Leden 2015

V lednu nelze očekávat zásadní změny v čemkoli. Ono nám také chvilku dá, než se v novém roce rozkoukáme a chytneme vítr do plachet. Ale na dlouhé vysedávání a čekání nás neužije. Nový rok znamená nové energie, nové šance, příležitosti a představy, jak tento rok se vším pohneme. Takže to, co nás požene vpřed, bude právě ta „novost“ a nespoutanost únavou či obavami, které nás běžně svazují. Kdo bude první v cíli? Asi to není podstatné, ale všichni vynaloží sílu i vůli se k tomu cíli dostat. A to je možné, jestliže bude naším cílem být spolu, věci sdílet a na všem podstatném se domluvit s ostatními. Kdos e chystá podepisovat tedy nějaké smlouvy, směle do toho. Nesmíme však zapomenout, že všechno je teprve na začátku a to, že je něco nové, nemusí znamenat, že to bude i snadné, tak nezapomínejme se dívat na svět, věci a lidi kolem sebe z různých úhlů.

Mandala na leden 2015

Osudové číslo 1
Jedničky do ledna nevstupují s jasnou vizí své budoucnosti a tak jen z počátku improvizují a čekají, jak se situace vyvine. Záhy se však rozpomenou, kým vlastně jsou a opět svůj život uchopí tvořivým způsobem do svých rukou. Kolem nich bude probíhat mnoho změn, které by přehlížet nebylo správné, protože se jich, i když se to nebude tak okatě jevit, bude úzce týkat. Pozornost a právě tvořivost jim závěrem měsíce může přinést to, co jim udělá radost. Jednička, nový rok, první měsíc je prostor právě pro jedničkové lidi a možnost vjet do cílové rovinky na předních pozicích.

Osudové číslo 2
Dvojky v lednu mají v úmyslu využít prvotních osmičkových energií, což by se dalo nazvat prozřetelným. Tento rok by se měly díky sudým energiím osmičky cítit lépe, jakoby na svém. V lednu získávají dvojky pevnou půdu pod nohama, jasnou vizi své budoucnosti a nebudou lenit se za své postavit. Nikdo by jim zásadně klacky pod nohy házet neměl, vstřícnost a schopnost domluvit se bude příznivá. Jen koncem měsíce bude pro dvojky třeba více se zasadit o své, prosadit své názory, ale s diplomacií a taktem jim vlastním. Za všechno se platí, ale dvojky by si měly v lednu ohlídat, zda se ke svým záležitostem zaujímají ten správný postoj.

Osudové číslo 3
Pro trojky budou lednové energie synonymem pro jasný záměr a jeho uskutečnění. Samy vědí, že však je třeba něco nejprve dokončit, aby se energie hnuly v jejich prospěch. Takže to bude takový jejich velký lenový úkol. S podporou lze počítat, jestliže trojky na druhých nebudou nic potřebovat a chtít. Každopádně se jejich úsilí a rozhodnost bude vracet v podobě jistoty a odvahy, kterou svými kroky vydobudou. Čekat na lepší časy nemá smysl, k trojkám samo nic nepřijde, takže když dají na svůj vnitřní hlas, pak nemohou v lednu učinit špatný krok.

Osudové číslo 4
Čtyřkám počátek roku bude opravdu přát. Jednak jim budou vyhovovat přicházející energie roku, tedy jasné, srozumitelné a pravdivé, vše se bude udržovat v rovnováze bez dlouhých okolků. Samy čtyřky mají příležitost se pustit do něčeho, co bylo dosud jen nápadem nebo se tak nějak nečekaně nabídne. Jistější, reálnější podklad věci čtyřkám poskytne jejich okolí, které dbá na to, aby měly čtyřky výdrž v uskutečňování. Konec měsíce bude jen potvrzovat, že se nejedná o pouhé plácnutí do vody, ale že jsou zde skvělé vyhlídky do budoucna. Takže čtyřkám nezbývá nic jiného, než se směle pustit do díla.

