Říjen

Říjen přináší zklidnění a potřebu věci si promyslet, rozvážit anebo se jen uklidit do ústraní a odpočívat. Prostě energie budou plynout pozvolna, možná i těžce, ale tím my získáváme prostor k rekapitulaci minulého, nastavení svých vizí budoucího a přitom spočinout v tomto okamžiku sami v sobě. A o vize opravdu nebudeme mít nouzi, protože čím dál více si uvědomujeme, že je podstatnější věnovat sílu a čas k naplnění svých tužeb a realizaci svých snů, než prostě jen dělat co se má, co se musí. Pokud budete mít potřebu své plány s někým konzultovat, hledat pomoc, pak naleznete takové osoby, které se v dané otázce skvěle orientují. Pozor však na konkurenci, abyste v dobré víře nepřišli o své projekty. Konec měsíce přinese uvolnění těžkých energií a po jakési strnulosti opět přijde motivace a chuť využívat v reálu to, nad čím jsme dosud jen přemýšleli, jakoby se nám otevřely další dveře a my měli šanci teorii převést v praxi.
Říjnovými dny nás bude provázet Anděl trpělivosti a nezávislosti na čase. Trpělivost… nikdo z nás toto slovo neslyší rád… my přece vše chceme a potřebujeme teď, ne zítra, za týden, za rok… Jen si jaksi nechceme připustit, že to, co nyní chceme, když to dostaneme v tento okamžik a ne zítra, za týden, za rok…, tak pokud nám to neublíží, tak my stejnak potenciál „daru“ nedokážeme využít. Prostě vše se nám děje přesně v tu pravou chvíli, ve správný čas. Aby se nám lépe čekalo, na tu naší příležitost, můžeme trénovat naší mysl v pozitivních vizích. A když je nejhůř a naše mysl si s námi začne pohrávat, požádejme Anděla trpělivosti a nezávislosti na čase o pomoc a už jen to, že se na něho obrátíme s naší prosbou, nám tu trpělivost poskytne.

Mandala na říjen 2013

Osudové číslo 1
Jedničky se nám nějak zacyklily… jinak řečeno tak, jak někam mířily, ztratily svůj cíl z dohledu a točí se v kruhu, jakoby nedokázaly učinit jen jediný krok bokem, protože se obávají rizika s daným související. Přitom není proč klesat na mysli, vše je v pořádku, o nic jedničky nemají tendenci přijít a pokud „vybočí“, pak mohou jen získávat. V říjnu budou lidé kolem nich opravdovými zrcadly… znamená to, že pokud jedničky učiní krok k nim, pak i oni učiní krok k jedničkám, pokud se budou chtít jedničky vyhnout setkání, pak se mu vyhne i jejich protějšek… Dá se tak toho využít opravdu k prosperitě, ale také k úplné devastaci. K té by však dojít nemělo, protože přece jen jedničky jsou aktivní a nerady sedají doma za pecí, takže konec měsíce přece jen bude o stabilitě, jistotách a nadějích v příznivé zítřky.

Osudové číslo 2
Dvojky se potřebují v říjnu odpoutat ze svých zajetých kolejí a začít myslet na budoucnost a na změny, které jim má přinést. Sice by si rády jen užívaly odpočinku a nicnedělání a nějaký čas se jim k tomu jistě naskytne, ale musí počítat s tím, že dlouhá nečinnost může způsobit, že se nebude dít nic. Aby tomu tak nebylo, tak jim pomůže jejich okolí, které zpochybní vše, na co jsou dvojky zvyklé, jednoduše dvojkám nedopřejí možnost, aby zůstali sedět a jen čekaly, co se samo stane. Takže dvojky si „své“ budou muset chtě nechtě obhájit, ochránit. Z toho vyplývá, že odpočinek je jedno, ale ani dvojky nejsou nastaveny tak, aby seděly v koutě, protože tak nic nezažijí.

Osudové číslo 3
Trojkám půjde tento měsíc o to, aby se seberealizovaly nebo alespoň dělaly to, co jim bude přinášet radost a to by se jim více méně bezezbytku mělo splnit, protože nějakou svou záležitost si dotáhnou do konce, takže nastane období oslav provázené spokojeností a pocit naplnění. Navíc kolem sebe trojky mají lidi, kteří jsou pevní a i když se nebudou vrhat do všeho po hlavě, ale pěkně s rozmyslem, trojkám poskytnou podporu. Konec říjnových dnů bude pro trojky spíše obdobím odpočinku, protože únava z předchozího bude nemalá, ale to, že se jim úročí jejich snaha, stejně bude patřičným zadostiučiněním.

