Únor 2010

Osudové číslo 1

Pro jedničky nebude měsíc únor příliš snadný měsíc. Sice jim přijdou různé možnosti a jedničky nemají problém pružně reagovat. Pomoc od okolí mají na dosah, stačí si jen o ní říci. Ale možná snad jen pro to, že ta zima trvá příliš dlouho, nadšením oplývat nebudou, i když zvládnou všechno, co bylo potřeba, využijí šance, které jim přišly. Proto využijte každé slunečné chvilky, neseďte doma, jedničky, a užívejte sluneční koupele na dobytí energie.

Osudové číslo 2

Pro dvojky začíná nový rok až tento měsíc. S odvahou a bez předsudků se v únoru vrhají vstříc příštím dnům, ale nejsou lehkovážné a snaží se v hlavě urovnat, jaké jsou jejich cíle. Své okolí dokážou pro své plány nadchnout, tudíž lze očekávat jeho podporu. Koncem měsíce se budou moci dvojky upřímně radovat z dosažených úspěchů.

Osudové číslo 3

Trojky neměly lehký leden a tak je v únoru čeká rozhodnutí, které bude moudré a osvobozující. Protože to není rozhodnutí, které by z počátku vítaly, budou mít potřebu ujasnit si o samotě, co vlastně chtějí. Lidé v jejich okolí budou reagovat až agresivně, budou se snažit zviklat jejich odhodlání, zastavit je v konání. Na konci měsíce zjistí, že věci se vlastně nijak nepohnuly. Věc, kterou se snaží ale vyřešit, bude tak dlouho váznout, dokud trojky nezmění svůj pohled na danou záležitost a sami nebudou chtít růst a postoupit dál.

Osudové číslo 4

Čtyřky v únoru budou muset prokázat svou odvahu, protože bude třeba měřit síly a čelit výzvám. Z počátku se jim mnoho dařit nebude, ale z jejich cesty, je to neodradí. Okolí jim ale bude velmi nápomocno a závěrem měsíce budou moci být čtyřky spokojené, protože se jim podaří nastolit změny, které budou důležité v budoucnu. 

Osudové číslo 5

Pětky si již z předcházejícího měsíce nesou nespokojenost, ale i obavy, z toho, že se jejich záležitosti nevyvíjí tak, jak by si přály. Začátek měsíce, ale nebude tak špatný, okolí je podporuje, zahrnuje přízní, je tu šance i na zamilování se. Závěrem měsíce sice nedojde k nijakému konkrétnímu rozhodnutí nebo posunu, ale nálada bude příjemná a starosti nebudou mít už taký význam.

Osudové číslo 6

Šestky se budou muset v únoru obrnit trpělivostí a nesnažit se příliš hnát věci do předu a ve svém jednání udržovat správnou míru. Možná právě proto, že okolí je právě netrpělivé a má tendenci se šestkami manipulovat. Na konci února nastane klid a šestky zaujmou střízlivý přístup ke svým záležitostem.

Osudové číslo 7

V únoru se budou muset sedmičky pustit i do věcí, které dělají nerady. Nejraději by někam zalezly a trucovaly, litovaly se, ale pokud tuto náladu dokážou překonat, mohou nalézt skvělou šanci. Možná potkají člověka, který bude skutečnou podporou. Závěrem měsíce vystartují a namíří si to přímo ke svému cíli. Radou pro ně je tedy trpělivost, trpělivost a ještě jednu trpělivost.

Osudové číslo 8

Pro osmičky tento měsíc končí období, ve kterém zažívali bolest a trápení a mělo kořeny v dávné minulosti. Nechybí ji optimizmus, odvaha i víra. Ostatní jsou nadšení a spokojení. Ale nebylo by dobré „usnout na vavřínech“, je třeba i nadále pracovat, nezaváhat a věřit, být poctivý k sobě i k ostatním, protože k pochopení všech okolností dojde později.

Osudové číslo 9

Devítky se budou muset rozloučit s věcmi nebo lidmi, i když jim to příliš radost nedělá. Vědí jak na to, znají správnou míru, a dokážou i k nepříjemným záležitostem přistupovat s taktem. Okolí vyčkává, ale i očekává návrhy, nebo konkrétní nabídky kompenzace, tak aby vše bylo vyrovnáno. Nebylo by vhodné, jim slibovat nesplnitelné. Koncem měsíce se devítkám uleví a konečně budou moci vykročit do neznámých dnů dalšího měsíce.