Říjen

Osudové číslo 1
Jedničkám v říjnu nebudou věci „fungovat“ tak, jak by si představovaly a to co jim příznivé energie bude blokovat je momentální strach se nějak rozhodnout. A rozhodnutí blokuje neochota naslouchat svému vnitřnímu hlasu anebo strach převzít za svá rozhodnutí odpovědnost. To samozřejmě nahrává ostatním, kteří se snadno dostanou na pozice jedniček, jen proto, že jim byl vytvořen prostor. Což znamená, že koncem měsíce jedničky budou jen litovat a žehrat na nespravedlnost. Ale nezapomínejme, že vše je jen o energiích. Takže karty radí, aby se jedničky podívaly na věci z jiného úhlu, poradily se, anebo třeba jen počkaly na příhodnější chvíli.

Osudové číslo 2
Dvojky měly minulý měsíc možnost udělat zásadní krok, a pokud ho udělaly, pak se nyní mohou cítit jako vítězi a nyní se jim otevírají radost činící perspektivy. Není však čas na otálení, je doby činů a úkolem se stává položit základy, které povedou k dosažení cílů. To však nedává prostor ke spřádání snů. I když ne rychle, ale o to trvaleji mohou dvojky, s láskou a trpělivostí mohou své záměry dovést k snovým výšinám. To vše dodá dvojkám elán a radost. Stačí k tomu velice málo… učinit rozhodnutí pramenící z jejich srdce. Říjen je pro dvojky skvělý měsíc, tak ať ho využijí.

Osudové číslo 3
Trojky se v tomto měsíci budou pohybovat doslova od zdi ke zdi, mezi hlavou a srdcem, mezi dobrem a zlem. Byť se všechno bude zdát na první pohled bez důležitosti a ani trojky nebudou chtít příliš vynakládat energii k čemukoliv, pak stejnak je hned v počátku zastihne nutnost vzít rozum do hrsti a dojít k jistému pochopení. Je to vhodná doba nato, udělat si v sobě pořádek a určit si svou další cestu. Podstata je, aby si vytvořily takové energie, kde se mohou spolehnout sami na sebe a působí jako spolehlivé i na druhé. Tom však nepůjde dělat jen rozumem, protože tím se jen člověk odděluje, od sebe, od druhých. Na místě je i soucit… opět se sebou i s druhými.

Osudové číslo 4
Pokud čtyřkám v září započalo období prosperity, pak říjen jim do života přináší možnost konečně něco vyřešit. Odkládání není na místě, naopak by si tím čtyřky mohly skutečně zkomplikovat svůj další život. Jedná se o možnost uzdravení na všech úrovních. Pokud se tedy čtyřky skutečně chtějí uzdravit, pak mají možnost dokonce vyjít i dosud z neřešitelných situací. Vesmír jim nabízí obrovskou šanci splnit si to, po čem tak dlouho toužily. Je však třeba být pozorné, aby tato šance neprotekla mezi prsty. Mnoho udělá i projevení důvěry ve vesmírný řád.

Osudové číslo 5
Říjen pětkám vezme ze zřetele cíl a tak se jejich cesta bude ubírat neznámými vodami, což u pětek vyvolá pocit strachu a nejistoty. Ale protože pětky jistoty nepotřebují, tak i v této situaci naleznou svou příležitost nějakým způsobem získat to, co si žádají. Lidé kolem nich budou přátelští, byť se přímo akcí pětek zúčastňovat nebudou. Závěrem měsíce však nastanou pro pětky komplikace, které mohou zablokovat jejich energie na dlouhou dobu nehledě na to, že to opět může otevřít staré, nezpracované záležitosti. Možná nebude od věci zpomalit a provést očistu, místo utápění se ve svých záležitostech.

Osudové číslo 6
Podařilo se šestkám v září získávat? Pokud ne, pak nyní vstupují do října spíše s pocitem ztráty, s úbytkem energie, s nedostatkem. Ale nic není skutečně ztraceno. V první chvíli si je třeba přiznat své city, pocity, prožít emoce, jež v sobě šestky chtějí potlačovat. A pak… se lze vrhnout na uskutečnění svých snů. Šestky kolem sebe mají nyní dostatek spolehlivých lidí, které je možné si získat na svou stranu, pokud si získají důvěru. V závěru bude opravdu vše, tak jak má být a měl by se tento stav líbit i šestkám, protože svého cíle mohou skutečně dosáhnout. Je čas opustit staré vzorce chování, závislosti a vazby, aby se vlády nad životem mohlo chopit jejich srdce.

Osudové číslo 7
Sedmičky mohou nyní vstoupit na plodnou půdu, kde se může dařit všemu novému, což znamená, že mohou být opravdu na novém začátku. Vyhlídky se však nebudou ihned jevit v růžových barvách a nejdříve je třeba klesnout na dno, aby bylo možno vložit energii do odrazu a tedy změny. Ale to vše je jen dočasné a vše by mělo opět rychle dostat svůj spád a vést k úspěchu. Sedmičky tak mohou dosáhnout toho, po čem touží a ještě nabýt jistoty, ale není na místě se nechat unášet fantazií, pomůže udržet se pevně nohama na zemi a nepříjemné brát jako očistné, uvolňující.

Osudové číslo 8
Osmičky dlouhé čtyři měsíce procházely transformací, ale pokud se nechali vést svým srdcem, pak si nyní mohou ulehčeně vydechnout. Vše se zvolní a osmičkám tak říjen konečně přinese možnost začít tvořit něco, co má perspektivu. Úleva přinese i potěšení a pocit, že se člověk opravdu dostal ve správný čas na správné místo. To, že prodělané zkoušky osmičky zvládly, přinese i nějakou tu odměnu, která bude mít podobu takovou, jakou nositelé tohoto osudového čísla nejvíce potřebují. Pomoc od druhých však čekat nelze. To však osmičky dobře znají, ale nijak je neohrožuje. Svou pevnou půdu pod nohama opět získají, jen neusnout na vavřínech.

Osudové číslo 9
Devítky vstupují do října s tím, že za sebou zavírají dveře a tímto radikálním řešením se osvobozují. Ale ihned po tomto kroku je pro ně přichystána pohoda, odpočinek a citová stabilita. Devítky jsou připraveny vydat se dál tam, kam je jejich vnitřní hlas povede. Což je to nejlepší, co se dá učinit, protože v tomto měsíci si mohou devítky opravdu dojít pro svůj jackpot. Takže i pro devítky končí období učení a nyní své zkušenosti mohou užít nejen k svému prospěchu.