Listopad 2010

Osudové číslo 1
Jedničky se budou muset v listopadu obrnit trpělivostí, sice se vše bude vléct, ale začátek měsíce bude velmi slibný, dobré zprávy budou následovat jedna druhou. Zároveň budou harmonické vztahy s druhými přinášet do života poklid a spokojenost, jen nebudu dobré požadovat pomoc, není na to vhodná doba. Konec měsíce však přinese stagnaci, menší nepříjemnosti, vše však povede jen k přehodnocení priorit a nalezení nových možností.

Osudové číslo 2
Dvojky budou moci v listopadu projevit svou citlivou, vnímavou stránku, je možné, že se jim konečně vyplní sen, na který již pomalu zapomněli. A když to přijde, budou jisté, že navzdory očekávaným překážkám je to pravé, co pro ně mohl život přichystat, tak se odvážně vydají na svou cestu. Okolí si zachová reálný pohled na věc, ale pokud spatří v projektech dvojek možnost úspěchu, bude obzvláště nápomocné. Konec měsíce bude probíhat v klidu a dvojky budou trpělivě vyčkávat plodů své práce.

Osudové číslo 3
Listopad přinese trojkám nutnost postavit se sama za sebe a své „místo na slunci“ si doslova vybojovat. Ačkoliv to není zrovna jejich parketa a raději by se uchýlily do ústraní, kde by nic nemusely řešit, bylo by správné se kolem sebe více rozhlédnout, protože příležitostí k úspěchu je kolem trojek nespočet, když ne jinde, tak mají kolem sebe mnoho dobrých lidí. Na konci měsíce nabádám k velké obezřetnosti, pozor na klam, lži a plané sliby, jak ze strany trojek, tak i z vnějšku.

Osudové číslo 4
Čtyřkám v listopadu přijde skvělá šance, ale také nelehký úkol, to záleží na tom, jak se k tomu čtyřky postaví. Ale čtyřkám se nyní mnoho nedaří, snad jen kratší dny a nedostatek sluníčka jim způsobuje depresivní nálady a tendenci vzdávat se ještě před cílem. Měli by si také dát pozor na lidi kolem sebe, opravdu to se čtyřkami nemyslí dobře, ačkoliv nastavují svou lepší tvář. Takže měsíc listopad opravdu není nejlepší proto, aby se čtyřky pouštěli do nových projektů a vztahů, vhodnější bude odpočívat a počkat, až bude lépe.

Osudové číslo 5
Začátek měsíce bude klást na pětky velké nároky a především nutnost nějakým způsobem nalézt cestu z omezení, které si sami sobě daly a přitom neztratit tvář. Přijde však šance, která přinese novou energii do záležitostí pětek a tak jim dodá odvahu a odhodlání se poprat sami se sebou. Závěrem měsíce dostane vše svůj řád a dokonce se dá očekávat nějaký užitek a možnost pracovat na tom, na čem pětkám skutečně záleží.

Osudové číslo 6
Šestky by si měli dát velký pozor na nějaký podvod a neupřímnost, i když se vše bude zdát krásné a vše poběží, jak po drátku, tak lidé kolem šestek mají tendenci se vším skoncovat, jednají radikálně a nějaká domluva je více než těžká. Konec měsíce však všechno vynahradí, bude to čas oslav, optimizmu v nové začátky a důvěry ve slibnou budoucnost.

Osudové číslo 7
Sedmičky čeká v listopadu šance začít znovu od začátku, pokud se jim dosud něco nepodařilo, tak mají nyní příležitost vše smazat a učinit znovu první krok. A opravdu je tu velká naděje, že alespoň doba pro začátky je více než příhodná, stačí jen nalézt důvěru sám v sebe. V jejich životě by se mohl vyskytnout člověk spolehlivý a zodpovědný, který by sedmičkám do života přinesl smysl a cíl. Pokud se tedy sedmičky opravdu vydají na novou cestu, pak by měly skutečně za sebou zavřít dveře a za žádných okolností se nevracet zpět. Opravdu je nyní čas k přehodnocování.

Osudové číslo 8
Osmičky nyní čeká velká, řekla bych, že radikální změna a je ten nejlepší čas, protože je šance „udělat učiněné štěstí“ a pokud se osmičky nezaleknou, tak by mohlo mít i trvalejší charakter, ať už se jedná o finanční, vztahovou anebo třeba zdravotní stránku života. Zkušenosti, jež nyní osmičky načerpají, budou opravdu cenné a i lidé kolem nich budou reagovat velmi pozitivně. Koncem měsíce sice osmičky začnou pochybovat, ale je jen na nich zda se poddají obavám anebo si svůj život budou řídit vlastním přičiněním a dle svých představ.

Osudové číslo 9
Devítky v tomto měsíci čeká rozhodování, a ačkoliv nebudou tratit, ať už se rozhodnou jakkoli, tak stejnak rozhodnutí nebude jednoduché, takže se alespoň na chvíli se uchýlí do ústraní a dají si čas na konečné slovo. Lidé kolem devítek je však připraveno plně se zasadit o to, aby se devítkám dařilo jako v bavlnce. Zkušenosti v listopadu nabité devítkám přinesou velmi cenné informace, které by mohli v životě devítek nastolit příznivé změny.