Duben 2015

Ačkoliv byl březen náročným měsícem, je vidět, že nám přinesl mnoho dobrého, na čem se dá dále stavět. A kapitál, který si neseme do dalších dnů, má bezpochyby svou cenu, i když se nyní budeme přece jen držet poněkud zpátky. Jde o to, že je nutné se rozhodnout, do čeho si chceme investovat čas, energii, peníze, lásku. Něco tlačit násilně bude kontraproduktivní, vždyť základ a pozice jsou pevné. Chce to v klidu a přiměřeně, protože je to způsob, jak se dostat přesně tam, kam chceme.

Mandala na duben 2015

Osudové číslo 1
Ačkoliv se jedničky nikam vpřed neposunují, mají alespoň to, co znají, to co mají jisté. Ano, mají své jistoty, ale samy vědí, že to chce nějaký impuls, který jim vlije krev do žil. Samy se začínají uvědomovat, že se držet zajetých kolejí, jaksi popírá jejich podstatu. Jedničky přece jdou vstříc novým zítřkům, než aby lpěly na věcech minulých. To, co k nim přichází je velmi dobré, ale ani to jim neusnadní rozhodování a to je přitom nyní na místě. Měly by si vzpomenout, že i jim v hrudi tluče srdce, které jim tu správnou cestu ukáže. A to srdce je také statečné, tak by jim mělo pomoci udělat ten první krok.

Osudové číslo 2
Dvojky už na své cestě bezpochyby jsou. Vrhly se na ni, protože přesně vědí, co chtějí, dlouho se připravovaly a nyní jen úročí své vklady. Jedinou skvrnkou na pohodovém měsíci bude pro dvojky závist a nepřejícnost druhých. Ale protože to jsou diplomatické dvojky, tak si i s takovou věcí dokážou poradit a těm nepřejícím půjdou vstříc a nabídnou jim část toho, čeho samy dosáhly. Pro dvojky je duben měsícem posunu vpřed, což znamená, aby uzavřely minulost a šly vstříc své budoucnosti.

Osudové číslo 3
Pro trojky bude březen měsíc zacílení. Dosud se věnovaly hledání té správné cesty a nyní se na ní vydávají. V první fázi to však znamená opustit projekty, které jsou uskutečněné a nyní na nich už co vylepšovat. Měly by se vydat za svým srdcem, beze smutku nebo s pocitem rezignace. Protože je to jejich srdce vede přesně tam, kde naleznou samy sebe, radost ze života. Ale bezhlavě něco dělat nelze, zvláště v takové fázi přechodu a tak by neměly zapomínat na svou zodpovědnost, protože se jim vše jednoho dne vrátí a je na nich, v jakém stavu.

Osudové číslo 4
Čtyřky dokončily jistou fázi svého posunu a nyní mají opět na výběr, jakou cestou se vydají. Jak je jim vlastní, i ty cesty, které se jim nyní otevírají, mají punc jistot, pro čtyřky znamená bezpečí, které pro ne v dubnu bude nějakým způsobem důležité. Někdy bude mít totiž zájem převzít čtyřkám jejich pozice, i když na to nebude mít žádné předpoklady. Proto budou čtyřky nuceny se za své jasně postavit a uhájit své pozice, právě proto, aby v jejich životě stále byli jistoty tím bezpečím.

Osudové číslo 5
I pětkám přináší letošní duben stabilitu a jistoty, a to jen proto, že ony samy něčeho takového dosáhly a podle energií si i udrží. Neznamená to však, že by se tento měsíc pětkám nic nedělo. To, co se bude dít, je ale nesesadí ze sedla, ačkoliv půjde o kroky dělané z povinnosti nebo nutnosti, platné však k všeobecnému dobru a spokojenosti. Takové změny budou ve výsledku prospěšné i pětkám, a jestliže se nezaleknou, pak je jejich schopnosti a prostředky mohou dovést na jejich cestě hodně daleko.

Osudové číslo 6
Vypadá to, že pro šestky pohodové dny března byly časem, kdy si začaly plně uvědomovat, kde v jejich životě není všechno tak, jak by si přály a mají tedy tendence dosáhnout na své za každou cenu. Naštěstí boj není jejich výsada a vše proběhne jen na úrovni přehodnocování priorit. Inspirovat je bude někdo, kdo oplývá odvahou se do čehokoli pustit, zasadit se o své. Takže i když začátek dubna srazí šestky na dno, velmi ve výsledku se dostanou o hodný kus vzhůru.

Osudové číslo 7
Sedmičky se chtějí propadat do strachu a pochybností, přitom tak pevné zázemí a nadějné vyhlídky neměly už hodně dlouho. O podpoře z venčí ani není třeba mluvit, ony si jí získávají naprosto přirozeně, ale navzdory všemu mají tendence všechno zatratit a propadnout se do beznaděje, bolesti a samoty. Zvláště pro ně v dubnu platí, že co zasejí, to sklidí a z pesimistického pohledu radost nevypěstují. Proto by nebylo od věci, než se propadnou do ztráty, rozhlédnout se, čeho všeho se jim dostává, pak se jim bude lépe rozhodovat, jakou cestou se dají.

Osudové číslo 8
To osmičky se z bídného období pomalu dostávají ven. Opět se chápou svých schopností a vydávají se vstříc vítězství. Nemělo by však být za každou cenu a ovlivněno byť rozumnými, ale přece jen neosobními radami, jež k osmičkám budou v hojné míře přicházet. Ale vše je o sebepoznání. Duben osmičkám pomáhá uvědomit si takové své stránky, které dosud nevnímaly. Jestliže se ovládnou, vytyčí si jasný cíl a nebudou k němu postupovat bojem, pak se není čeho obávat.

Osudové číslo 9
I devítky mají nějaký svůj další projekt dokončen a v dubnu se mohou radovat s dosaženého, což si plně zaslouží. Inspirovat je bude někdo, kdo má hlubší spojení se svou intuicí. A tak i když malý, tak přece jen zisk tu je. Dosažené je však třeba si ohlídat, zajistit, tak jestliže nenechají devítky nic bez povšimnutí, pak se jim tento měsíc bude jevit jako velmi pozitivní.