Osudové číslo 5
Ani pětky se nemusejí obávat vstoupit do nového roku, už jen díky tomu, že mají jasnou vizi, co v něm chtějí zvládnout. A šanci si vlastně vytvoří samy a ve svém duchu, tedy nic jistého a svázaného, ale hezky pružného, co otevírá dveře zase k dalším příležitostem. Ale možná proto, aby je jejich úspěch nezačal hned nudit, tak narazí na odpor ve své blízkosti. Není se však třeba obávat, konkurence je zdravá a podpoří pětky, aby v počátku neusnuly na vavřínech. Do posledních dnů ledna bude pětkám jasné, že jdou správnou cestou a vynaložená energie bude mít smysl. Znamená to, že pětky by neměly lenošit, ale hezky s Novým rokem vyrazit vpřed.

Osudové číslo 6
Šestky vstoupí do ledna s jistotou, že tento rok prostě bude šlapat jako na drátkách, že předchozí dění a úsilí bude jen přinášet ovoce. A skutečně, když se díváme jen na vliv, který vyvíjí šestky tomu tak nasvědčuje. Jenže ve svém optimismu šestky zapomínají na vstupy zvenčí. A možná nemohoucnost, možná omezenost druhých šestkám rozjezd v novém roce zkomplikují. Samozřejmě se včas dá zasáhnout, aby šestky nezplakaly nad výdělkem, tím že si nejprve dají čas na promyšlení dalších kroků. Přece jen je třeba počítat s různými faktory a nepřipravenost by je mohla nepříjemně překvapit.

Osudové číslo 7
Sedmičkám jde o to, chytit příležitost za pačesy a ihned od začátku se chopit šance, která přichází. I ony samy vědí, co chtějí, budují pevné základy a zcela si ovládají své záležitosti. Nemusí se vysloveně obávat reakcí okolí, ale přece jen se vyplatí počítat s tím, že nic k sedmičkám zadarmo a snadno a některé věci se tak mohou stát složitější, než se původně čekalo. Ale sedmičky mají jednu velkou devízu na víc a tou je jejich intuice, které by nyní měly naslouchat ze všeho nejvíc. S intuicí se pojí i správná míra a trpělivost, které bude dobré nyní uplatňovat, protože boj a odpor sedmičkám jen způsobí potíže.

Osudové číslo 8
K osmičkám přichází jejich energie a ony samy vědí, že z tohoto roku potřebují vyčerpat maximum a tudíž jsou připravené se angažovat a konat. Samy v sobě propojují fyzično s duchovnem a vytváří energie, které je vedou správnou cestou, bez jakéhokoli zaškobrtnutí. Lidé, kteří osmičky obklopují, vědí, že držet se nyní osmiček je prozřetelné a osmičkám jdou tedy na ruku. Takže energie ledna mohu nazvat oslavou osmiček, které půjdou tam, kam patří. Ale jak je osmičkám známo, nic není jen černé nebo bílé a je dobré hodnotit věci z více úhlů, aby se ta správná cesta vytvářela.

Osudové číslo 9
Devítky vstupují do ledna a nového roku s očekáváním, že by se jim jejich předchozí úsilí již konečně mělo začít vyplácet. A samy svým přičiněním, odvahou a informacemi, které se k nim dostanou, si půjdou za svým. Podle všeho jim bude nápomocný člověk, který jim bude blízký svým založením a devítkám tak pomůže se sebedůvěrou, na kterou devítky často zapomínají. Nelze si však nic nalhávat. Ta očekávání z prvních dnů se brzy projeví jako předčasná a devítky budou muset projevit klid a trpělivost, aby se ve výsledku svých cílů nevzdaly. Vše má svůj čas a děje se v pravou chvíli, což by mohlo být krédem devítek v prvním měsíci roku 2015.