Září 2010

Osudové číslo 1
Jedničky by se měli v září opravdu dobře rozhlížet, aby jim neunikla šance, na kterou už dlouho čekají. Sice z počátku nebude nic zřejmé, možná budou mít dojem, že se před nimi dveře zavírají a jsou jim házeny klacky pod nohy. Ale protože se v jedničkách ukrývá silná vůle, a když je to v jejich zájmu dokážou nemožné, pak byť zvolna, v září mohou dosáhnout, aby se jejich šance proměnila v pozitivní výsledek. Bude příznivý čas dokončit stávající úkoly a započnou práci na nových cílech.

Osudové číslo 2
Dvojky by si tento měsíc měly dát pozor, aby si s nimi nechtěl někdo vyřídit účty a pokud by někdo takové zájmy měl, pak se nadá očekávat, že by s dvojkami jednal v rukavičkách. Možná se to dvojkám bude zdát nad jejich síly, ale nebude od věci změnit zcela svou strategii a připravit se na všechny alternativy řešení. Ačkoli to nebude snadný měsíc, z dlouhodobého hlediska bude ale neocenitelný.

Osudové číslo 3
Trojkám se tento měsíc naskytne šance zlepšit svou finanční situaci a na nabídku, která jim přijde, mohou kývnout, protože se jedná o solidní návrh. Neměly by se nechat zmást anebo odradit potížemi nebo dokonce agresivitou. Tento měsíc bude naplněn mnoha událostmi, vše bude příliš rychlé a unáhlené, takže nastane okamžik, který trojky v jejich konání zastaví a budou muset začít znovu od začátku. Někdy je třeba přehodnotit úplně všechny své životní plány, aby se člověk mohl vydat za svým cílem.

Osudové číslo 4
Čtyřky budou moci v září zažít zázračnou proměnu, která by je měla posunout o značný kus cesty dál. K tomu jim mohou pomoci zkušenosti, které se jim dosud za život podařilo načerpat. Jen bude lepší spoléhat se sama na sebe, projevit svou nezávislost, zachovávat si odstup od situací i lidí a s důvěrou vstoupit na plodnou půdu a nechat, aby jejich snažení přineslo své plody.

Osudové číslo 5
Počátek září pro pětky nebude snadný, protože si budou muset dát pozor, aby je někdo nepěkně neoklamal, nebylo by dobré idealizovat si události ani osoby ve svém okolí. Bude dobré se držet věcí, ve kterých jsou pro ně známé a umí je tedy nejlépe. To, že se pětkám podaří odhalit, kdo jim již delší dobu přinejmenším nepřál a přitom se tvářil, jako přítel způsobí, že takový člověk bude muset opustit náklonnost nebo i blízkost, kterou si člověk s osudovým číslem pět, sdílel. Závěr měsíce bude tedy ve znamení radosti, jistot, odpočinku i zábavy.

Osudové číslo 6
Šestky se poněkud obávají anebo nevědí, kudy vede jejich další cesta. Ale tento strach opravdu není na místě, protože ze své cesty nesešly a jejich zrak se stále upíná k jejich cílům. Mají kolem sebe sympatické a otevřené lidi, kteří jsou šestkami vysloveně nadšeni a tak budou váhat pomoci, ale také po práci sdílet potěšení z úspěchu. Září jim dokáže, že je vhodné spoléhat se na svou intuici a když člověk neví, jak dál, pak stačí chvíli počkat a cesta se ukáže sama.

Osudové číslo 7
I sedmičkám působí září nepříjemné pocity, co se vyhlídek týká, ale ani ony se mohou pustit do svých úkolů a plánů s nadšením a jistou bezstarostností. Jen od lidí kolem sebe bude lepší nic nechtít. Ono se spíše ukáže, že ten kdo bude pomáhat, budou právě sedmičky a velkorysost bude na místě, protože přijde chvíle, že pochopí, že se jim nynější přístup dobře vyplatí.

Osudové číslo 8
Osmičkám i v září bude štěstí přát. To co již započalo v minulém měsíci, bylo to nejlepší, co je v poslední době mohlo potkat, takže je na místě zachovat si optimizmus. Sice to z počátku bude vypadat, že si osmičky budou muset projít nějakou zkouškou, ale ony samy vědí, že mají vytrvalost a schopnosti tuto zkoušku zvládnout. Pokud se nenechají odradit nějakými svými iracionálními strachy, pak se mohou dostat opravdu daleko. Odhodlání a sebevědomí bude inspirovat i lidi kolem nich. Koncem měsíce si mohou osmičky přijít i na slušný finanční zisk i nějakou lukrativní nabídku.

Osudové číslo 9
Devítkám opět v měsíci záři přijde možnost nějakým způsobem zúročit své konání. Přichází k nim příležitost, která by jim mohla přinést úspěch, a pro devítky by to opravdu mohlo být završení jejich dlouhodobého snažení. Takže koncem měsíce se budou devítky cítit jako vítězové a zbude čas i na oslavy.