Říjen 2010

Osudové číslo 1
Říjen pro jedničky skýtá záležitost, která by se ji měla dříve nebo později vyplatit, ať už se opravdu jedná o finanční zisk anebo zisk v jiné oblasti života. Je jen třeba aby se do ničeho nevrhaly bez rozmyslu, ale vždy po důkladném zvážení a moudrém rozhodnutí. Lidé kolem Vás budou náladoví anebo jim bude rozhodnost jedniček nahánět strach, nebude od věci si na ně dát pozor, aby z pozice strachu věci nekomplikovali. Závěr měsíce se bude odvíjet ve velmi pozitivním duchu, jedničky si uvědomí, že rozhodnutí bylo vskutku správné a pokud se týkalo vztahů, tak o to správnější.

Osudové číslo 2
Dvojkám se tento měsíc nabízí možnost dojít vlastního štěstí. Otázka zní, jestli tuto šanci využijí. Do všeho se chtějí vrhat pouze hlavou, zapomínají na to, že rozhodnutími plynoucími ze srdce se dá získat mnohem více a pak se jim ani moc do ničeho nechce, jako kdyže ukládají ke spánku jako podzimní příroda. Pokud mají pocit, že jim dochází energie, pak nebude od věci se obrátit na lidi kolem sebe, jen je budou muset přesvědčit zcela reálnými projekty. Koncem měsíce dvojky nějak opravdu ustrnou, že by přece jen zahájily zimní spánek a příležitost ke štěstí nabízející se na počátku měsíce se rozplyne jako pára nad hrncem.

Osudové číslo 3
Trojkám nyní přichází solidní šance na to jak vydělat peníze. Ačkoliv na to již dlouho čekaly, tak nyní budou přistupovat s nedůvěrou, stále si budou vytvářet odstup, aby se nadaly strhnout k předčasnému nadšení, projeví se u nich i jistá forma zodpovědnosti. Problém vznikne v tom, že trojky mají úžasný talent převelet své povinnosti na někoho druhého, ale lidé kolem trojek, už toho začínají mít dost, nehledě na to, že mají i své starosti. Takže by mohlo dojít k rozchodům, ať již partnerským nebo pracovním, bezpochyby jsou tu přinejmenším ke konci měsíce patrné spory.

Osudové číslo 4
Čtyřky se do října vrhají bezstarostně, s pocitem, že už jsou v podstatě za vodou, ale opak je pravdou. Čeká je vydání se na novou cestu, takže další změna je zaskočí a chvíli jim to dá, než se vůbec dokážou zorientovat, jak se zase věci mají. Jen těžko budou držet tempo s ostatními a bude nutné, aby se vybičovaly a dohnaly náskok lidí kolem sebe. Tato výzva však bude pro ně učiněným požehnáním, protože všechno se vlastně začne až později, ale tyto první kroky jsou velmi důležité. Nebylo by dobré se nechat strhnout a nechat se zamotat do záležitostí, které se čtyřek netýkají.

Osudové číslo 5
U pětek se i nadále bude projevovat tendence z minulého měsíce, kdy se snažily vymanit z kontaktů s lidmi, kteří jim nepřáli, ale nyní se začne vyjasňovat opravdu, kdo je kdo. To bude mít velmi příznivý vliv na vztahy s lidmi, kteří do života jim patří. Můžou se těšit na uzavření nových přátelství, utužení stávajících, v pracovní oblasti je vhodná doba na uzavírání smluv. Mezi lidmi můžete počítat s příznivou odezvou i podporou. Samozřejmě musí počítat i s nepřízní lidí, kteří budou usilovat o to, aby se pětkám zas až tak nedařilo. Ale vše má svůj čas, takže je třeba zachovat trpělivost.

Osudové číslo 6
Šestky se stále nechávají unést obavami a nejistotami, ale měly by si uvědomit, že po každé tmě přichází světlo a tak se nenechat vyděsit temným obdobím. A pak hlavně se není čeho obávat, protože všechno běží skvěle, je tu šance i něco získat. Lidé kolem nich jsou střízliví a spolehliví, i když poněkud konzervativní, takže získat si je pro své projekty nebude jednoduché, bude třeba vystihnout a zdůraznit co jistého z pomoci šestkám plyne. Koncem měsíce se šestky zmuží, převezmou zodpovědnost a dotáhnout do konce to, co si usmyslely. Právě nyní se dějí velmi zásadní věci, které ovlivní i další čas, nebylo by dobré je přehlédnout.

Osudové číslo 7
Tento měsíc sedmičkám přinese příležitost, která si bude žádat, aby využily svou chytrost, taktiku i silnou vůli a na denních záležitostech se podílely opravdu aktivně, není nevčas na to jen se tak vézt. Na počátku sice narazí a budou muset klesnout na kolena, ale jejich okolí je nenechá na holičkách a tito lidé budou právě ti, co sedmičky udrží nad vodou. Říjen umožní, aby se šestky odpoutaly od věcí, které k nim již nepatří, mohou za starým životem zavřít dveře, ale přitom by si měly uchovat víru, že vše je jak má být a nezanevřít na život.

Osudové číslo 8
Osmičky by si tento měsíc měly dát obzvláště velký pozor na lež, klam a proradnost, toto vše bude tento měsíc provázet jejich dny. Jako když na osmičky přijde podzimní deprese, nebude se jim dařit vidět to, čeho již dosáhly. Ale neměly se tak snadno vzdávat a podívat se s odstupem na všechny okolnosti dané věci. Lidé kolem mnoho pomoci neposkytnou, spíš hledí jen na své zájmy a osmičky by tak za každou pomoc musely patřičně zaplatit. Na konci měsíce budou osmičky počítat ztráty a jejich další kroky budou velmi opatrné, jako když našlapují v porcelánu. Navzdory všemu bude dobré uchovat si optimizmus, ale přitom dbát na to, že každá příčina si nese svůj důsledek.

Osudové číslo 9
Devítky se vydávají na hledání nového životního cíle, ony být bez cíle totiž vůbec neumí být. Mají svou vizi a takticky postupují k uskutečnění svých plánů. Bude dobré víc se spoléhat na vnitřní hlas. Samozřejmě cílevědomost působí na druhé poněkud dráždivě a lidé kolem se mohou pustit do boje se snahou poměřit se s devítkami. Devítky získají tento měsíc nové zkušenosti a bezpochyby něco získají, ale je třeba být trpělivý.