Červen

Tento rok, to vypadá, jako když se nám měsíc lásky opozdil a přijde teprve v červnu. Ale všechno se děje tak, jak má a přichází v ten pravý čas. Takže nic jsme neprošvihli, nic nám nebylo odepřeno a lásku ve všech jejích podobách můžeme přijmout v období, kdy léto rozzáří nebe i naše tváře. Máte před sebou důležité rozhodnutí? Rozhodujte se s láskou! Dodá Vám sílu, odvahu a nikomu tak neublížíte. Bojíte se lásky? Láska opravdu nikoho nezraní a Vy nebude váhat, obávat se nebo couvat. Veškerá setkání se budou odvíjet v přátelské a láskyplné atmosféře, bude skvělý čas na oslavy a setkání všeho druhu. Pokud se necháte láskou nést nebo dokonce unést, pak se stanete skutečným vítězem. Tento způsob se Vám vyplatí a v momentě kdy dosáhnete vítězství, si tento fakt uvědomíte a bude Vás o to víc těšit.
A letošním „měsíci lásky“ nás bude provázet, ne nikdo menší, než Archanděl Rafael. Pomocí archanděla Rafaela se můžeme vyléčit na těle, duchu i duši. Pomáhá nám léčit zraněné city, nastoluje a pořádek a harmonii v našem životě, poskytuje nám osobní svobodu, pomáhá nalézt životní cíl, anebo pokud jsme se ztratily v mezilidských vztazích, podá nám svou ruku a vyvede nás ze spleti nedorozumění a nepochopení.
A jak se spojit s touto silnou energií a využít jí ke svému prospěchu? Pohodlně se posaďte, zavřete oči a nechte se unést svým dechem, až tam kde Vás obklopí smaragdově zelené světlo Archanděla Rafaela. Nechte jej pronikat do svého těla, ať uvolní napětí ve svalech i v mysli, zregeneruje všechny buňky v těle a podpoří obranyschopnost. Dýchejte zhluboka a s každým nádechem přijměte další a další dávku této silné energie. Otevřete své srdce a vnímejte ten pocit svobody a uvolnění… započal Váš léčebný proces.

Osudové číslo 1
Komplikované energie konce předchozího měsíce budou provázet jedničky i v počátku tohoto měsíce, protože ne všechny plány jsou reálné nebo důležité. Takže v první chvíli bude dobré odstoupit a zhodnotit, co už není potřeba a odložit to. Není třeba se ihned rozhlížet po nových možnostech. V energiích, které jedničky pohltí, by bylo stejně těžké zvolit tu správnou variantu, a pak je dobré zachovat opatrnost, protože lidé kolem jedniček se bude chovat přinejmenším nepřátelsky v horším případě sobecky. Podceňovat v tomto případě nepřítele se nevyplatí, a že by někdo s jedničkami jednal férově nelze také očekávat. Konec měsíce však s energiemi pohne a jedničkám přijde nová podnětná šance. Jedná se však o přechodné období a svou podstatou jsou jedničky schopny ho zvládnout.

Osudové číslo 2
V červnu dvojky budou brát rozum do hrsti a pokusí se převzít část života do svých kompetencí, prostě druhým ukážou, že nejsou jen „ti černí vzadu“, ale musí se s nimi počítat. Nebude jim chybět nadšení, odvaha, odhodlanost ani sebedůvěra a do svého konání, do svých kroků dají tolik lásky, že přesvědčí i své okolí, že jejich cesta je přínosná pro všechny a není se tedy třeba obávat činit změny. Veškeré předchozí problémy dvojkám zmizí a další jejich vyhlídky budou více než nadějné. Stačí jen jedno… vědět, co chtějí.

Osudové číslo 3
Trojky na své cestě někde ztratili schopnost věřit druhým a krotí své emoce, aby nedaly znát, jak jsou zranitelné. Tímto způsobem však v červnu rychle zbloudí a ztratí se právě ve svých emocích, strachu a pochybnostech. Naštěstí mají kolem sebe lidi nebo alespoň člověka, který jim bude pevným přístavem a oporou a tak si na konci měsíce budou moci trojky ulehčeně vydechnout a dojdou k zázračné proměně. Problémy se vyřeší a i s pomocí Archanděla Rafaela se trojkám podaří vyléčit. Není na tom nic špatného, když si při naší cestě někdy zajdeme, pak si o to více uvědomíme, která cesta je pro nás ta správná.

