Duben

Duben, jako sudý měsíc, bude od nás požadovat zdatnost, pragmatický přístup, ale s tím, že nic nepodceníme a do všeho dáme sílu, lásku i odvahu. A s jarním sluníčkem se nám to jistě z počátku bude dařit. Je to vhodná doba k seznamování a projevům citů. Lidé budou přátelští, chápaví a ochotní naslouchat i pomáhat, pokud prvotní impuls vyjde od Vás. Tolik lásky však mnohé vyděsí a budou mít tendenci se opět stáhnout do své ulity, aby jim nebylo ublíženo. Není se však třeba na vše dívat přes černé brýle. Když se do věci pustíme s odvahou a důvěrou, pak můžeme dosáhnout nemožného, nezapomínejte však na svůj díl odpovědnosti.
Dubnem nás provází Anděl odvahy a vytrvalosti. Odvahu potřebujeme k tomu, abychom učinili nějaké rozhodnutí, které by nás vyvedlo z obtížné situace. Někteří jsou už tak zvyklí žít komplikovaný život, ať už v nevyhovujícím zaměstnání, ve vztazích bez lásky či v zajetí svých nemocí, že opravdu nevidí to pověstné světlo na konci tunelu. Přitom stačí tak málo… sebrat odvahu a učinit první krok do života, který stojí za to žít. A když si uvědomíme, že odvahu projevuje jen tím, že zase ráno vstaneme z postele bez toho, abychom věděli, co nám den přinese, pak se opravdu není čeho obávat…. A když už ten první krok učiníme, pak jde o to, vytrvat. Nic nedostaneme zadarmo a hned. Rodnou sestrou vytrvalosti je trpělivost. Naučit se jim, není lehké, ale máte na to spoustu času – celý život, tak proč se vzdávat před cílem. Učinili jste první krok a po něm následuje druhý a další. S odvahou roste sebedůvěra i vytrvalost. Nadechněte ten pocit… a kráčejte s odvahou a vytrvalostí dál.

Osudové číslo 1
Jedničkám se v dubnu může podařit konečně uchopit věci do svých rukou a začít tvořit nějaký projekt, který v sobě již dlouho nosí a nebyl stále vhodný čas na jeho realizaci. Příznivá je i náklonnost a ochota spojovat se s druhými a vytvářet týmy, které doslova potáhnou za jeden provaz. Bude však třeba nastolit změny, ať už ve vnímání nebo konkrétních postojích, protože jen tak lze překonat něco, co na jedničkách dosud vyselo a znemožňovalo jim další postup. Koncem měsíce přijde jedničkám velmi zajímavá šance ukázat, co v nich je nebo alespoň dřímá, stačí jen vědět, co chtějí a kam mají zamířeno.

Osudové číslo 2
Pro dvojky bude tento měsíc zkouškou trpělivosti, a když nic neuspěchají, pak mohou dosáhnout velmi příznivých výsledků. Ono jde také o to, aby si dvojky vybudovaly něco na pevných základech a také s trvalou hodnotou a to nelze učinit ze dne na den. Ačkoliv dvojky jsou spíše týmově zaměřené, v dubnu bude jen na nich, jak vše zvládnou, na okolí se opravdu spoléhat by bylo marné. Měsíc nabízí možnost začít úplně od nuly, s čistým štítem, pokud se dvojky oprostí od lpění. Snění bude dobré odložit na později, teď mají dvojky možnost realizovat, konat.

Osudové číslo 3
K trojkám se blíží příležitost, jak zajistit své pozice a třeba i vydělat něco peněz. Dubnem je bude provázet dobrá nálada, otevřenost a pocit bezpečí. Navíc mohou počítat s podporou a vstřícností z druhé strany. Takže vše začíná konečně fungovat k potěše trojek. Je vhodné začít něco nového nebo rozšířit to, na čem se již dlouho pracuje. To, že jsou, však energie vlídně nakloněny neznamená, že trojky mohou jednat lehkovážně. Svůj díl odpovědnosti si musí nést i nadále.

