Květen

V květnu bude nejlepší, když budeme dělat přesně to, co se nám vůbec nechce… chcete ležet… vstaňte, chcete plakat… smějte se, chcete něco odmítnout… přijměte to… Proč se takto chovat? Protože tento měsíc umožňuje svými vibracemi měnit a změnit, nezůstat stát na místě, ale při schopnosti otevřít se novým a nečekaným impulsům doslova poskočit o stupeň výše. Vyšší úmysl, společně s vírou a motivací Vám pomohou kráčet vstříc všem výzvám a úkolům. Nebát se rozhodnout a pustit se do díla bude tou správnou energií, která doslova pohne Světem. Takže koncem měsíce lze ukončit nebo dokončit projekty, na kterých už není třeba pracovat a otevřít se novým příležitostem.
Květnem nás bude doprovázet Anděl vědomí odpovědnosti, který nám pomůže do našeho jednání vkládat autoritu a stabilitu, bez toho, abychom omezovali práva a zájmy někoho druhého. Rozhodujeme se v každém okamžiku, ať už vědomě či ne, ale některým rozhodnutím přikládáme velký význam a pak se taková rozhodnutí obáváme učinit. Tento anděl nám pomůže nahlédnout na věci takovým způsobem, že se nebudeme obávat převzít kontrolu a vedení sebe i druhých a my budeme schopni druhým ukázat směr a způsob, jak se uvolnit z omezení, která jsme si vytvořili my nebo oni.

Osudové číslo 1
Jedničky se nyní chtějí pustit do záležitosti, která by jim měla zajistit dlouhodobou prosperitu a jistou návratnost investic a přinejmenším z počátku měsíce v sobě naleznou dostatek nadšení. Problém může však nastat v případě, že jedničky do svých plánů zahrnují i účast a pomoc druhých lidí, že se jedná o kolektivní činnost. Tam lze velice snadno a rychle narazit na protiofenzívu, která budete opravdu rázná a nekompromisní. Takže celá věc jedničkám začne váznout a tím, že na to zůstanou samy, tak koncem května budou vše zvládat z posledních sil zatíženy těžkým břemenem. Úlevu i řešení naleznou, pokud budou trpělivé a nezapomenu naslouchat své intuici.

Osudové číslo 2
Dvojkám se do tohoto měsíce zrovna dvakrát vstoupit nechce, čekají jen samé osočování a nezdar ještě dřív, než něco začalo. Přitom strach opravdu dvojky mít nemusí. Jestliže prostě budou dělat to, co umí, nebudou utíkat z bojiště a zaměří se na věci, které mají trvalou hodnotu, pak je jejich cesta nemůže zavést na místa, kde by jim to ublížilo. Navíc mohou potkat člověka, který jim bude nápomocný svou schopností naslouchat, porozumět i poradit, prostě se o něho duševně opřít. Tento člověk jim pomůže i v tom, že původní obavy začnou vnímat opravdu jen jako hrátky jejich mysli a na okolnosti i život díky němu budou umět nahlédnout z jiného úhlu… a to je to, co nyní je to nejpřínosnější.

Osudové číslo 3
Trojky v květnu budou potřebovat hodně síly a trpělivosti, protože to bude vypadat, že se vše, lidé a možnosti, obrací proti nim. Půjde především o to, aby trojkám konečně něco došlo a přestaly se tvářit, že se jich nic vážně netýká, jinak… převzaly život a jeho dění do svých rukou a přestaly utíkat. A rozhodnutí, které trojky učiní, je velmi důležité i pro lidi kolem nich, protože pokud k tomu trojky nedojdou, pak mohou počítat s tím, že ti druzí se vydají vlastní cestou. Pokud tohle trojky nyní zvládnou, pak se jim ve výsledku nabídne velkorysé řešení, které bude přínosné všem.

