Prosinec

Ve všeobecných tendencích se prosinec letošního roku jeví jako velice úspěšný měsíc, který všem pomůže dosáhnout nějakého cíle, úspěchu nebo třeba jen přinese dobré zprávy. Všem bude umožněno, aby naslouchali svému vnitřnímu hlasu, který nás je schopen vést tou správnou cestou. Ale nic se neděje bez našeho přičinění, takže bude jen na nás, jestli skutečně dáme najevo, že o to, o co nám jde, jsme schopni se angažovat a nečekat, jestli nám něco spadne samo do klína. Máme možnost tento měsíc udělat velký krok, dosáhnout povýšení, ať už v prací nebo na naší duchovní cestě a překonat vše zastaralé v nás i kolem nás a tím vzít svůj život do svých rukou. Jsme tvůrci a jsme i realizátoři našich snů, přání a plánů, tak se za nimi vydejme… třeba tento měsíc.
To, že se nemáme v prosinci čeho bát, nám pomůže nastolit Anděl bezpečí a jistoty. Tento anděl nám pomáhá rozpoznat náš vnitřní strach a pomáhá nás naučit tento strach zpracovat a přetvořit v něco, co nás nabije silou a odhodláním. Když přijmeme za své, že opravdu nemusíme myslet a jednat tak, jak se od nás očekává a že když nenaplníme očekávání druhých, že nás neopustí, pak všechny energie strachu postupně zmizí. Už nebudeme zažívat pocit neopětované lásky a zneužívání. Jednoduše spočineme v pocitu bezpečí a jistoty a přestaneme bojovat.

Osudové číslo 1
Jedničky mají v lednu možnost udělat správný krok na své cestě, bez toho aby měly pocit, že o něco musí bojovat, vynakládat nezměrnou sílu a vůli a prostě jít s lehkostí svou cestou. Neznamená to, že všechno půjde lehce a snad ze zvyku budou jedničky usilovat o svá vítězství, ale jakoby bojovaly s větrnými mlýny. Ostatní si totiž mají tendenci počkat, co jedničky udělají, a ať už je to cokoli, dokážou to přijmout tak, jak jim to jedničky podají. Pokud se tedy jedničky chtějí vydat právě teď na nějakou svou novou cestu, pak mají skvělou příležitost začít, ale nezapomenout, že jsou zatím opravdu jen na začátku a neočekávat hned výsledky, prostě se jen do toho pustit.

Osudové číslo 2
Tak, jak se dvojky vrhly minulý měsíc na něco, o co jim šlo, a výsledky nejsou takové, jaké očekávaly, tak nyní to vypadá, že jim to vezme vítr z plachet a půjdou cestou druhého extrému… tedy, že všechno vzdají a budou hledat nové cíle. Zklamání z neúspěchu bude pro dvojky velké, ale je již na nich, jestli budou brát v zřetel jen neúspěchy anebo se porozhlédnout, na čem mohou dále stavět. Ani lidé, kteří mají co dočinění s dvojkami, nebudou schopny konstruktivně pomoci. Pokud však dvojky budou potřebovat někoho, kdo by je politoval, pak najdou dostatek ochotných. Ale tento stav nebude trvat na věky a možná transformační proces planety anebo odpočinek spojený s letošními vánočními svátky dvojkám pomůže opět získat pevnou půdu pod nohama a vstoupit zpět do procesu růstu.

Osudové číslo 3
Trojky jsou přesvědčené, že si prosinec užijí v poklidu a bezpečí a proto do něho vstupují otevřené novým zkušenostem a s radostí. Ale hned na počátku pochopí, že nic nebude podle jejich představ a že opět bude třeba usilovat, zápasit, nedat se. Je však na nich, zda si přitom ponechají dávku slušnosti, taktu anebo půjdou za svým bez ohledu na kohokoliv nebo cokoliv. Ano, trojky jsou schopny dosáhnout svého, ale pak je třeba počítat s tím, že za všechno, co získají, zaplatí. Šancí, jak tyto energie zvládnout je způsob, při kterém nechají věci plynout, vyčkají, až jak se vyvinou a zachovají si víru a důvěru a v neposlední řadě budou postupovat poctivě a slušně.

