Leden

Leden a začátek roku bude vůči nám laskavý, umožní nám projevovat naše city, je to ten měsíc, který nám pomůže začít vnímat svou intuici, otevřít se a důvěřovat svým pocitům. Hned na začátku se k nám dostanou dobré zprávy a vše se rozeběhne plynulým tempem. Leden bude předzvěstí nebo nadějí na úspěch v jakékoliv životní oblasti. Přijdou výzvy, které budeme ochotni přijmout beze strachu a přemýšlení nad tím, jak druhé předběhnout, ošidit, poškodit. Leden nám poskytne šanci postavit se na startovní čáru a učinit ten první krok vstříc nadějným zítřkům. Ale nezapomínejme, že jsme teprve na začátku a nemusíme tedy nikam spěchat. Užijme si to napětí a slibné očekávání.
Lednem nás bude provázet Anděl houževnatosti a naplnění, který nám pomáhá naučit se dosahovat našich cílů, zvítězit sami nad sebou překonat nesčetné problémy, aniž bychom poškodili jiné. S tímto andělem získáváme rozhodnost, neúnavnost a odvahu.
Máte před sebou těžký úkol? Tak se jen na chvíli posaďte, zavřete oči, představte si, že stojíte před vysokou skalou, na kterou potřebujete vyšplhat. Stojíte u jejího úpatí, vidíte, že Vás čeká nelehký úkol, ale něco ve Vás probouzí odvahu a odhodlání učinit první kroky k jejímu slezení. Již neváháte, neohlížíte se a krok za krokem stoupáte výš. Potíte se, zadýcháváte se, odpočíváte, ale ani na chvíli neváháte, že děláte dobře, že Vaše snaha má smysl a tak stoupáte výš a výš, až dosahujete vrcholu. Jste unavení, vyčerpaní, ale Vám se před zraky otevírá pohled, za kterým jste sem vystoupali. Ve vás se rozprostírá pocit vítězství, naplnění, uspokojení…

Výklad pro jednotlivá osudová čísla

Osudové číslo 1
Jedničkám se v lednu tohoto roku vyplatí, pokud se projeví ze své citlivé, starostlivé a tvůrčí stránky. Přitom není nutné hned začít bojovat, jako když už nepřijde více šancí. Odpovědí na boj je opět jen boj, tak proč to nezkusit jinak? Když se jedničky kolem sebe budou důkladně rozhlížet, pak zjistí, že ve své blízkosti mají člověka, který je trpělivý a dá se na něho spolehnout, a pokud se s takovým člověkem spojí k naplnění konkrétních cílů, tak opravdu jedničky sází na jistotu. Mají-li tedy jedničky své cíle anebo je právě hledají, pak je ten správný čas začít realizovat. Karty radí, aby jedničky nic nelámaly přes koleno, spíše se vyplatí počkat a sesbírat dostatek indicií na to, aby se jedničky na své věci dívaly z toho správného úhlu.

Osudové číslo 2
To pro dvojky bude lepší, pokud se se zápalem a odvahou pustí tam, kam se doposud neodvažovaly, prostě realizovat smělé, možná i riskantní projekty. Neznamená to, že všechno musí zvládnout za pár dnů jednoho měsíce. Jde o to udělat ten první krok přesně v tu pravou chvíli, i když ostatní dokážou jen pochybovat a kritizovat. Dvojky v lednu budou nabyté energií a vitalitou, a když do svých záležitostí vloží srdce, pak je úspěch nemůže minout. Co karty radí, je jediná věc… vědět co chci, protože když máme cíl, nalezne se i cesta k němu.

Osudové číslo 3
Trojkám se vyplatí zvolnit a každé rozhodnutí činit po skutečně zralé úvaze. Záležitostí, které si trojky nesou z minulých období je mnoho a je na čase se k nim postavit čelem, jen ne žádné unáhlené kroky. Víra ve správnost svého počínání a patřičná motivace trojkám umožní posunout se blíže k řešení. Co se týká pomoci, pak trojky kolem sebe budou mít lidi, kteří je budou chápat, vyslechnou je, ale jejich pomoc moc účinná nebude, protože oblast ve které se trojky pohybují, nemají přesně zmapovánu. Koncem měsíce sice trojky postihne nespokojenost, že prakticky ničeho nedosáhly, ale učení, které tento měsíc přinese, pro ně bude velmi cenné, však i ony jsou na začátku.