Osudové číslo 4
Opravdu už čtyřky svůj nápad chtějí zahodit? Nic ale není tak černé, jak se na první pohled zdá a dříve než by se čtyřky mohly nadát, tak se vše může obrátit, jen vydržet. Stále bude lepší se spoléhat sám na sebe, protože okolí, i když by třeba rádo, tak v současné chvíli nedokáže patřičným způsobem být čtyřkám přínosné. Ale i tak čtyřkám koncem měsíce budou stavět slavobránu a konečně se vše pohne k úspěchu a vše se zklidní. Takže jediná rada je tu víra v sebe a ve vesmírné zákony.

Osudové číslo 5
K pětkám se blíží něco, co by jim mohlo poskytnout nový elán doanebo by jim mohl přinést nový nápad, jak se svou budoucností naložit. Ale i pro nové je dobré se ohlédnout za sebe nebo provětrat zásuvky, jestli se tam neukrývá něco, co kdysi daly pětky k ledu a nyní by bylo skvělé to vytáhnout na světlo a věnovat tomu čas a úsilí. Nelze očekávat nějaké finanční zisky, spíše investice, ale to nic nemění na tom, že se jedná o správnou cestu, jen se její potenciál ukáže později. Pětkám postačí věřit v potěšitelnou budoucnost a v to, že co do věci vloží, to se jim také vrátí.

Osudové číslo 6
Tentokrát jsou to šestky, které se něčeho bojí, aniž by to byla aktuální záležitost anebo si vyčítají, že neudělaly, co udělat mohly. Ale jakýkoliv pocit marnosti není vůbec na místě. Šestky jsou citlivé a citové bytosti, tak proč nejít touto cestou, cestou pocitů, intuice a emocí za splněním svých snů. To, co v sobě nosí, mohou vynést na světlo a z fantazie vytvořit realitu. To, že jim pomůže někdo, kdo spíše stojí nohama na zemi, není nic proti ničemu a při troše trpělivosti se to, co nyní šestky začnou, bude realizovat. Když se při té příležitosti vyženou kostlivci ze skříně, pak šestky získají o bonus na víc.

Osudové číslo 7
Sedmičky svého dosáhnou, pokud se nebudou snažit věci postrkovat nebo s nimi nějak jinak manipulovat. Je tu možnost navázat vztah s člověkem, který by se sedmičky snažil všemožně podporovat. Nejde si však ze všeho dělat legraci, přínosnější bude dát si čas a poskytnout klid na to, aby si sedmičky rozmyslely, kam směřují a čeho opravdu chtějí dosáhnout. Sedmičkám se tentokrát opravdu vyplatí „odložit rozum“ a nechat se vést svými city a srdcem, a když nezůstanou stát, ale budou se angažovat za své cíle, pak se jim vše vrátí v tu pravou chvíli a tím pravým způsobem.

Osudové číslo 8
Osmičky se do června vrhají s bojovností a přesvědčením, že musí utrhnout pořádný díl štěstí dřív, než ho utrhne někdo jiný. Přitom vůbec bojovat a rvát se není třeba, protože osmičky jsou přesně tam, kde být mají, takže pocit, že jim něco schází, je pouhou iluzí a hrou jejich mysli. Naslouchají dostatečně svému srdci anebo žijí v přesvědčení, že nic nedostanou zadarmo? Štěstí je tu pro každého a osmičky se nemusí obávat. Přiklonit si lidi na svou stranu dokážou osmičky svými odvážnými nápady. A i když začátek nebude nijak slavný, konec měsíce přinese potěšitelný obrat a osmičky budou zažívat nevýslovný pocit štěstí.

Osudové číslo 9
Devítkám se v červnu podaří dokončit nějaký projekt nebo jen dojdou k jednomu ze svých cílů. Následně udělají vše proto, aby své postavení zajistily a jejich dílo začalo přinášet užitek i druhým, kterých se i dosud tato záležitost dotýkala. Upřímnost a neúplatnost by měla být na prvním místě při putování devítek, protože jen tak lze uzavřít kruh a dovést vše k růstu a prosperitě.