Osudové číslo 4
Od čtyřek se tento měsíc bude žádat, aby se chopily svých záležitostí s motivací a přitom využily svého potenciálu, ať už spočívá v čemkoli. Bude třeba, aby se nejprve vyrovnaly s něčím, co už pro ně nemá význam, ale bez tohoto procesu nebude snadné jít vpřed. Čtyřky se nyní mohou plně spolehnout na lidi kolem sebe, protože se budou projevovat ze své nejlepší stránky. Takže prosinec pro čtyřky bude opravdu měsícem úspěchu. Není čas na něco čekat a bát se… je čas konání.

Osudové číslo 5
Pro pětky bude prosinec měsícem rozhodování. Možností, nabídek a lákadel bude pětky však patřičně mást a nalézt tu správnou variantu, cestu nebo myšlenku, bez toho, aby se poddaly snění a iluzím, nebude opravdu snadné. Nalézt podporu od druhých přitom bude působit, jako by se pětky pohybovaly v bludném kruhu, protože okolí bude chtít znát fakta, něco hmatatelného a nejen vzdušné zámky a pouhé zapálení pro věc. Takže pětky se budou potýkat s pochybnosti, které budou provázet problémy za problémem. Přitom všem však stačí, aby si na začátku uvědomily, že jim jen jejich srdce je schopno říct, co je správné a řídily se jím.

Osudové číslo 6
Šestky si mají tendenci v tomto měsíci komplikovat všechno už jen svým pohledem na své záležitosti a obavami, jak se vše vyvine. Jakoby zapomněly, co v nich je a že prostě stačí jen vykročit, neřešit co bude, ale postupovat krok za krokem, což může i šestkám pomoci dosáhnout solidních a trvalých výsledků. Možná je to jen pocit, že nedokážou pro své projekty získat lidi, které si představovaly a ty jim podsouvají jen své pochybnosti a nerozhodnost. Zlobit se na ně, šestkám nic užitečného nepřinese. Vhodnější bude prostě jít za svým a i když svými kroky šestky rozbijí vše, co je omezuje, pak si tím uvolní prostor, aby se dostaly tam, kde chtějí být.

Osudové číslo 7
Sedmičkám se v prosinci doslova otevírají radostné perspektivy. Ať už se věnují čemukoli, díky svému zápalu a bezstarostnosti mohou započít cokoli, co je zajímá a tento počátek by měl proběhnout bez jakýchkoli nečekaných či neblahých událostí. Navíc jde sedmičkám podpora z venčí, tedy pokud sedmičkám stačí, když jim někdo projeví důvěru a nadšení pro jejich projekty, aniž by někdo chtěl účinně zasahovat. Koncem měsíce tak sedmičky budou celý prosinec a možná i celý rok, navzdory nějakým zakopnutím hodnotit jako velice příznivý, za což dokážou projevit patřičnou vděčnost, protože si uvědomí, že se dostaly přesně tam, kde chtěly být.

Osudové číslo 8
Osmičky tento měsíc obklopí energie pospolitosti a doslova budou mít tendenci zahrnout všechny okolo mořem lásky, radosti a tendencí spojovat i to, co dosud spojit nešlo. Na všech úrovních budou osmičky doslova kypět energiemi, už jen z pocitu, že cestou, kterou dosud šly, konečně dorazily tam, kde vždy toužily být a vloží do toho celé své srdce. Taková síla energií ale může narazit tam, kde se lidé necítí tak dobře jako osmičky a je nutné počítat s tím, že se najde někdo, kdo bude chtít osmičkám na energiích ubrat, třeba tím, že je poškodí, pomluví nebo obelže. Nebude to však něco významného, protože i konec měsíce má tendence takové, že vše bude pro osmičky přesně tam, kde má být, aniž by musely o něco intenzivně usilovat.

Osudové číslo 9
Devítky si nyní chtějí vypomoci něčím, co se nedělá, prostě jednat neupřímně a nečestně. Půjde jim o to, aby příležitost, která se jim nyní otevírá, chopily za pačesy, děj se co děj a protože si sebou nebudou až tak jisté, tak se uchýlí k nekalým praktikám. Přitom to vůbec není potřeba, protože okolí bude devítky podporovat, aniž by se bálo poněkud zariskovat. Takže koncem měsíce se devítkám podaří vše pevně uchopit do svých rukou a vyrazí za svými cíli a nezastaví, dokud jej nedosáhnou. Devítky by neměly zapomínat, že jsou devítkami a tudíž nemusí používat praktik slabých, protože tak si jen vše zbytečně komplikují.