Červenec 2014

Červenec nás povede k iluzi, že se nic nemusí, že je tu léto, prázdniny a my si můžeme jen tak užívat a lenošit. Ale to všechno bude jen jedna lež, kterou si budeme chtít zpříjemnit tento měsíc. Navíc nám se stejným názorem půjdou na ruku i druzí. Takže se není čeho bát a prostě si to léto užít. Ono to, co nás má doběhnout, tak nás jistě doběhne a proč si tedy jeden měsíc opravdu neudělat prázdniny.
Afirmací Vám pro tento měsíc budiž:
Raduji se z toho, co mám.
Otevírám životu nové dveře.
Vím, že mne čekají nové čerstvé zkušenosti.
Vítám vše nové s otevřenou náručí.
Věřím v krásu života.

Mandala na červenec 2014

Osudové číslo 1
Jedničky nemohou očekávat, že by se jejich záležitosti nějak rychle pohybovaly vpřed. Jediný, kdo bude v takovém aktivním tempu, budou jedničky samy. Jejich optimismus však nebude sdílet jejich okolí, zvláště pokud jedničky zatím nejednaly v souladu se zájmy druhých. Takže prakticky k žádnému posunu vpřed nedojde, což na konci měsíce nepotěší ani jedničky. K vlastnímu úspěchu by pomohlo naslouchat své intuici i lidem kolem sebe, jak jedničkám radí i jejich karta uvědomění:
Snaž se v lidech vidět víc, než ti ukazují.

Osudové číslo 2
Navzdory bojům minulého měsíce dvojky dosahují konce svého projektu a nyní se mohou vydat na novou cestu, i když je to dvojkám zatěžko. Jestliže by, však dvojky nebudou vědět, jaká další cesta je pro ně ta správná, pak jistě najdou někoho s přehledem a sebevědomím, který jim cestu ukáže. Možná se bude jednat o dobrou radu, nebo také o skvělou manipulaci. Tak či tak si dvojky uvědomí, co chtějí a dají-li si pozor, pak uniknou něčemu, co by je mohlo přijít příliš draho. Dobrá rada je do té míry dobrá, kolik poskytuje svobody k vlastnímu rozhodnutí.

Osudové číslo 3
Trojkám končí nějaká část jejich cesty a nyní se mohou radovat a odpočívat, i když ony by se opravdu rády do něčeho pustily a zkusily zjistit, co v nich je a dokázaly sobě i druhým, že je nutno s nimi počítat. Podpořit by je měl člověk, rozhodný, iniciativní, takový, který ví, co chce. Trojkám by se jistě něco mělo podařit, aniž by se nechaly unést sněním. Dobré bude si vše prověřit předem. A pěkný měsíc podporuje i informace z karet uvědomění:
Neexistuje nic než láska.

Osudové číslo 4
Čtyřky mají před sebou svůj cíl, na kterém jim velmi záleží a vědí, že nyní přichází ta správná šance, a že se tedy vyplatí i poněkud riskovat, aby se k tomu cíli dostaly. Okolí jim jde na ruku, zapojí se i podpoří, takže koncem měsíce budou moci být čtyřky spokojené, protože veškeré úsilí se do posledního zúročí. Čtyřkám pomůže, když budou mít stále na mysli cíl, ke kterému spějí a uchovají si víru. A Bůh jim k tomu prostřednictvím karty uvědomění vzkazuje:
Ode mne pochází tvůj nejvyšší ideál, neupřímnější slovo a nejkrásnější pocit.

Osudové číslo 5
Pětky opět budou v červenci vyhledávat to, co mají nejraději, tedy lidi, nové věci, poznání, cestování. A možností bude tolik, že se v tom pětky možná trochu ztratí a možná půjdou cestou, kterou neplánovaly, anebo na ni ani nechtějí být. Ale nyní se toulat bez cíle může přinést pětkám to, co hledají, tedy neocenitelnou zkušenosti nebo takové poznání, které na svých „obvyklých“ cestách ne a ne potkat. Je tu příležitost pochopit, kde je jejich místo:
Svou spásu najdete ve svém jednání, nikoli v jednání druhých.

Osudové číslo 6
I šestky budou hledat smysl, který jim má přinést právě letošní červenec. Z počátku se upnou k logice a srdci poskytnou dovolenou. Jejich okolí je včas upozorní, že vše potřebuje být v harmonii, že rozum bez srdce je jako ryba bez vody, a tak pro šestky bude nejdůležitější si vytříbit priority, ujasnit cíle a pak teprve bude čas se vrhnout do díla a dosáhnout rychlých a přínosných výsledků. A Ani vesmír nejde proti šestkám:
Doopravdy si přeji to, co ty si doopravdy přeješ. Nic jiného a nic víc.

Osudové číslo 7
Sedmičky vstupují do července s pochybnostmi a odporem k čemukoli. A protože si vzpomenou, že nejlepší obrana je útok, nikomu nic nedarují. Pokud si však budou myslet, že si okolí něco nechá líbit, pak budou sedmičky pravděpodobně nepříjemně překvapené. Dalo by se říci, co zasejí, to sklidí i s úroky. Čím dříve se srovnají sami se sebou, tím rychleji mohou dosáhnout svého projektu. Sedmičkám pomůže vzpomenout si, že i ony mají v hrudi dobré srdce, které je vede tou správnou cestou a přitom:
Obavy nejsou na místě.

Osudové číslo 8
Osmičky pracují na projektech, které souvisí s jejich budoucností, a i když možná ony samy, okolí či okolnosti tomu nenasvědčují, hvězdy jsou jejich věci nakloněny. Ale z podstaty osmiček nemůže jít nic snadno, tak opět toho budou mít na sobě, z vlastní vůle, víc, než je zdrávo. Jestliže jasně dají najevo, co chtějí, budou se vyjadřovat srozumitelně, pak, možná nečekaně, dosáhnou toho, o co usilovaly. Zodpovědnost je synonymem osmiček, tak jen na to nezapomínat. A stejně jako sedmičkám Bůh vzkazuje:
Obavy nejsou na místě.

Osudové číslo 9
Devítkám se otevírá cesta plná nadějných vyhlídek na solidní výsledky. Samy sice, po předchozích zkušenostech, nejprve budou vyčkávat, ale vystihnou ten pravý čas k činu a pevně si půjdou k cíli. Podporu, v přiměřené míře, devítky naleznou ve své blízkosti, a jestliže bude jejich cílem získat pevnou půdu pod nohama, pak na konci měsíce budou spokojeny. Dobré bude, ale průběžně myslet na další kroky, aby si devítky zbytečně nezavřely dveře dál, nyní mají energie na své straně, případně:
Tvá nespokojenost a úzkost pramení z toho, že neposloucháš svou duši.