Červenec

První prázdninový měsíc bude dobré věnovat druhým, udělat si na ně čas, naslouchat jim a projevit se opravdu ze své dobré stránky. A není to opravdu nic, co byste měli dělat proti svému přesvědčení. I vy sami si užijete vzájemnou pospolitost, bude Vás to bavit i dodávat sílu. Lze počítat s tím, že náš přístup vyvolá kladnou odezvu a může dojít k tomu, že s lidmi, ať už blízkými nebo takovými, kteří nám do života nějakým způsobem nově vstoupí, vytvoříme nový projekt, který může přinést mnoho dobrého. Hledáte-li nový vztah, pak jsou opravdu dobré vyhlídky na úspěch. Potřebujete-li uzavřít důležité smlouvy, neváhejte s tím. A že jste se dosud s lidmi nemohli domluvit… v tomto měsíci je skvělý čas učinit kroky k tomu, abyste urovnali spory, smířili se, našli k sobě cestu. Takže si užijte měsíc s lidmi a jděte s nimi vstříc nové budoucnosti.
Červencem nás bude provázet Anděl směru a cíle. Tento anděl nám má pomoci, abychom nejen nalezli své cíle a jen se neztráceli v cílech druhých lidí, ale také při jejich uskutečňování nesešli ze své cesty. Umožní nám lépe hospodařit se svým časem a s jeho ochranou vykročme za tím, o čem jsme snili, co už máme dávno naplánováno, za tím, proč jsme tady. Minulost nám poskytla zkušenosti, budoucnost je před námi, pro pravě teď neudělat první krok k jejímu uskutečnění.

Osudové číslo 1
Jedničkám se podaří v červenci projevit opravdu ze své lidské, soucitné stránky a budou moci někomu právě svou vůlí a schopností soustředit se na jeden cíl, pomoci. Najít řešení totiž bude opravdu tvrdý oříšek, ale pokud se jedničkám podaří nepřehlédnout nic, co by mohlo mít sebemenší význam, pak by se vše dalo dotáhnout opravdu jen během těch pár dnu jednoho měsíce a pro všechny zúčastněné nastanou změny, které mají dosud nevídané perspektivy. Proto jedničky neváhejte a pusťte se do díla!

Osudové číslo 2
Dvojky si červenec užijí, protože u nich půjde především o to, aby se těšily z přítomnosti druhých lidí (rodinu, přátelé) a společnými silami pohnuli s projekty a záležitostmi, které možná dosud vázly. Je možno počítat s tím, že přijdou opravdu dobré zprávy a informace, které umožní, aby se vše rychle a bez zbytečných zpoždění uskutečňovalo. Ne, není třeba se bát toho, že by se dvojky musely postavit do vedoucí funkce, na to se tu objeví vhodný a schopný člověk, který tuto funkci zvládne k všeobecné spokojenosti. Takže co se nyní započne, lze do konce měsíce i ukončit a zvládnout.

Osudové číslo 3
Po náročnějších událostech minulého měsíce si trojky nyní mohou ulehčeně vydechnout a už opět, s optimismem sobě vlastním, kráčet vstříc nadějným vyhlídkám. Nyní mají trojky možnost vše opět držet pevně v rukách a uskutečňovat své planý a projekty. Jen je třeba, na rozdíl od minulého měsíce si dávat pozor na lidi a ověřit si to, co říkají, jestli je skutečně pravdou. Nejde však o to, aby každého podezíraly, ale aby hlavně věřily samy sobě. S důvěrou mohou kráčet vstříc procesu růstu.

Osudové číslo 4
Červen byl pro čtyřky náročný a tak nyní spíše touží po odpočinku a dlouhé dovolené, ale jejich pracovní nasazení bude stále pokračovat a čtyřky tedy stále budou usilovat, snažit se a trmácet se za úkoly, které na sebe neustále nakládají. Rozhodnosti a odhodlání jim opravdu chybět nebudou, ale s někým nyní spolupracovat nebude snadné. Možná by nebylo od věci, aby si čtyřky rozmyslely, co je pro ně opravdu důležité a některé věci zatím ponechaly u ledu, aby si i ony užily prázdninového uvolnění. Čtyřky získají, pokud zpomalí.

Osudové číslo 5
Pětky se něčeho obávají, ale jejich strach nyní není opravdu na místě. Pomůže zdravý rozum a zodpovědné jednání, a pak se objeví skvělá příležitost, která pětkám přesně sedne do noty. Snadno si pro ni získají další nadšence a konec července bude korunován úspěchem. Hlavní bude, že se pětkám dostane sebereflexe v podobě poznání, že jasné rozhodování a přímý směr může opravdu dovést člověka přesně tam, kde chce být, aniž by se musel příliš následně lopotit. Pětkám se tedy vyplatí jediná věc… naslouchat svému srdci.

Osudové číslo 6
Šestky si mohou červenec užít opravdu jen jako měsíc, kdy není nutno něco řešit a jet na dovolenou, ať už skutečnou anebo třeba jen dát volno své mysli. Neznamená to, že by se šestky měly chovat jako smyslu zbavené a nějak riskovat, ale když nebudou dělat nic proti svému přesvědčení a budou věrné svým lidem, tak jako oni jim, pak koncem měsíce opět budou mít dostatek sil k tomu, aby začaly pracovat na novém projektu, který se jím sám přihlásí. Cestu mají nyní šestky opravdu volnou a bez zákrut.

Osudové číslo 7
Sedmičky v červenci budou muset udělat něco, co je proti jejich přesvědčení i když s vědomím, že to je to nejrozumnější, co mohou učinit. Podstatné je udržet si svou svobodu a neopouštět své cíle, ať ostatní konají jakékoliv kroky. Možná se to bude jevit, jakoby všichni chtěli sedmičkám ubližovat, ale jde jen o to, aby konečně sedmičky nalezly svůj směr anebo si uvědomily skutečně svůj cíl, prostě opustily svět iluzí. Sedmičkám se tedy nabízí možnost mnohé pochopit a konečně dát věci do pořádku.

Osudové číslo 8
Osmičkám se vyplatí, pokud v tomto měsíci budou žít přesně ve vibracích čísla osm, tedy pragmaticky, solidně a s patřičnou silou a vůlí kráčely k realizaci sebe sama s účelem být prospěšný druhým. Hned na začátku měsíce se naskytne opravdová šance udělat štěstí, ať už ve finančních nebo vztahových záležitostech. Je však nutno počítat se závistí a lidmi, kteří se pokusí cestu osmiček zkalit. To však nic nemění na tom, že osmičky nyní kráčí za úspěchem a štěstím a případné spory minulé či současné mohou snadno urovnat. Jediné důležité je vědět, co chtějí.

Osudové číslo 9
Devítky opět mají šanci uchopit příležitost a pustit se do riskantního projektu. V červenci totiž energie devítkám opravdu přejí. Samy jsou do věci schopny dát lásku a ideje, které jejich záležitosti, pohnou tím správným směrem a také přivést ty, které jsou nyní devítkám k životu velmi prospěšné a budou i v budoucnu hrát důležitou roli. Již není čas řešit neřešitelné, vhodnější je nechat minulost minulosti a s důvěrou jít vstříc za svým srdcem, za svou duší.