Osudové číslo 4
Praktickým čtyřkám se v květnu vyplatí používat intuici a svou ochotu pomáhat. Jen není na místě čekat nějaký přínosný výsledek, ale to předbíhám… Čtyřkám totiž dostanou skvělý nápad na to, jakým způsobem se realizovat anebo budou mít tendenci začít skutečně pracovat na něčem, co už mají dlouho v hlavě a tuhle věc přivítají i ostatní v blízkosti čtyřek. Jediná věc je, že čtyřky musí být tahounem celé záležitosti a stejně se nedá očekávat brzké dokončení anebo nějaký smysluplný efekt. Neznamená to vzdát se nebo utéct, ale jen s vírou ve správnost svého konání pokračovat dál a nedat se odradit.

Osudové číslo 5
Pětky mohou hnedka na začátku měsíce očekávat lákavou nabídku, která přesně koresponduje s energiemi pětek, tedy s jejich schopností konat cokoliv, aniž by řešily, jakého výsledku je nutné se dobrat. Vybudí se jejich zvědavost a to, že se ničemu nebudou muset zavazovat, je jen v jejich zápalu pro věc povzbudí. Samozřejmě, pokud se kolem nich pohybují lidé, kteří jejich svobodomyslnosti nerozumí, se dá počítat s tím, že se potkají s kritikou a snahou zpochybnit přístup pětek. Ale není na místě těmto pesimistům naslouchat. Závěr měsíce totiž již nyní může přinést příslib postupné prosperity, ale zatím nic není dokončeno, vyplatí se vytrvat a počkat.

Osudové číslo 6
Šestky si nyní mají tendenci určit cíl a to ten nejvyšší, ke kterému je nezbytné nyní dojít. Hned v počátku však narazí na omezení a potíže, které je bude mít tendenci odradit a raději se držet zpátky. V takovém případě se vyplatí rozhlédnout se kolem sebe po lidech, kteří mají v sobě dostatek vytrvalosti a dokážou postřehnout detail i to co není na první pohled zřejmé a přizvat je ke společnému dílu. Takže přizvat poradce nebo vybudit vlastní sebevědomí je to nejlepší, aby šestky mohly kráčet cestou, kterou momentálně zvolily, a má pro ně důležitější smysl, než samy tuší.

Osudové číslo 7
Sedmičky mají před sebou měsíc, ve kterém budou muset překonat samy sebe, už jen proto, že o všem, co se má udát již předem pochybují. Ale něco v nich je popouzí právě jít touhle cestou. Jen není na místě riskovat a vrhat se do neznámých vod, cestu by si zbytečně samy zkomplikovaly. Ostatní si lze získat konkrétními návrhy, které se pak sedmičkám jednoznačně vyplatí. Koncem května se sedmičky budou moci ulehčeně vydechnout a jejich vyhlídky na šťastnou budoucnost budou opravdu dalekosáhlé.

Osudové číslo 8
Pro osmičky je květen měsícem, kdy měly dosáhnout splnění nějakého úkolu nebo přání a to by je mělo osvobodit od dlouhodobých starostí. I když zpočátku je bude mít ve svých rukách strach a druzí svým přístupem a rolí oběti jen tyto obavy umocní, tak pokud nepřeslechnou svůj vnitřní hlas, pak výsledný efekt bude mít trvalé hodnoty a dlouhodobý pocit úspěchu. Se strachem, který je bude mít tendenci provázet, se lze vypořádat, jestliže se na vše budou osmičky dívat s patřičného odstupu a s nadhledem.

Osudové číslo 9
Devítkám nejvíce štěstí přinese, když nebudou na nic tlačit a nechají věcem možnost řešit samy. Jde o to, že je zde šance, o které se devítkám ani nesnilo a pokud ji dokážou zachytit, pak se i jim mohou splnit sny a přání. Jako bonus dostanou devítky možnost uzavírat velice dobré smlouvy nebo svazky, které budou velmi cenné. Otázky zní, jestli si tohle všechno jsou devítky schopny uvědomit, nebo propadnou černému pohledu a pak doslova přehlédnou nejen to, co se jim nabídlo, ale i to, co získaly. Na to, aby devítky z daných šancí vytěžily, postačí užít svůj potenciál, které jejich číslo v sobě skrývá.