Prosinec 2014

Prosinec, ve všeobecných tendencích, by se dal nazvat laskavým měsícem přinášejícím možnost dosáhnout čehokoli. Ano, už tušíte… nic nedostaneme zadarmo, a tak i od nás se něco v prosinci očekává, je to jen jediné… učinit TU změnu. Jakmile mi pohneme energiemi, objeví se v našem dosahu osoby, které nás podpoří a nám se tak po dlouhých měsících podaří nalézt klid na duši. Jestliže jste člověk, který ví co chce, kam směřuje, co je jeho záměrem, pak už Vás přes tyto kroky přenese jen Vaše víra.

Mandala na prosinec 2014

Osudové číslo 1
…a když napojím na Výše uvedené, pak se o jedničkách nebude dát říct, že by věděly, co chtějí. Takže jejich prosincovým úkolem by mohlo být si to rozmyslet, protože jejich nerozhodnost od nich lidi i dobré příležitosti odhání. Jedničky navíc, aby snad nemusely samy sobě přiznat, že něco nevedou tak, aby jim to přinášelo radost, zcela popírají své srdce, což záhy poznají, že to není zrovna ta správná cesta. Proto karty jedničkám radí, zbavit se domnělých jistot a všeho, co už není živé, aktuální a opravdu začít žít.

Osudové číslo 2
Za to dvojkám prosincové energie sednou a dokážou je využít na plno. Jejich vnímavost je prostě povede do těch správných míst, kde se budou cítit dobře, v bezpečí. Okolí jim jednoduše bude jistit záda, i když to není nyní až tak nutné. Takže konec roku pro dvojky dvoje měsícem završení úspěšného konání. Jestli tedy dvojkám o něco jde, pak je ideální čas se o to postarat.

Osudové číslo 3
Ani trojky se prosince obávat nemusí a mohou jet prakticky na jistotu. Dosahují pevné půdy pod nohama a mají otevřené dveře kamkoli se chtějí vydat. Spojit se bude dobré s podnikavými, akčními lidmi, kteří vědí, co chtějí, čímž si zajistí pohyb energií tím správným směrem. Změny, které tak nastartují budou trojkám dělat radost a také pořádek v jejich životě.

Osudové číslo 4
Čtyřky se do prosince vrhají s vervou a bojovností jim vlastní, ale doporučuji přece jen jistou opatrnost. Proč bojovat, když druzí dělají vše proto, aby se čtyřky měly dobře. Klid, poctivý přístup a ochota přijmout cokoli jsou pro čtyřky prostředky, které mohou jejich obavy, které je pudí k boji, zcela rozptýlit. Čtyřkám se tak otevře cesta, která je jen může potěšit, a kde získají to, po čem tolik touží.

Osudové číslo 5
Prosincové energie budou pětkám přát, ale pětky nebudou přát prosinci. Tento měsíc jim chce poskytnout pořádek, jistotu, bezpečí i sounáležitost. Ale víme, že to, co si přejí ostatní, není nic pro pětky. Ty se prostě i v takových energiích prostě musí vzpírat. Jenže nepřijetí laskavých (a záviděníhodných) darů pětky dovede na rozcestí, kde se samy ztratí. Je psáno, že svoboda není v okolním dění, ale v člověku samotném, proto není nutné odmítat, co přichází, protože to nepřináší žádné omezení, spíše naopak…

Osudové číslo 6
Pro šestky bude prosinec měsícem lásky, pokud ji tedy přijmout. Dalo by se říct, že šestkám o nic jiného v životě nejde, ale teď když je čas ji k sobě vpustit, mají šestky tendence se před ní uzavírat, přitom by se mohly radovat a nejen v období Vánoc. Ale jakoby si šestky zakázaly být šťastné, budou přehlížet to, co mají před nosem. Je to, jakoby dostaly dort, na který se již dlouho chodily dívat do zavřené cukrárny a nyní zjišťují, že vlastně ani nevědí, jestli ho chtějí. A chtějí, jen stačí vzít lžičku a ochutnat.

Osudové číslo 7
Sedmičkám tu vyskakuje jedna karta navíc a tou pro prosinec začneme: všechno má svůj čas, tak není třeba něco tlačit mermomocí, což jasně vyjadřují ostatní karty. Sedmičky mohou uspět v čemkoli, mají podporu na své straně, pokud právě nebudou věci hnát násilím vpřed. Vyhlídky sedmiček jsou opravdu nadějné, jestliže si uvědomí, že co zasejí, také sklidí a trpělivost je nyní ten bonus na víc.

Osudové číslo 8
Osmičkám nyní půjde o srdce, tedy alespoň v tom duchovním slova smyslu. To všechno, co k nim přichází nabízí mnoho směrů kudy se vydat. Samozřejmě se mohou nechat zlákat vést cestou hmoty, pěkných věcí a vnějšího bohatství. Jestli takovou cestu zvolí, pak se záhy setkají jen se svým rozhodnutím. Okolí bude nyní pasivně čekat, jakou cestu si osmičky zvolí. Mezi těmi cestami jsou i cesty srdce, takže opravdu je jen na nich, jakou cestu si zvolí.

Osudové číslo 9
Devítky v prosinci opět chtějí zapomínat na svůj potenciál a omezovat samy sebe. Rozum je dobrá věc, pokud není ovlivněný egem, který vyvolává strach. Bude dobré si dát pozor na podvodníky, ale to neznamená, že by se měly schovávat před světem. Devítky potřebují v prosinci být aktivní, podnikavé a jestli je v jejich žití nějaký nepořádek, tak se nebát jít uklidit, mají přede obrovský osobní potenciál.