Listopad

Od listopadu ve všeobecných tendencích očekáváme opravdu mnoho, ale jde o to, jestli si to plné nasazení, s kterým do listopadu vstupujeme, udržíme, aby to spíše nebylo takové plácnutí do vody. Ukvapovat se, něco někam tlačit způsobí přesně pravý opak, takže by nebylo dobré myslet si, že máme své jisté anebo se nechat ukolébat dosud dosaženými úspěchy. Ano, můžeme být na sebe hrdí, ale i tak bude dobré si své věci ohlídat. Ono jde o to, že se kolem nás vyskytuje dostatek pochybovačů, kritiků, kteří nás od naší cesty budou chtít odradit. Přes listopad se nejlépe přeneseme, pokud si zachováme svou hlavu na svém krku a nebudeme se bát, za své konání převzít zodpovědnost.
Listopadem nás bude provázet Anděl optimismu a krásy. Napadá mě moje oblíbené pořekadla: „Žádná kaše se nejí tak horká, jak se uvaří.“ a „Ne každý den je posvícení.“… otázka zní, jestli si udržíme své vibrace a na těžší chvíle se díváme jako na výzvy – tedy s optimismem a dokážeme vidět krásu i v malých a obyčejných věcech. Kdybychom se měli tendenci na vše dívat přes černé brýle, můžeme povolat právě na pomoc Anděla optimismu a krásy, který nám svět prosvětlí barvami jasných odstínů a nechá nás spočinout ve svém náručí, abychom se oddali svým snům a představám, které nám pomohou dívat se na svět s radostí a lehkostí a pocítit svou tvůrčí sílu, která nám dodá energii k nastolení vnitřní harmonie a odvahu jít dál beze strachu.

Osudové číslo 1
Jedničkám půjde v listopadu o to, aby učinily v životě nějakou zásadní změnu, ať už se to týká jakékoliv oblasti. Prostě je čas na to, odpoutat se, nebo uznat, že už něco skončilo a posunout se dál. Možná jsou na to nepřipravené, a teprve budou rozmýšlet, jakou cestou se vydají dál. Ale v podstatě mají všechny své plány v sobě, tak si stačí jen na ně vzpomenout. Nemusí se obávat, že by změny probíhaly dramaticky, dokonce naleznou i nějakou tu podporu od druhých a koncem měsíce už budou mít zase ve všem jasno a budou si užívat nových perspektiv. Karty jedničkám radí, aby neulpívaly na domnělých jistotách a poskytly všemu a všem, tedy i sobě svobodu.

Osudové číslo 2
Dvojky od listopadu čekají opravdu hodně a jsou ochotny za své bojovat do roztrhání těla. Pro jejich okolí to možná bude překvapením, normálně je znají jako klidné, pomáhající a diplomaticky jednající bytosti, ale i bojovnost je typickou vlastností dvojek a nyní se projeví v plné síle. Rozhodnost a potřeba prosadit své narazí na rovnocenné protivníky. A pokud dvojky nebudou jednat obratně a zodpovědně, pak budou pravděpodobně na konci měsíce zklamány a budou skládat otráveně ruce do klína. Ale urážet se nic perspektivního nepřinese, takže podstatné je, dát jasně najevo o co jde a jak dvojkám na daném tématu záleží.

Osudové číslo 3
Pro trojky bude v listopadu dobré, pokud se budou ke svým záležitostem stavět, tak že nejen přesvědčí svým zaujetím druhé, ale budou samy věřit ve své projekty. Podle všeho si toho na sebe v poslední době naložily opravdu dost a nyní pociťují únavu a nemožnost se pohnout dál. Možná počítaly s nějakou podporou od svého okolí, které se však chová spíše odmítavě a s nezájmem. Ale pravda je taková, že pokud v sobě mají trojky dostatek víry, a před sebou jasný cíl a smysl své cesty, pak nemohou zklamat sebe ani ostatní. Karty radí, aby si udržely optimistické vyhlídky ve svou budoucnost.

