Červenec 2015

Slunovrat, který proběhl 21. června, má za následek, že červenec se bude odvíjet ve znamení změny. Chtě – nechtě je něco za námi a nyní je třeba upřít zrak před sebe, chcete-li do budoucnosti a přijmout nové energie jako impuls pro novou cestu. Možná to bude vypadat, že celé lidstvo se žene kamsi vpřed a jeden chceme předběhnout druhého, a určitě vynaložené úsilí a zájem budou mít patřičný efekt. Protože nyní jde o to, postavit se na novou startovní čáru a dát se tou cestou, která se nabízí, protože v tuto chvíli je to opravdu ta správná cesta, která každému z nás má přinést radost a potěšení. Teď už jen stačí vědět, co chceme nebo si to rychle promyslet a udělat krok vpřed. Kdoví kdy zase přijdu tak příznivé energie.

Mandala na červenec 2015

Osudové číslo 1
Energie proudící v červenci k jedničkám mají za účel nastolit v jejich životě rovnováhu, pořádek, jistotu i pocit bezpečí. Samy jedničky se sice z počátku budou držet zpátky, spíše vyčkávat, ale jakmile nabudou jistoty a přesvědčení, že jsou správnou cestou, tak se energicky a bez možnosti nechat se čímkoli odradit pustí do realizace svého záměru. Lidí okolo sebe se jedničky opravdu bát nemusí naopak, jestliže si uvědomí, jak jsou pro ně jejich blízcí i přátelé důležití. To, co je dosud blokovalo, se krásně vyčistí a jedničky se tak budou moc uvolněně vydat za svou budoucností.

Osudové číslo 2
Dvojky mají pocit, že toho na nich poslední dobou bylo opravdu mnoho a to jediné po čem touží, jsou prázdniny, dovolená, prostě klid. Samy neváhají za tímto účelem udělat vše, ať už v podobě investic nebo nějaké formy izolace, co je třeba, aby si ten klid zajistily. V okolí se postup jedniček bude poněkud míjet účinkem, stále bude dostatek takových, kteří budou za dvojkami chodit s nabídkami, jak si červenec vyplnit nějakými aktivitami. Možná by pomohlo vysvětlit pohnutky, proč chtějí mít dvojky trochu klidu a odpočinout si. Jestliže si ten klid dvojky dopřejí, již koncem měsíce samy ucítí, že se jejich organismus regeneroval a opět mají chuť být aktivní a něco si užít.

Osudové číslo 3
Trojky si sice budou mít pocit, že si musí své obhajovat, aby je o těžce nabyté pozice někdo nepřipravil, ale spíše to bude vnitřní osobní boj, než že by někdo na něco útočil. Jakmile toto zjistí, trojky se uklidní a samy sobě přiznají, že jim nejde o to, co se děje okolo nich, ale v nich, a že se jen nějaký čas obávaly pustit se do realizace svých snů. Ale možná nebyly jen vhodné konstelace, které by jim s tím pomohly, což se právě v červenci pro ně mění. Všechno a všichni jim nahrávají a trojky se nyní mohou s odvahou a sebedůvěrou pustit do realizace. Snad jen by neměly zapomínat, že ony jsou strůjcem svého štěstí, takže by jejich kroky, měly být okořeněny jistou dávkou zodpovědnosti.

Osudové číslo 4
O čtyřkách se opravdu nedá říct, že by na první prázdninový měsíc nahlížely s optimismem, ale spíše se soustředí na promyšlení taktiky, jak dosáhnout toho, co mají v úmyslu. Od čtyřek se nedají očekávat podrazy, ani že by si něco předem nepromyslely, takže půjdou cestou uvážlivou a férovou, i když v ní nebude prostor pro radost a uvolnění. To by však v létě uvítalo jejich okolí, prostě nebrat všechno tak vážně. Užívat si, hrát si, neznamená být nezodpovědný. Tak by se čtyřky neměly bát projevit své vnitřní dítě a prožít červenec s dětskou zvědavostí a radostí, protože slunce svítí i pro ně.

Osudové číslo 5
Pětky jsou možná přesvědčeny, že doba prázdnin byla vymyšlena jimi a pro ně a opravdu mají tento červenec v úmyslu prostě prožít, využít a užít pro poznávání, cestování a komunikaci. Ať si k tomu přiberou kohokoli, pak nemohou litovat. Takže červenec pětek bude plně v jejich režii a všechno co, k nim během něho přijde, budou pětky řešit s přehledem.

Osudové číslo 6
I šestky budou mít červenec takový, jaký si ho představují, chtějí… v kruhu blízkých, milovaných, obklopeny láskou a krásou. Samy si ponesou ve svých energiích radost, lásku, pocit naplnění a pro ostatní bude radost s nimi být. Šance přicházející tento měsíc mají opravdu velkou příležitost se realizovat, což šestky mají tendenci využít alespoň zkusit udělat pár kroků cestou, která se jim otevírá. Změna je uskutečnitelná a šestkám nebude scházet nic, co by jim bránilo ji naplnit.

Osudové číslo 7
Jestliže mají sedmičky úmysl učinit zásadní krok ve svém životě, pak mají vhodné energie to uskutečnit. Zachovají si jistou dávku opatrnosti a zdrženlivosti, ale když nabudou jistoty, pustí se do díla. Jestliže však jejich kroky budou důkladně promyšleny, vlastně realizovatelné, a samy projeví ochotu nejen o tom mluvit, ale také něco dělat, pak mají na své straně vše a všechny, prostě jim kde kdo půjde na ruku. V opačném případě budou, v lepší variantě, ignorovány, v horší hozeny přes palubu. A možná neumělým způsobem se mají sedmičky tendenci do něčeho pustit. Jde o posun, a to nemusí zákonitě znamenat boj.

Osudové číslo 8
A je to tu!… Změna… Nyní je už jasné, že co bylo třeba dokončit, je hotové a je na čase jít dál. Osmičky se s nadšením a důvěrou pustí naplnit své touhy a získávat nové zkušenosti. Proti nim nikdo nepůjde, protože jejich okolí, možná konečně, chápe, o co jde, a jestliže si osmičky řeknou o pomoc, pak jim ochotně bude poskytnuta. Je však potřeba jasně vyjadřovat svůj názor a nehrát skryté hry, jinak by opět vyvolaly boj, o který samy nestojí. A i když je vše teprve na začátku, tak přece jen je to začátek.

Osudové číslo 9
Jakoby devítky zapomínaly, kým jsou a co mají v sobě a opět pozvednou zbraně a i v červenci se pustí do boje. Radost jim to samozřejmě nepřinese, jen starosti a zoufalství. Paradoxem je fakt, že bojovat není s kým, za co, ani proč. Získat si druhé přitom není zásadní problém, přesvědčovat devítky umí. Možná si neuvědomují, že jsou to ony, kdo si svůj život vytváří. Když budou postupovat tak, aby ony měly ze svých činů radost, pak jejich bloudění bude přece jen cestou, která přinese něco velmi důležitého. Jinak se opět ztratí a beznaděj pak bude na místě.