Červen

Ani v červnu bychom neměli dostat nic zadarmo, ke všemu se bude třeba poctivě dopracovat a překonat překážky, ať už jsme si je do cesty položili sami či nám někdo „pomohl“. Ale sami si už přece jen umíme lépe udržet energie tak, abychom ke svým věcem přistupovali se svým srdcem a nenechali se ovlivnit negativitou našich mozků, což nám poskytuje pocit důvěry a bezpečí. Spoléhat se sama na sebe bude v červnu to nejlepší, ostatní nám budou mít tendenci zabouchávat dveře před nosem, ale nemělo by to mít na nás špatný dopad. Zkušenosti, které v červnu získáme, jsou pro každého velmi důležité a vyhnout se jim by nic dobrého nepřineslo. Možná pochopíme svá životní poslání, možná provedeme osobní životní revoluci, podstatné je však to, že s každým krokem získáme větší sebejistotu, že jsme na správné cestě.
Anděl víry a důvěry nám pomůže v červnu v tom, že nám umožní přestat usilovat, snažit se, bojovat a naopak nám poskytne možnost zažít, jaké to je, když prostě to co k nám přichází či nepřichází, přijímáme a přitom cítíme, že i tak jsme spokojení a naplnění. Vše získá jiný smysl, zažijeme pocit svobody a míru a o to hlasitěji uslyšíme, co říká naše duše. S vírou a důvěrou pak nezáleží na míněních druhých, protože získáváme sílu a vytrvalost jít za svým… a když to děláme se srdcem, pak nelze na své cestě poškodit někoho druhého. Možná jeho znamení zahlédnete jako slovo v textu, možná jako píseň v rádiu anebo přijde v podobě snu, který si obzvláště zapamatujete a poskytne Vám jistotu a naději. Možná se nám všechno nepodaří, podle našich představ, ale mi co se vložíme do rukou Anděla víry a důvěry budeme vědět, že to je pro naše dobro.

Mandala na červen 2013

Osudové číslo 1
Od jedniček se v červnu doslova vyžaduje, aby zapojily své sebevědomí (to zdravé) a s pevnou vůlí a smyslem pro čestné jednání prošly tímto měsícem. Začátek měsíce totiž nebude snadný, jako by se jim dveře zavíraly před nosem snad i ve vlastním domě, což je bude odhánět od jakékoli cesty. Ale je to jen o pocitu, lidé jedničkám přejí, jsou otevření a pro jedničky udělají první poslední. Pokud budou potřebovat najít útočiště naplněné láskou, pak jej snadno naleznou. Výsledky však není dobré očekávat nijak exkluzivní spíše naopak. Takže pokud jedničky chtějí něčeho dosáhnout, tak bude dobré s trpělivostí počkat na příznivější čas.

Osudové číslo 2
Dvojky se mohou v červnu seberealizovat, pokud tedy už mají svou cestu ujasněnou, nebo si prostě polepšit. Bránit se optimismu a jednat čistě logicky však také nebude od věci… někdy je třeba se postavit nohama na zem. Jestliže dvojky budou potřebovat inspiraci, pak by se měly obrátit na nějakého člověka, který používá intuici běžně a má vizionářské schopnosti. Dvojky by se tak celkem snadno mohly do konce měsíce dostat tam, kde potřebují nebo chtějí být, prostě dosáhnout cílů, které se vytyčily. Pokud si nebudou dostatečně věřit, tak bude dobré se spojit s Andělem víry a důvěry (viz výše).

Osudové číslo 3
Trojky by nyní měly zvolnit a nejprve se nad svými kroky zamyslet, než aby se do něčeho vrhaly se svou lehkostí, vše si od trojek prostě vyžaduje větší koncentraci. Trojky totiž stále brzdí starosti a komplikace, které si na sebe naložily v minulosti a ty stále volají po řešení… prostě je třeba nejprve vytřídit skříň, než do ní budeme rovnat nové věci. Nemusí se obávat, že by na to byly samy, stačí si jen o pomoc říci a bude jim poskytnuta. Takže, když si trojky udělají ve svém pořádek, pak budou mít otevřenou cestu dál. Na zábavu nyní čas není, je třeba dělat to, co je třeba a nenechat se unést pouhým sněním.