Osudové číslo 4
Začátek dubna bude pro čtyřky naplněný radostí, harmonií a jen samým potěšením. Šance, které se naskytnou, budou plné čistoty a budou skýtat naplnění. Ale žádné nebe není bez mráčku, takže když se čtyřky rozhlédnou kolem sebe, tak zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdá a to, že se jim momentálně daří, je věc jen dočasná a tak jako snadno získají, tak i snadno ztratí. Neznamená to však, že by se měly vzdávat. Čtyřky mají v sobě velkou sílu zvládat nemožné a čelit „osudu“. Tento stav je má jen dovést k tomu, aby pochopily, že je třeba vydat se jinou cestou, že ta, co po ní kráčely dosud, už neposkytne nic nového a je čas učinit změnu.

Osudové číslo 5
Pětkám se opět bude dařit měsícem proplout s bezstarostným výrazem na tváři a schopností podřídit se jakýmkoliv okolnostem. Pětky by se rády zase pustily do něčeho nového, jen kdyby věděly, co to má být. Jestliže se pětky dají čas a svůj další postup si promyslí, pak by se mohly pro jejich plány nalézt i sponzor. Karty však radí, že se nic nepohne tak dlouho, dokud se pětky nezastaví a nedají jasně najevo, o co jim jde, a kam chtějí dojít.

Osudové číslo 6
Šestkám se minulý měsíc opravdu zadařil a zpočátku si budou ještě užívat plodů svého konání. Jenže když se něčeho dosáhne, pak je třeba hledat nový cíl. A to je práv to, co šestky ani netuší… kam jít dál, v čem se realizovat, co je pro ně dobré a co ne. Nalézt motivaci a nadšení nebude snadné. Pohled šestek bude spíše odmítavý a naštvaný. Možná pomůže, pokud tento mezičas nebudou šestky usilovat o něco hmotného, ale zapracují na své víře a vše přijmou jen jako zkušenost. Dlouho odpočívat nebudou.

Osudové číslo 7
Sedmičky z počátku dubna budou vše vnímat v černých barvách a toho, co už dosáhly, si vůbec nebudou vážit. Přitom jim hnedle přichází skvělá příležitost ukázat, co v nich dřímá a dokázat, že se s nimi musí počítat. Získat si druhé pro své projekty nebude snadné, ne-li nemožné, ale to neznamená, že sedmičky nedojdou tam, kam mají namířeno. Doslova jde o překonání nemožného a dosažení vítězství a mohou se opravdu těšit na triumfální pocit. Sedmičky by se neměly nechávat čímkoli omezovat, prostě roztáhnout křídla a letět si za svým.

Osudové číslo 8
Osmičky konečně konají ty správné kroky, aby je vedly tou správnou cestou, přitom není jejich snaha přehnaná. Neschází jim ani odvaha, důvěra a naděje v utěšitelnou budoucnost a jejich vize mají nyní skvělou možnost stát se reálnými a trvalými. Osmičkám však budou házet klacky pod nohy druzí, jen těžko totiž budou přijímat, že by se osmičkám mohlo dařit nebo že by už na ně neměli vliv jako dříve. Není to však nic, co by osmičkám znemožnilo uskutečnit své projekty, takže si osmičky koncem měsíce budou moci užívat výsledků svého konání.

Osudové číslo 9
Devítky v dubnu budou mít příznivé vyhlídky dosáhnout naplnění, problém je však jejich tendence všechno vnímat jako složité, komplikované a naprosto zavádějící. Prostě je strach a pocit bezmoci uvrhne do zoufalosti a pocitu vážného ohrožení. Přim stačí velice málo, nalézt odborníka v dané záležitosti a nechat si poradit. Pak už nebude nic, co by bránilo devítkám pocítit ulehčení a s lehkostí sobě vlastní překročit práh svých strachů a depresí opět za štěstím a radostí. Takže, když devítky nedokážou samy vytvořit patřičný odstup a nadhled, pak není na místě váhat a jít okamžitě k někomu, kdo jim odstup vytvoří.