Osudové číslo 4
Čtyřky by tento měsíc měly vybudit všechnu svou odvahu, sílu i obratnost. Nejde o to, že by je někdo ohrožoval, ale o to, že jejich projekty si žádají právě toto. Není čas na sezení v koutě a vyčkávání, jak se věci vyvinou. Je totiž možné hned na počátku rozpoznat řešení, které může přinést opravdu cenné výsledky. Navíc tím čtyřky získají neocenitelné zkušenosti. S podporou druhých nelze počítat, i když to neřeknou přímo, bude jasné, že s kroky čtyřek nesouhlasí. Nebylo by však dobré se nechat zviklat právě jejich postoji. Mají-li čtyřky své vize, pak není důvod jít za jejich uskutečněním.

Osudové číslo 5
Pětky v listopadu mohou pracovat na svém hmotném zajištění nebo využít příležitosti k duchovnímu růstu. Není se čeho obávat, protože pro pětky všechno poběží hladce, bez překážek, zpoždění a vytvářet nějaké strachy by bylo opravdu nesmyslné. Na své cestě tímto měsícem se mohou setkat s lidmi sice s bohatou fantazií, ale jejich sny a představy, jakkoli lákavé, nejsou nic, na čem by se dalo stavět. Sice se bude pětkám jejich svobodomyslnost zamlouvat, ale ten správný člověk teprve má přijít, tak se není třeba unáhlovat a brát všechno, co se namane. Na odpočívání i v poměrně klidovém období pro pětky čas nebude, jistě už něčeho dosáhly, tak bude dobré, aby si své obhájily.

Osudové číslo 6
Šestky od tohoto měsíce očekávají, že si nějakým svým projektem zajistí pevnou půdu pod nohama a za své jsou se ochotny postavit s odhodláním a neústupností. V podstatě jde o to, že se bojí, že jejich očekávání nevyjdou ještě dřív, než něco započnou a že budou muset dělat kroky, které jsou proti jejich přirozenosti. V tomto měsíci však mohou potkat člověka, který to bude mít v hlavě dokonale srovnané, nepodlehne emocím a s chladem sobě vlastním usměrní tok energií, které si šestky mají tendenci poněkud rozkolísat. Takže šestky s pomocí vše ustojí, ale nemohou počítat s nějakým zásadním posunem, pokud se samy nevrhnout za hranice svých možností.

Osudové číslo 7
Sedmičky jsou na cestě, která je může dovést k dobrým výsledkům, ale nemohou počítat s tím, že něco dostanou zadarmo a pokud chtějí touto cestou pokračovat, pak bude třeba opravdu zabrat. Mají však na blízku člověka, který je podpoří a umožní jim, aby své energie přece jen pozvedly. Není ten správný čas se jen oddávat snům a vytvářet vzdušné zámky. Pokud sedmičky naleznou důvěru sama v sebe, oprostí se od negativního pohledu na svět a své záležitosti, nezapomenou na poctivost a slušné chování, a budou mít před sebou svůj cíl, pak i ony mohou udělat několik zásadních kroků k jeho uskutečnění.

Osudové číslo 8
Osmičky by v listopadu měly vyzařovat sebejistotu, která je jim vlastní, a nebát se rozvíjet dál své projekty. Je totiž vlastně třeba, aby využily pro ně příznivých energií, a pokud přijde, pak přijaly pomoc, která se jim nabídne, nebo neváhaly a samy podpořily ty, co o to budou stát. Konání osmiček nebo to, co vyzařují, je nyní pro druhé natolik důležité, že mohou počítat s tím, že se kolem nich bude srocovat mnoho lidí, kteří tuší, že vzájemná spolupráce je nyní to nejpřínosnější. Osmičky se tak tento měsíc mohou setkat samy se sebou, a pokud zatím nevěděly, jaká je jejich cesta, pak to nyní pochopí a projdou zásadní proměnou.

Osudové číslo 9
Devítky by v tomto měsíci nejraději nic nedělaly, neřešily, protože mají tendence vidět všechno v černých barvách a mají pocit, že se jim všechno staví do cesty. Mít nějaké představy a plány je pro ně v současnou chvíli jako by si samy chtěly kazit náladu a pohled na svět. Nemusí se však obávat, že by je někdo kritizoval anebo jim škodil, naopak mohou se dočkat náhodných setkání, která jim spraví náladu. Karty to vidí tak, že pokud devítky potřebují něco dokončit, pak je skvělý čas. Ale pokud si slibují nějaké perspektivní začátky, pak bude vhodnější počkat na lepší časy.