustí se do něčeho netradičního, nebo co se v tuto dobu obvykle nedělá. Prostě, chce to změnu a devítky jsou si toho vědomi. Výsledky sice nechají na sebe nějaký čas čekat, ale malý zisk se projeví již nyní. Devítky jsou schopny si nyní pomoci velmi dobře samy a navíc ukážou ostatním, co v nich opravdu spočívá.