Listopad 2014

Měli jste pocit, že tento rok rychle utíká? Pak Vás listopad přesvědčí o tom, že to může být ještě rychlejší jízda. Je nutno počítat s rychlým průběhem, rychlými změnami, které mají především přinést pozitiva. Jistě, člověk se v takové jízdě bude stavět na stranu hlavy a opět bude kritizovat, ale každopádně se udávaného tempa chytí a půjde cestou vítězství a úspěchu se stejně naladěnými lidmi. Ztrácet hlavu není třeba, když si dokážeme zachovat klid, pak všechno proběhne tak, jak má. Takže jediné co lze k listopadovým energiím dodat je: přeji báječnou jízdu!

Mandala na listopad 2014

Osudové číslo 1
Jedničky jakoby dostaly ještě jednu šanci. Možná říjnové energie promarnily a nyní si uvědomují, že pasivním přístupem nic nezískávají. Takže se konečně odhodlají něco zkusit. Vůbec se nemusí obávat, že jdou do něčeho, co by nezvládly. Okolí se ještě na nějaký čas postaví do vyčkávací role, protože jedničkám věří. Nejde však očekávat, že by za jedničky něco dělalo. A ono to nebude ani třeba. První krok jedničky učiní a v ten moment pochopí, kam chtějí směřovat a kudy a jak se vydají dále. Vše do sebe zapadne a začne dávat smysl a radost, kterým se jedničky dosud vyhýbaly.

Osudové číslo 2
Dvojkám listopad přinese možnost být s lidmi, kteří jsou pro ně důležitý a navíc jim pomoci tak, jak bude třeba. Nebude je to stát mnoho sil ani nákladů, dalo by se říct, že zůstanou na svém. Ale dvojky musí počítat s tím, že konec měsíc pro ně bude poněkud náročnější, protože je čeká ukončení, rozloučení, odložení. Nebudou to dělat s lehkostí, ale budou vnímat nutnost. Protože je to jediná cesta, jak se dostat do procesu růstu a prosperity.

Osudové číslo 3
Trojkám se otevírá nová cesta, jsou na začátku a vydávají se na ní bez obav. Záhy je však zasáhne zklamání a obavy, které je budou zcela pohlcovat. Ale to se nebude dít proto, že by jim někdo nebo něco chtěl ublížit. Naopak mají neskutečnou podporu svého okolí, které je podrží, i když trojky budou klesat na mysli. A to je ono, udržet si vizi a učinit vše pro svůj úspěch, protože trojky tento měsíc mají své záležitosti zcela v rukách a můžou opravdu cokoli, když dají najevo, že je to jejich cesta.

Osudové číslo 4
Čtyřkám listopadové energie opravdu přejí, podporují je a čtyřky nejenom že vědí, co chtějí, ale navíc nemají v plánu sedat v koutku, prostě jdou si za svým. Podporu jim poskytne uvědomělý člověk, kterého čtyřky uznávají. Takže koncem měsíce si čtyřky budou libovat v takové pozici, která jim bude poskytovat požadovanou pevnou půdu pod nohama, jistoty a sebevědomí. Jen by měly mít na mysli, že není o nic třeba tvrdě usilovat, že laskavé srdce je může dovést snadnější cestou k cíli.

Osudové číslo 5
Za to pětkám se tento měsíc moc zamlouvat nebude, alespoň výsledky, které si nesou do listopadu z předchozího období. Ale to, že se nedařilo, neznamená, že už bude od teď všechno špatně a pětky by se nad své obavy a rezignace měly povznést. Když jim to nepůjde samotným, pak se mohou opřít o své blízké. A možná by bylo dobré pro pětky tento měsíc držet se doma, protože své štěstí naleznou právě tam. I jejich pružné energie si někdy potřebují odpočinout a poskytnout si čas, který potřebují k tomu, aby měly před sebou cíl jasnější.

Osudové číslo 6
Šestky vstupují do listopadových energií tohoto roku s touhou nastolit ve svém životě, pro ně typickou, rovnováhu. Ale hned na začátku pochopí, že i jejich vyladění si žádá nějakou změnu, transformaci na jejich osobní úrovni. Ačkoli kolem sebe budou mít lidi, kteří jsou se šestkami spřízněni, nebo by se dalo říci sladění, tak šestky budou vyvolávat boje, aby ujasnily sobě i druhým své postoje. Ale jestliže je pro šestky důležitá rovnováha, pak by na ni neměly zapomínat, protože jakýkoli boj vyvolává právě její opak.

Osudové číslo 7
Pro sedmičky bude listopad časem hledání. Možností na všech úrovních bude nespočet, ale to sedmičky bude mást, a protože samy nebudou vědět coby, odradí si od sebe také lidi, kteří by mohli pomoci se správným nasměrováním sedmiček. Co sedmičkám pomůže? To, co je jim dáno… jejich intuice, duchovnost a to že ony „vědí“. Nemusí se obávat svých schopností, naopak jejich vnitřní hlas je může uchránit před všemi pochybnostmi a obavami, a dobrá volba přinést nečekaný úspěch i tohoto pro ně z počátku ztraceného měsíce.

Osudové číslo 8
Osmičky jdou jednoznačně ke změnám, které jim mají umožnit se uvolnit z něčeho, co už pro ně nemá žádný význam. Jak je osmičkám vlastní, nedají se odradit jakýmkoli strašákem a do věci půjdou s plným nasazením. Okolí budou mít také na své straně a tak závěrem měsíce půjdou osmičky tam, kde je čeká nová budoucnost, práce s vědomím, že se odpoutávají ve správný čas. A víra je v listopadu jejich devízou.

Osudové číslo 9
Devítkám předposlední měsíc roku opravdu přeje a mohou se těšit na hladký a rychlý průběh, aniž by nějak zásadně musely do průběhu zasahovat. Čekají je nová setkání, nové cesty a koncem měsíce zajímavá příležitost s nadějnou perspektivou. Takže devítky se nyní mohou jen tak nechat unášet příznivými energiemi a nenechat si ujít své šance.