Květen

Ani květen nebude „lehkým“ měsícem. Jen těžko se nám bude odhadovat, co je vlastně správné, jek tedy postupovat a pokud si na sebe necháme naložit víc, než je zdrávo, pak je nutno počítat s tím, že si mnohé zkomplikujeme. Počátečná optimismus vystřídá nepříjemné vystřízlivění, které nám svou agresivitou přinesou lidé kolem nás. Ale nezapomínejme, že jsou to naší učitelé a pomohou nám k tomu, abychom se postavili za své zájmy a uvědomili si svůj potenciál… a to je to, co nám má přinést letošní květen… uvědomění si sebe sama, toho, co je pro nás důležité, o co nám jde.
Provázet nás pátým měsícem tohoto roku bude Archanděl Zadkiel. S jeho pomocí můžeme uskutečnit velké změny ve svém životě. Pokud jsme se museli s něčím nebo někým rozloučit, opustit místa, která nám byla drahá anebo nám některé věci dosloužily, pak nám Archanděl Zadkiel toto loučení ulehčí. Jeho úkolem je, pokud ho požádáme, odstranit všechno, co již není s námi v souladu, pročistit karmu a dojít milosrdného odpuštění. Naše negativní energie se tak promění v lásku a soucit, začneme vnímat co je pod povrchem a nenecháme se ovlivňovat jen tím, co vidíme na první pohled… začneme vnímat srdcem.

Mandala na květen 2013

Osudové číslo 1
Jedničky v květnu budou mít neodolatelnou potřebu nastolit ve svém životě změny a to za každou cenu. Možná je dosavadní stav příliš omezuje, možná nepociťují žádnou jistotu. Na druhé straně najít tu správnou cestu pro ně nebude jednoduché, jejich sny a cíle jsou velkolepé a navíc se jedná o více projektů a dalekosáhlými následky, a to se těžko činí jakékoli rozhodnutí. Naštěstí kolem sebe budou mít lidi, s kterými se jedničky budou cítit příjemně a navíc vyjdou jedničkám snadno vstříc, odmítnutí čekat není třeba. Koncem května se sny, nebo alespoň nějaký sen, má šanci splnit. Nechat se čímkoli odradit je zbytečné, tak jen v pravý čas, je třeba, tu příležitost uchopit.

Osudové číslo 2
Dvojky by nyní neměly sedět v koutě a vyčkávat, kdo s čím za nimi přijde, je potřeba být aktivní a rozhodný a i když třeba začátky nebudou snadné, bude se třeba mnohému naučit, tak by to mohlo být to pravé, po čem dvojky ve skrytu duše touží a dosud si netroufaly. Takže započít teď cokoli pro dvojky je to správné a i když okolí nejprve bude vyčkávat, co že to ty dvojky konají, nebudou nijakým způsobem brzdit jejich vývoj a pokud se dvojky nebudou stydět říct si o pomoc, pak jí také dostanou… trochu, jako by se měly naučit nehrát jen druhé housle. Konec měsíce však dvojkám poněkud vezme vítr z plachet a na své cestě se ztratí. Ale komplikace lze vyřešit, když nezapomenou, že i ony mají svou sílu a schopnosti se s případnou nepřízní porovnat.

Osudové číslo 3
Trojky po náročnějších měsících konečně dostávají příležitost, která je určitě zaujme a nenechá jen tak v koutě stát. Přece jen získaly už nějaké zkušenosti a ponaučení, tak si v první chvíli budou vše důkladně ověřovat, zda se nejedná opět jen o další vzdušný zámek a zda se energie, kterou by do věci vložily, také vyplatí. O lidech kolem trojek by se dalo říci, že jejich postoj bude laxní, prostě mohou pomoci, ale jestli to udělají, to už je další otázka. A protože trojky lidi k životu potřebují, tak jsou zde tendence se navzdory lákavému stáhnout a raději vyčkávat v bezpečné vzdálenosti od uskutečnění. To co pomůže je důvěra, sebedůvěra a také víra… Kdepak ji ty trojky mají?

