Srpen 2010

Osudové číslo 1
Z počátku se jedničky propadnou do deprese a budou mít tendenci vidět všechno černě, ale stačí jen, když se na to podívají z jiného úhlu a pak uvidí šanci, která jim přichází přímo z nebes, dokonce by mohlo nastat splnění jejich snů. Opravdu tento měsíc bude přinášet jen plody dlouhodobého úsilí, a čím více se postaví za své situace a převezmou zodpovědnost, tím je větší pravděpodobnost, že zvítězí. Tento měsíc nechte mluvit své srdce a nebojte se činit zásadní rozhodnutí.

Osudové číslo 2
Pokud se dvojky minulý měsíc vypořádaly s komplikacemi s odvahou a nedaly se porazit, pak mají nyní dojem, že se jim konečně daří po všech stránkách. Ale tím ztrácejí obezřetnost a může se stát, že je zase něco nečekaného srazí na kolena. Naštěstí, pokud se tak stane, tak vědí, že je to součást jejich životní cesty a jsou schopny tento měsíc se s problémy vypořádat a bez ohledu na věci příští jít svou cestou, která je vede k úspěchům.

Osudové číslo 3
Trojky by měly v srpnu začít řešit věci, které zatím odkládaly. Pokud je nevyřeší nyní, přijde nutnost jejich řešení později, ale s mnohem větší razancí. Takže do začátku by nebylo od věci si vypracovat přesný postup, jak budou trojky postupovat a pak pomalu ale jistě začít jednat. Měli by však ovládnout svou netrpělivost a hektičnost, jinak se dostanou do slepé uličky, ze které bude jen těžké vyjít.

Osudové číslo 4
Sice vyhlídky konce minulého měsíce byly růžové, ale začátek srpna se čtyřkám může jevit značně v černých barvách, protože je nutné něco ze svého života chtě nechtě nechat odejít. V takovém případě budou vědět, že byť se momentálně cítí mizerně, není vyhnutí a tak do toho kyselého jablka je nutné kousnout. Co by ale opravdu neměli, ve svém smutku nechat běžet kolem sebe jednu šanci za druhou, opravdu není důvod klesat na mysli, naopak je čas učinit rozhodnutí, které je vysvobodí. Koncem měsíce na sebe budou moci být čtyřky pyšné a sami sobě budou oporou.

Osudové číslo 5
Trpělivost je na místě i tento měsíc a každý krok bude dobré důkladně promyslet. To, že se některá očekávání neplní, neznamená, že není jiných možností, které na pětky, i když poněkud skrytě čekají. Pětky mohou velmi získat, ale jen tehdy když za to budou ochotny zaplatit. Zde je na místě moudré uvážení, zda to, co mohou získat, stojí za cenu, kterou si to žádá.

Osudové číslo 6
Šestky si tento měsíc budou muset ohlídat příležitost, která se jeví víc než příznivě, ale také čas a přístup, jak se mohou zachovat. Příležitost nebude jediná, některá bude požadovat jejich rozum, chladný přístup a jiná aktivní, zapálenou angažovanost. Podstatné však je, že život od nich tento měsíc žádá, aby projevily, o co jim v životě jde a přitom ovládly své nízké pudy, nezdravé lpění závislosti i nestřídmost.

Osudové číslo 7
Sedmičky se budou muset sami za sebe postavit, obhájit své názory i postoje, a když jejich prosazení nebude snadné, pak mají vhodný čas a pozici obhájit to, co je pro ně důležité. Těžké bude ohlídat správnou míru, tak aby neudělaly víc škody, než užitku měly by mít na vědomí, že pokud si zahrávají s ohněm, mohou se i spálit. Mají ale naději na velmi slibnou budoucnost, ta může překonávat jejich přání a sny. Mohou objevit své dosud skryté schopnosti, ukončit to, co k nim již nepatří anebo objevit něco, co je velmi potěší.

Osudové číslo 8

Osmičky se konečně dočkají krásného pohodové, klidného měsíce, kdy jeden den bude krásně navazovat n a druhý, vše bude plynout v harmonii a ještě jim přijde šance, která by mohla přinést lásku, radost a hluboké naplnění. Možná si vzpomenou na své sny z minulosti, které by v této době mohly úspěšně realizovat, anebo se jen zkontaktují s lidmi, které již dávno neviděly. Tak či tak to pro ně bude přínosné a to jim dodá sílu a nadšení jednat a realizovat se. Tento měsíc bude pro osmičky opravdu přínosný a šťastný.

Osudové číslo 9
Devítky čeká zkouška, kde budou muset obhájit své dovednosti, projevit svého tvůrčího ducha. Tato zkouška nebude lehká a opravdu se devítkám do jejího absolvování nebude chtít, jejich neochota postavit se výzvě bude víc než patrná. Azyl pro odpočinek lze nalézt ve své rodině, protože tato zkušenost devítky pošle na dno a bude třeba mnoho odvahy a odhodlání se odrazit a nalézt ztracenou rovnováhu. Možnost k vyřešení je v zodpovědnosti, moudrosti a schopnosti přijmout následky svého konání.