Únor 2011

Osudové číslo 1
Únor by se pro jedničky měl odvíjet v harmonických přátelských i rodinných vztazích a opět zde bude, klade důraz na týmovou práci. Sice ještě chvíli přetrvá únava z hektického prvního měsíce roku a bude nutné hledat nové cesty a nové obzory, ale stagnace není na místě. Jedničky by měly také dobře přemýšlet nad investicemi, aby se nedaly zlákat výhodnými nákupy, které se později projeví přinejmenším jako zbytečné. Při patřičné obezřetnosti může tento měsíc poskytnout velmi cenné zkušenosti a velkorysá řešení a koncem dojde i na vyrovnanost mezi dáváním a braním.

Osudové číslo 2
Dvojky opět začínají pochybovat, že rozhodnutí z minulého měsíce byla správná a nějakým způsobem přínosná a opět se cítí zahnány do kouta a netuší co je pro ně nejvhodnější a také co by bylo vhodné i pro ty druhé kolem nich. Takže ať si myslí kdo chce, co chce, pak by se měly dvojky opět zastavit, najít vlastní rovnováhu, klid a trpělivost, protože pokud to neudělají, pak by závěr měsíce mohl být opředen potoky slz a zoufalstvím. I tak není na místě strach, ale naopak aktivní uchopení opratí svého života a nastoupení na svou vlastní cestu.

Osudové číslo 3
To že trojkám byl poněkud vzat vítr z plachet, je tento měsíc uvrhne do pochybností a nervozity, která pramení z obav z budoucnosti. Ale nebude to po celý únor. Trojky s jejich pověstným šarmem a nadšením velmi rychle opět začnou hledat a nalézat smysl, proč dělat to či ono, proč se k daným situacím postavit, tak jak se staví. Klid v nich navodí i setkání se spolehlivými a trpělivými lidmi, kteří jim dodají pocit jistoty a zázemí. Trojkám bude prospěšná i realističnost těchto lidí. Takže konec měsíce přinese opět šanci začít si účinně plnit to, po čem srdce trojek touží.

Osudové číslo 4
Čtyřky se svou poctivostí a smyslem pro pravdu na sebe kladou i tento měsíc více, než mohou snést a zvládnout, takže je hned v počátku zastaví nepříjemná záležitost, která je srazí vysloveně na kolena. I když to bude nepříjemné, tak to bude mít pro jejich život přímo očistné účinky a posune je to o hodný kus cesty dál. Naštěstí mají čtyřky stabilní rodinné zázemí a kolem sebe skutečné přátelé, kteří je účinně podpoří a pomou. Ano bude to náročný měsíc, ale konec bude přát odpočinku a pauza, která nastane, bude vhodná k rekapitulaci a naplánování dalšího období.

Osudové číslo 5
Pětky jejich „rychlý“ život často uvrhá do situací, kdy je nutné něco opustit, aby se daly znovu na cestu novu, která jim třeba může poskytnout něco nového, zajímavého, nečekaného. I v únoru tomu nebude jinak. Byť bytostně touží po klidu, bezpečí a zabezpečení, tak opět budou zkoušet něco nového, opět budou usilovat o to, aby dokázaly, že dokážou neskutečné. Možná však tentokrát přecení své síly a tím mohou také o mnohé přijít. Karty radí, aby zvolnily a více dbaly na smysl svých činů, na jejich důsledky.

Osudové číslo 6
I tento měsíc by měl šestkám přinést příležitost k ziskům, nějaké to překvapení, které by mělo potěšit. I když jsou šestky nyní opatrné, nechtějí nic riskovat a pevně si sedí na svém, stejně budou konfrontovány se svými hodnotami a cíli. Bude to měsíc, který jim odhalí jejich stinnou stránku života a není vhodný čas se pouštět do složitějších situací. Naopak taktický postup, krok za krokem bude bezpochyby přínosnější. Pokud svou stinnou stránku nekočírují, pak by se mohli dočkat toho, že by mohly přijít o lidi, na kterých jim záleží. Heslem tohoto měsíce je tedy: „Nejdříve přemýšlím a pak teprve jednám.“

Osudové číslo 7
Sedmičky proplují únorem s lehkostí a elegancí, projeví se jako jemné, citlivé a chápající lidi. Vypadá to, že se jim bude dařit, na co sáhnou. Okolí sedmiček sice příliš nevěří, že by to mělo vydržet déle, než jen chvíli, ale tento stav i tak vítají a hřejí se v klidu a bezpečí, jež sedmičky obklopuje. Toto období klidu inspirovat a dokážou se otevřít novým vizím a plánům. Tento měsíc je časem, kdy je dobré pustit do svého jednání své srdce.

Osudové číslo 8
A další příležitosti přicházejí i tento měsíc osmičkám, starosti vysloveně mohou hodit za hlavu a zkusit to, co se jim nabízí. Radost jistě osmičkám jistě dodá i nevídaný pocit jistoty a stability. Dobré je opravdu se kolem sebe rozhlížet a jen brát, co jim život nabízí. Což jejich okolí příliš nechápe, protože je zvyklé spíše na to, že osmička stále něco řeší, doslova pitvá. Tato změna bude lidi kolem osmiček inspirovat k účinné pomoci, byť nemají mnoho zkušeností s působením na poli, kde působí osmičky. Konec měsíce přinese velmi cennou informaci a projekt, na kterém osmičky pracují, se bude vyvíjet k pozitivním výsledkům. Jedno je však důležité, udržovat rovnováhu mezi vším, tedy prací a odpočinkem, dáváním a braním.

Osudové číslo 9
Devítky v únoru budou usilovat o to, aby do života zavedly pravidla a pořádek, důležitý pro ně bude nabít pocit jistoty, zázemí, struktury. Jejich opatrnost bude až otravná, že lidé se devítkám začnou vyhýbat a půjdou si raději vlastní cestou, než by se jakkoli angažovali ve vizích devítek. Tento měsíc i tak devítkám přinese mnoho cenného, ať již se to týká zkušeností, financí nebo třeba vztahů.