Osudové číslo 4
Čtyřky od své budoucnosti, nebo od svých projektů očekávají opravdu mnoho a nevypadá to, že by nešly správnou cestou, hvězdy jsou jim nakloněny. Jen, a to už možná vědí, jim nejsou nakloněni lidi v jejich okolí… tam je třeba počítat s chladným přístupem ne-li s přímým odporem. Na počátku však žádná pomoc třeba nebude, vše poplyne hladce. Čtyřkám snad jen bude scházet nějaká záruka úspěchu, ale tu nedostává nikdo, takže spolehnout se na sebe tu bude ta záruka ze všech nejjistější. I tak je na místě jisté varování… tím, že si čtyřky půjdou svou cestou, se mohou i tak zaplést do něčeho, co by ani ony nepovažovaly za čisté. Karty doporučují vše si rozmyslet, ujasnit, a pak nezapomenout na zodpovědnost.

Osudové číslo 5
Pro pětky v květnu bude důležité, aby si prostě jen daly pozor, nic totiž nepůjde tak, jak by si samy představovaly a navíc kolem sebe nemají zrovna lidi, který by to s nimi mysleli dobře, a to je mírně řečeno. Možná se jedná o zkoušku, při které ze sebe budou potřebovat pětky vydat to nejlepší a přitom se naučit mnoho nového. Pětky se však nemusí obávat, že by se dělo něco, co nemá. Jen cesta k cíli je momentálně trnitá a pětky by i dílčí úspěchy měly nějaký způsobem zajišťovat, aby se jim vše nerozsypaly v momentě, kdy by to nejméně čekaly. A to co jim nyní nejvíce pomůže, je to, čeho mají pětky nejméně… tedy trpělivost a vše udržet ve správné míře.

Osudové číslo 6
Šestkám jakoby neměly jít věci tak, jak by si představovaly… jestli je za tím jejich únava anebo nepřátelství pramenící z jejich okolí toť otázka. Jedno je jisté, na lidi je třeba si v květnu dát pozor a vyhnout se konfliktům bude to nejlepší, protože by šestky jen těžko vyhrály a podceňovat kohokoli by bylo také kontraproduktivní. Pokud mají šestky nějaké finanční prostředky navíc, pak není nyní špatná doba je investovat. No, a i bez podpory si šestky koncem května mohou přijít na své a to vše jen díky svým silám, schopnostem a zkušenostem.

Osudové číslo 7
Sedmičky budou pro květen potřebovat odvahu a ke svým věcem se stavět, jakoby to byly výzvy, u kterých je nutno dokázat, že na to sedmičky mají. Přitom jim nechybí nadšení, motivace i víra, že jdou správnou cestou. Nelze však počítat s podporou druhých… možná od nich sedmičky chtějí mnoho nebo něco, co nejsou ostatní schopni poskytnout. Vliv na výsledek však samostatná práce mít nebude, nebo naopak… na konci měsíce se vynaložené úsilí sedmiček vyplatí a přinese hodnotné výsledky, čímž se jim dostane pevné půdy pod nohama. Když se sedmičky vyrovnají se svými strachy a obavami, najdou cestu samy k sobě.

Osudové číslo 8
Osmičky nejvíce půjde o to, aby se nedaly lapit svým pesimismem a na své cestě se nedostaly do slepé uličky. Přitom, i když nemají mnoho, mají své a to má tendenci se udržet či lehce rozrůstat. Možná to, že se cítí na všechno samy respektive, že ony jsou vždy připraveny pomoci, ale jejich potíže jakoby nikdo nevnímal, jim nyní má tendenci ubírat na síle. Ale vnitřní potenciál nikdo nikomu vzít nemůže… takže hlavu vzhůru osmičky a vstříc lepším zítřkům, jinak navzdory jarnímu počasí zamrznete. Karty však radí, nevrhat se do ničeho bezhlavě a vše si důkladně rozmyslet.

Osudové číslo 9
Květen se devítkám příliš zamlouvat nebude, jakoby v něm ztratily jasný směr nebo jim cosi znemožňovalo postupovat tak, jak by si představovaly. Přitom samy jakoby chtěly někam vyrazit, nehledět na důsledky a prostě vybít své nespoutané energie. K tomu naleznou dostatek rychlé podpory, váhání však okolím nenadchnou a konkurence by je mohla předběhnout dřív než by očekávaly. Ne však všechno bude tak, jak je třeba a to se devítkám nebude líbit natolik, že by se koncem měsíce ke všemu nebo všem otočily zády a daly se na trucování. Přitom postačí hned na začátku května určit svůj cíl.