Osudové číslo 4
Čtyřky by nyní měly vzít rozum do hrsti, všechny své kroky důkladně rozvážit a ověřit si, jestli něco takové, čemu se chtějí čtyřky věnovat, má nějaké šance přinést užitek. Čtyřky se budou mít tendenci držet zpátky a vše pořádně prošťourat, jako by se jim nechtělo do toho jejich pouštět. Ale to není v současných energiích proti čemukoli. Připustit si mohou spolupráci s člověkem, který se v daném oboru orientuje a má dostatek svých zkušeností, jen je třeba ho pro svou věc patřičně motivovat. Výsledky a dosažení cílů je v nedohlednu, a pokud čtyřky zůstanou nohama na zemi, pak prostě červen pro ně bude dalším úsekem jejich cesty, jen se v záplavě možností neutopit.

Osudové číslo 5
I pětky by nyní měly zvolnit a prostě nechat věci, ať se dějí a stejně tak nechat prostor i druhým a spíše se soustředit na vlastní rovnováhu a klid. Začátek měsíce nebude snadný, pětky by nejraději někam zmizeli a našly si novou cestu, ale popravdě, útěk by jim nyní ku prospěchu opravdu nebyl. No, pokud toho bude na pětky moc, pak se mohou obrátit na někoho, kdo nemá ve zvyku se do něčeho vrhat po hlavě, ale dokáže si za všech okolnosti udržet své energie a přitom mají schopnost se na vše dívat s nadhledem. Řešení se tak objeví samo a bude opravdu přínosné. Alternativní řešení je to, co není obvyklé, a to je právě to, co umožní pětkám roztáhnout křídla.

Osudové číslo 6
Šestky se potřebují pro červen obrnit trpělivostí, protože pracují na něčem, co má mít trvalou hodnotu a to potřebuje samozřejmě čas a poctivou práci. A jestliže si šestky budou věřit, nebo lépe řečeno, budou věřit svému vnitřnímu hlasu, pak si své vize mohou zrealizovat, i když si na sebe naložily opravdu hodně a výsledek zatím na spadnutí opravdu není. Pomoc z venčí bude problematická, ne že by nechtěl nikdo pomoci, ale lidé v blízkosti šestek mají dost starostí sami se sebou. Možná však se vyplatí, když šestky, tak jak je jim to vlastní, přijdou s pomocí k druhým. Cesta je ještě dlouhá a cíl v nedohlednu, ale pokud si šestky udrží svou vizi, pak jistě svých met dosáhnou.

Osudové číslo 7
Sedmičky v červnu budou pracovat na něčem, co má dlouhodobý efekt a mohlo by jim přinést solidní základ pro další počínání… a sedmičky se do uskutečnění vrhnou nažhavené, netrpělivé a odhodlané, že se s daným vypořádají podle svých představ a k cíli se dostanou tak rychle, jak by ani samy nečekaly. Naplnění bude pak opravdu kolosální. Jen jeden mráček však jejich cestu zastíní… jejich cíle se příliš neslučuje s cíli jejich blízkých, takže se bude nutno s někým rozloučit a nechat jej jít jeho cestou. Ale i tak, je třeba jít si za svým, jen jde zase o to správné načasovaní a správnou míru.

Osudové číslo 8
Osmičky jakoby se opět vracely na svou cestu v tom správném slova smyslu… nacházejí v sobě sílu a odhodlání jít si za svým a svou budoucnost znovu začínají vidět v optimistických barvách. Zase se zaměřují na své sny, a pokud se nebudou jen oddávat snění, ale začnou něco pro jejich uskutečnění také dělat, pak koncem měsíce mohou zaznamenat alespoň dílčí úspěchy, i když cíl ještě nebude na dosah. Někoho ovlivňovat, přemlouvat či dokonce s někým manipulovat nemá cenu, od svého okolí však lze získat informace či dobrou radu. Když i osmičky s důvěrou přistoupí ke svým projektům, pak změní proudění energií a vyřeší i neřešitelné.

Osudové číslo 9
Devítky chtějí stihnout ještě do prázdnin dosáhnout toho, co si vytyčily, i když za to zaplatí víc, než je nutné. Přitom to pochopí ještě dříve, než by se nadály. Prostě bude nutné opustit něco, co dosud pro ně mělo velký význam, ale když to s sebou povlečou dále, tak jakoby uvízly v minulosti. Okolí bude reagovat, když ne agresivně, tak alespoň s chladným nezájmem, ale reakce bude rychlá a nebude mít dlouhého trvání. Ale na konci měsíce by se vše mělo změnit a devítky by se mohly posunout o kus cesty dál. Samozřejmě je to o devítkách, tak ony musí vynaložit energii k dosažení svého.