Osudové číslo 4
Čtyřky navzdory „líným“ energiím října budou muset ukázat své schopnosti a oproti jiným si za své bojovat. Jim to však nevadí, svým duchem jsou bojovníci a něco dostat zadarmo by pro ně nebylo ani zajímavé. Ale z počátku nemají špatné vyhlídky a ony do toho půjdou opravdu s nadšením a vírou sobě vlastní. Spojit se s ostatními se tentokrát vyplatí, takže není na místě slepý individualismus, protože… proč se s něčím dřít sám, když v týmu mám podporu? V závěru měsíce bude vše hotovo. Jestli to bude čtyřkám po chuti anebo se ztratí, protože nebudou mít před sebou svůj cíl, toť otázka a úhel pohledu, ale výsledek zde bude. To, jestli podle původních představ, záleží na čtyřkách, kolik energie a času dané věci daly.

Osudové číslo 5
Pokud nás má říjnem provázet Anděl trpělivosti a nezávislosti na čase (viz výše), pak pro pětky to platí obzvláště, ačkoliv jim trpělivost není vlastní. Vše se totiž pětkám bude rozjíždět opravdu jen pomalu a s něčím pohnout bude nad lidské síly, tak nezbude nic jiného, než prostě počkat. Ono to má svůj smysl, protože jen tak se pětky mohou dostat tam, kde chtějí být. Takže střízlivost a také smysl pro realitu by si nyní měly vzít za své. Pokud to zatím neumí, pak mají skvělou příležitost se tomu naučit. Pomoc pětky čekat nemohou, protože se jaksi nenajde nikdo, kdo by byl schopný pomoci… a zase je to o té trpělivosti:-). Až konec měsíce pětkám umožní vzít věci do svých rukou a jednat a tvořit podle svých představ. Pro pětky bude říjen opravdu velmi významným měsícem, protože se budou učit novému způsobu, který má svou efektivitu.

Osudové číslo 6
Šestky budou bojovat především samy se sebou. Říjen jim totiž umožňuje rozvinout to, na co již dlouho myslí, ale samy mají tendenci od toho odejít a nechat věc v říši snů. Nejít však touto cestou by bylo šlapáním si po štěstí… sny jsou přece od toho, aby se realizovaly. Navíc se šestky setkají s pozitivní odezvou svého okolí, které dopomůže k tomu, aby se ten sen dotáhl do konce. A i když počátky nebudou snadné, pak se vyplatí jít touto cestou. Nejen že šestky dojdou ke svému cíli, ale také si v závěru uvědomí, že jsou přesně tam, kde ve svých snech chtěly již dávno být. Jít si za svým snem, znamená jít za sebou, tak proč jít proti sobě?

Osudové číslo 7
Sedmičky si od svých projektů v říjnu slibují především to, že se jim jejich investice, ať už v podobě financí, hmotných či duševních deviz patřičně zúročí, takže jsou připraveny si svým přístupem vše patřičně pojistit. I když k věci budou přistupovat s lehkostí, tak si budou uvědomovat, že jen se žonglováním daleko nedojdou a že se vším bude potřeba dělat více. Pozor by si měly sedmičky dát na své jednání, na přístup k druhým, nyní s odtažitostí a kritikou nepochodí. Tak či tak si sedmičky ke konci měsíce uvědomí, že jsou přesně tam, kde kdy chtěly a potřebovaly být. Na cestu ať je jim radou především vědomí, že vše co učiní dnes, jednou se jim vrátí, ale také se vrátí to, co neučiní.

Osudové číslo 8
Osmičkám se v říjnu může podařit to, po čem již dlouho touží a to je prostě jen ukončení bojů a nastolení klidu. Dosud jako by byly zakleté a nemohly se navzdory snaze dostat z kruhu strastí. Ale tak, jak je jim to vlastní, tak nejprve budou přesvědčeny, že vše musí řešit a vyřešit samy, takže opět na sebe naloží víc, než se na ně vejde. Ale tentokrát by to nemělo být pouhé plácnutí do vody, protože se mohou dostat tam, kde mnoho získají. Neříkám, že to pak bude snadné, to by je ani nebavilo, ale význam to bude mít velmi cenný a každý krok jim bude přidávat na sebehodnotě. Jestliže půjde o spolupráci, pak kolem sebe naleznou opravdovou podporu. Obejít nebo dokonce opustit tuto cestu není třeba, osmičky v sobě mají schopnosti, které jim pomohou dojít tam, kde mají být.

Osudové číslo 9
Devítky se budou moci radovat, protože hned první dny října se jejich záležitosti doslova zázračně pohnout, ať už je to formou dobré zprávy anebo že se rozjede to, co dosud stálo, aniž by se samy devítky o něco musely snažit. Jednání devítek bude čistě intuitivní a půjdou přesně tam, kde mají být, aniž by řešily, kdo nebo co je popouzí. Okolí bude smířlivé, optimistické a nápomocné. Koncem měsíce se přece jen ale něco zasekne, kdo ví, jestli ne samy devítky, protože se přece jen vyskytnou nějaké překážky. Pokud i takovou situaci devítky vezmou jako výzvu, místo toho, aby se začaly podceňovat, pak se bude jednat o dočasnou záležitost. Čím více v sobě vyvolají beznaděj, tím jejich věci budou na naději ztrácet. Ustrnout se může, ale pozor na to, aby si devítky nezpůsobily zamrznutí, pak by se do tempa dostávaly jen obtížně.