Leden 2010

Osudové číslo 1
Jedničky se rozhodly, že se do nového roku pustí s nadšením a odhodláním uspět. Jejich vykročení bude obsahovat odvahu, risk i originalitu, ale jako by plánů bylo mnoho, tak je zde chaos i naivita. Nechybí zde však podpora z okolí a na konci měsíce si budou moci jedničky říct, že svých šancí plně využily a mohou se radovat.

Osudové číslo 2
Dvojky budou na počátku roku ještě čerpat z úspěchů roku loňského, budou dokončovat věci, na které jim již nezbyl čas, ale také si vloží více či méně odůvodněné obavy z dnů nadcházejících. Okolí z Vás radost mít příliš nebude, protože jim nabouráváte jejich zažité stereotypy a leden se Vám tedy bude jevit měsícem plný bojů a nepřátelství.

Osudové číslo 3
Trojkám nový rok přinese skvělou příležitost ve finanční oblasti, ale budete lpět na jistotách natolik, že Vaše opatrnost bude nepříhodná. Okolí Vám mnoho nepomůže, spíše čekají, jaké stanovisko zaujmete Vy sami. Se závěrem měsíce si ale uvědomíte, že musíte důvěřovat pocitům a začít podle nich jednat.

Osudové číslo 4
Čtyřky vstoupí do ledna s rozhodnutím, že se v tomto roce konečně nastaví jasná pravidla, která by jim poskytla prostor pro jejich prosazení. Mají svou vizi a touhu realizovat své sny. Okolí je poněkud netrpělivé, ale snažte se je získat pro Vaši věc a rádi Vám pomohou. Na konci ledna budete moci být spokojeni, protože se Vám podaří nalézt správnou cestu k úspěchu.

Osudové číslo 5
Pětky čeká nutná změna. Přijde pro ni nejlepší příležitost a opravdové šance na úspěch. Okolí bude přihlížet chladně a jen konkrétní návrhy by ho mohly přesvědčit, aby Vám bylo nápomocné. S koncem měsíce, však budete mít dojem, že jste svých šancí příliš nevyužili a budete zvažovat možnosti, jak postupovat dál.

Osudové číslo 6
Šestky se do nového roku vrhají v bojovné náladě a s nedůvěrou. Naleznete však v sobě nadšení, radost a lásku a vydáte se svou cestou s entuziasmem. Okolí Vás podpoří a dodá Vám odvahu a závěr měsíce pro Vás bude vlastně jakoby startem a vy bravurně budete řídit své další kroky za svým cílem.

Osudové číslo 7
Sedmičkám se v lednu dostane vstřícné nabídky, která je bezpochyby nadchne, protože tuší velkou šanci na úspěch. Okolí z Vás má radost, panuje přátelská atmosféra. Ale dejte si pozor, protože s úspěchem se úzce pojí i závist nepřejících a vy budete muset bránit vlastní postoj. Pamatujte, že pro to máte výhodnou pozici.

Osudové číslo 8
Osmičky se s počátkem roku budou muset rozloučit s věcmi, tak jak na ně byly zvyklé a budou muset vytvořit prostor pro nově přicházející. Odvaha, odhodlaní i ochota zapracovat brzy přinesou úspěch. Pro okolí to bude pozitivní informace a můžete počítat s jejich pomocí. Závěrem měsíce si budete muset obhájit své zájmy, jasně dát najevo svůj postoj a nedat šanci těm, co Vám nepřejí.

Osudové číslo 9
Devítky nám tak nějak ustrnuly v minulém roce a netuší vůbec, který směrem se dát, cítí se na všechno sami. Očekávají, že jim přijde někdo na pomoc. Z okolí však vstřícnost příliš nečekejte, naopak případnou prosbou o pomoc jen naštvete své blízké, že nedokážete být soběstační a chovat se zodpovědně. Koncem měsíce budete mít sami dojem, že jste ničeho nedosáhly a sami si vytvoříte prostor a čas na nalezení nových cílů, vedoucích k úspěchu.