Srpen

Srpen nám přece jen přinese uvolnění od neustálého snažení, usilování a bojování a přinese příležitosti, které nám prostě jen otevřou nové perspektivy a to jen proto, co jsme udělali v předchozím období a nyní nám umožňuje od něčeho osvobodit se. V popředí našeho zájmu bude rodina a věci, které nám poskytují jistotu a stabilitu, ať už k nám přichází z venčí či jsme si sami zdrojem těchto hodnot. I naše okolí bude toužit po prožití báječného, aktivního a přitom svobodného letního měsíce, což přinese odpočinek a koncem srpna se nám bude chtít pustit do nového s nadšením a s elánem se pustit do dalších dnů, už i s těmi povinnostmi.
I když srpen bude „lehčí“ měsíc, tak i v takovém případě nás bude provázet Vesmír a tentokrát nás povede Anděl rozhodnosti a nové orientace. Na jeho energie se napojíme tak, že si představíte sami sebe uzavřené vůči jakýmkoli impulsům z venčí – na očích klapky, v uších ucpávky a na ústech ruku, abyste nevydali ani hlásku, kolem běží lidi a jejich životy a Vy se ničeho neúčastníte, ani nechcete… chvíli jste jen sami se sebou, protože nevíte, co chcete dělat, co máte dělat. V momentě, kdy cítíte, že už toho je dost, v duchu požádejte Anděla rozhodnosti a nové orientace, aby Vás chvíli vedl za ruku, otevřete oči, zaposlouchejte a řekněte na hlas, aniž byste přemýšleli, kam chcete jít, co chcete dělat a jděte za tím… A vždy když se budete cítit ztraceni, vzpomeňte na tohoto Anděla, a že on jen čeká, aby Vám mohl pomoci.

Osudové číslo 1
Takže je tu další měsíc a jedničky si s odhodláním jdou za svým a nic jim nebude stát v cestě. Samy učiní nějaké rozhodnutí, na které se již dlouho chystaly, a pokud se jejich zájmy týkají někoho druhého, pak mohou počítat s kladnou odezvou, prakticky, jakoby na to okolí jen čekalo. Takže jedničky se během pár dnů budou cítit „za vodou“, hluboce spokojeni a prostě si jen budou užívat. I v tak pozitivních vibracích však je nutné nezapomínat na zodpovědnost.

Osudové číslo 2
Dvojky v srpnu budou otevřeny, už jen proto, že se budou cítit jistější. I v případě, že si budou muset vybírat a co je jiného dvojka nežli dualita – dvě možnosti, ale tentokrát v rozhodování nebude ani stín pochybností a obav, jakoby léto všechno prozářilo sluncem. V okolí naleznou člověka, který jim případně i dobře, rozumně poradí, takže dvojky budou moci na konci měsíce něco změnit a třeba se i vydat novou cestou. Bude pak dobré nezapomínat na své průvodce a dívat se na svět z různých úhlů.

Osudové číslo 3
K trojkám přichází nabídka, kde by mohly přijít k nějakým penězům anebo zajistit něco, co se jim dosud nedařilo. Má to háček, nic trojkám nespadne jen tak do klína, ale věc si bude žádat učení, poctivou práci a celé jejich srdce. Jde o to, že ne všichni kolem trojek budou vstřícní, někteří to budou chtít trojkám trošku ztížit. I tak ale trojky nepůjdou špatnou cestou, a když využijí intuici a zkusí něco dělat jinak, pak i ony uspějí.

Osudové číslo 4
Čtyřky budou překypovat optimismem, protože samy cítí, že jejich vyhlídky vůbec nejsou špatné. Vybraly si svou cestu, mají vyšší úmysly a nechybí jim ani důvěra, takže se během srpna mohou dostat přesně tam, kam chtějí a jak chtějí. Jediné, s čím je třeba počítat je fakt, že tentokrát nenaleznou podporu u druhých, protože zájmy čtyřek nekorespondují se zájmy okolí, takže to bude bojovat proti nim. Věc si však mohou čtyřky vyřešit samy, protože jim nechybí prostředky, síla a zkušenosti k danému uskutečnění.

Osudové číslo 5
I pětky mohou tento měsíc dojít k důležitému poznání s následným rozhodnutím. Hned první dny srpna bude vše plynout jedno za druhé v nějakém smyslu a harmonii, takže nebude pětkám nic stát v cestě. Pokud je to v zájmech pětek, pak mohou rozvolnit nebo ukončit nějaké vztahy, které je omezují v jejich seberealizaci. A když je další rozhodování čeká hned ještě na konci tohoto měsíce, pak každopádně se mohou dostat přesně tam, kde mají své srdce. Každému rozhodnutí by však mělo předcházet důkladné promyšlení jednotlivých kroků.

Osudové číslo 6
Šestky jakoby nevěděly, co by je naplňovalo, těšilo, jak si to léto vlastně užít a tak vlastně mají tendenci v srpnu nedělat vůbec nic. A to že se nedokážou realizovat, tak si vlastně samy staví vysoké překážky k tomu, aby mohly být spokojené, šťastné. Cesta z toho vede přes lidi kolem nich… jsou to právě blízcí, přátelé, partneři, kteří k nim přijdou s nabídkou, která by mohla, pokud to umožní, potěšit jejich srdíčko. Konec měsíce však rozhýbe i šestky a ty se k sobě postaví čelem. A pro šestky platí, že se na niti života někdy udělá uzlík, ale rozmotat ho je to, co je třeba.

Osudové číslo 7
Sedmičky si nyní potřebují odpočinout a vše se bude dít tak, že se vše kolem nich zastaví, aby získaly nějaký nový náhled na sebe, druhé, své záležitosti i budoucnost. Dělat něco nemá cenu, všechno stejně bude jen rozvíjení teorií a spíše bude vhodné ještě s jakýmikoli kroky počkat. Naslouchat lze někomu, kdo ví, co chce, dokáže se rozhodovat a není na nikom závislý. Protože sedmičkám se na konci měsíce změní život, tak je nyní čas, udělat pořádek ve svých věcech a jen se připravit na další kroky. Podstata je ujasnit si své cíle.

Osudové číslo 8
Pro osmičky je nyní nejdůležitější držet se toho, o co jim jde a pokud to nevědí, tak si to rychle rozmyslet a pustit se za svým cílem. Chytí tak tu správnou vlnu a mohou se posunout bez překážek vpřed. Reakce okolí budou v podstatě příznivé a osmičky svou činností vlastně ušetří mnoho práce druhým. Možná právě to vědomí, že neustále osmičky „dřou“ za druhé, zkalí pocit úspěchu, který by se na konci měsíce dostavil. Takže pesimismus stranou a rovnou se pustit do díla, osmičky jsou silné, takže zvládnou vždy více, než ostatní… tak to prostě je.

Osudové číslo 9
Devítky, ať už usilovnou činností nebo prostě zázrakem dosáhli nějakého cíle. Takže srpen pro ně sice ještě bude pracovní, ale spíše ve smyslu práce na něčem novém než že by bylo třeba něco dotahovat. Kolem nich bude vládnout láskyplná, přátelská atmosféra, takže bude čas i podmínky na oslavy a zábavu. Do dalších dnů devítky vykročí opravdu plni víry a odhodlání dosáhnout dalšího úspěchu.