Osudové číslo 4
Čtyřkám leden přinese poklid, uvolnění a také možnost udělat správný krok, ale nechce to nic uspěchat. Z počátku opravdu všechno poklape jako po drátku, budou pociťovat podporu a samy budou vyzvány k tomu, aby někomu nebo něčemu pomohly. Možností k seberealizaci bude mnoho a čtyřky, ať se pustí do čehokoli, pak nemají příležitost tratit. Závěrem měsíce přece jen už bude třeba k některým věcem zaujmout pevnější stanovisko a ukázat na čem čtyřkám záleží, protože může přijít někdo cílevědomější, kdo si vezme to, po čem čtyřky včas nesáhnou a pak bude těžké si vydobýt své pozice zpět.

Osudové číslo 5
Pětkám jejich rok započne tím, že je doběhne jejich minulost. Znamená to, že nějaká nedokončená událost si bude žádat jejich pozornost anebo nastává čas vhodný k přehodnocení svých snů a cílů, tak aby vyšlo najevo, co pětky chtěli na začátku a kde jsou ve svých záležitostech právě teď. Hned na začátku se opravdu řešení nebo ta správná cesta nalezne, ale problém nastane s lidmi v blízkosti pětek. Jsou zde tendence ke vzájemné nevraživosti, nepochopení, agresi. Při zachování klidu a trpělivém přístupu by se do konce měsíce i pětky měly rozjet vstříc svým metám. Pomůže i v krizových situacích nezapomenout na to, v co pětky věří.

Osudové číslo 6
Šestky si udržují tendence z loňského prosince a mermomocí se snaží od něčeho odpoutat, ale to jen proto, že je provází neodbytný pocit, že prostě je čas jít dál. V lednu by se jim to mohlo i podařit bez zbytečných průtahů a dlouhého trápení. Čekají je tu dobré zprávy a plynulý rozběh nových projektů. Ku pomoci by se mohl objevit člověk zásadový, vytrvalý a schopný udržet vibrace v, pro šestky, příjemných mezích. Šestky tak mohou během ledna dosáhnout toho, o co usilovaly a oslavit své úspěchy. Není třeba se obávat převzít svůj život do svých rukou.

Osudové číslo 7
Sedmičky se vrhnou na uskutečnění veškerých změn ihned na začátku roku, protože samy tuší, že je již čas jít dál, což jim umožní pustit se do nových záležitostí, projektů a nápadů, aniž by nad vším příliš přemýšlely. Lidé v okolí na tokový zápal samozřejmě budou reagovat s důvěrou a nadšením sedmičky podpořit v jejich konání. Je to doba vhodná k uzavírání smírů, nových kontraktů a vztahů. Samozřejmě nic není zadarmo, takže tohle vše je možné, pokud sedmičky budou mít jasně určené své cíle, to co chtějí, kam se potřebují dostat, střílení naslepo žádné naděje neskýtá.

Osudové číslo 8
Osmičky to vědí, ale je na čase už udělat ty změny, i když budoucnost je opravdu nejistá. Bude to měsíc, kdy je pro osmičky nutné, aby vše, co k nim přijde, přijaly, probudily v sobě svou sílu a vůli k překonání těžkostí, přičemž nezapomněly na trpělivost a vytrvalost. To vše se jim, z dlouhodobého hlediska, totiž vyplatí. Nebude to však pro osmičky jen měsíc povinností a zdolávání komplikací, zbude čas i na zábavu a příjemná setkání. Koncem měsíce se přece jen energie pozvednou, osmičky začne jejich život bavit, protože pro ně je typické, nemít věci jednoduché. Takže opět se není čeho bát, osmičky svých cílů dosáhnou a je jedno kdy.

Osudové číslo 9
Devítkám se nějak do nového roku nechce, mají pocit, že o něco přicházejí a že budoucnost může být jenom černá. Možná by nebylo od věci vycestovat za sluníčkem nebo si alespoň dopřát světelnou terapii, aby se pohled devítkám rozjasnil a načerpaly tolik potřebnou energii. Anebo celé toto rozpoložení pramení z pocitu, že devítky ztratily motivaci a touhu uskutečňovat? Tak tu je jen jedno řešení: Devítkám se vyplatí udělat ve svém životě opravdu velký úklid, odložit to nepotřebné, vytahat kostlivce ze skříně a postavit se jim čelem. Pokud toto devítky podstoupí, pak i jejich energie budou připraveny uskutečňovat to, co je pro ně důležité.