Květen 2010

Osudové číslo 1
Pro jedničky bude měsíc květen možností,uklidit si sami v sobě. Prospěje jim, alespoň na čas, odejít do ústraní a zamyslet se nejen nad sebou, ale i nad svými záměry a cíli. Z počátku svou cestu příliš neuvidí, spíše budou mít tendenci litovat se. Okolí z nich bude rozčarováno a veškerá nabízená pomoc bude jedničkami odmítána. Takže tento měsíc bude pro ně těžkým, bylo by dobré alespoň neublížit nikomu z blízkých.

Osudové číslo 2
Květen bude pro dvojky dynamickým měsícem s protichůdnými energiemi a žádá si od nich tedy chytrost, odvahu i odhodlání. Z počátku získají dojem, nejen že nic nemá cenu, ale že je vše plýtváním síly a času, poté v sobě naleznout radost, chuť i odhodlání pokračovat anebo začínat nové projekty. K tomu se budou muset potýkat i se svou stinnou stránkou. V takových chvílích bude lepší jednat sám sebou na rovinu, přiznat si své horší vlastnosti a začít pracovat na jejich vyladění. S pomocí svých blízkých jsou dvojky schopny udělat na sobě mnoho přínosné práce.

Osudové číslo 3
Trojky čeká pěkný měsíc a tak se do něho mohou vrhnout s radostí a důvěrou. Vědí, kam chtějí směrovat a tak realizují své sny a pokud se spolehnou na své pocity, pak nebude nic, co by je mohlo zastavit. Okolí se jim nejen přizpůsobí, ale pokud se na něj nebude spěchat, pak nebudou váhat přiložit ruku k dílu. V závěru měsíce trojky dosáhnou svých cílů a budou mít skutečný důvod k radosti.

Osudové číslo 4
Čtyřkám tento měsíc bude velmi vyhovovat, protože energie, jež je budou provázet, budou poskytovat stabilitu, jistoty a opravdovost. Takže budou moci prožívat čas v bezpečí a v klidu. Takové klima je bude vybízet k práci a nebudou se bát pustit se do složitých a dlouhodobých projektů. Jaké energie budou čtyřky vysílat, takové se jim i vrátí, takže okolí pomáhá a nabízí spoluprácí a věří vizím, které čtyřky předloží. Pokud si čtyřky zachovají důvěru, pak by i jejich práce měla přinést užitek a sílu do dalších dnů.

Osudové číslo 5
Pro pětky nebude květen měsícem zahálky, spíše je nejvhodnější čas vyrazit bez váhání vpřed. Pokud by tak neučinily, pak se jim nepodaří motivovat své okolí k tomu, aby jim pomohlo. Protože jsou pětky mistry změny, pak tento měsíc nejen že zvládnou něco započít, ale také to vzdát a jít hledat jiný předmět svého zájmu. Proto by měly mít na mysli, při svém konání ,ředevším smysl dané věci, pak by bylo i něco, co dokončí.

Osudové číslo 6
Šestky čekají na květen s nadšením možná i netrpělivostí, každopádně do něj vkládají svá očekávání. Záhy ale zjistí, že naopak trpělivost bude nanejvýš nutnou vlastností, aby tento měsíc zvládly. Dokonce je nutné mít se na pozoru i mezi svými blízkými, férově s nimi nikdo jednat nebude. Je třeba si zachovat chladný rozum, a když nebude mnoho důvodů k radosti, pak je dobré pamatovat, že i špatná období jsou pro člověka přínosná, jen je to zřejmé až později.

Osudové číslo 7
Sedmičky budou mít skvělou příležitost dojít svého štěstí, možná se dočkají své „životní výhry“. Takže cokoli započnou, mohou slibně dokončit, pokud si něco budují, pak se jim nemůže nedařit. Okolí vítá přístup sedmiček a reaguje vstřícně. Sice je pravda, že s koncem měsíce nebudou v cíli, ale i tak, s pomocí píle, vytrvalosti a optimistického přístupu mají nadějné vyhlídky.

Osudové číslo 8
Osmičky se tento měsíc budou muset spolehnout především na své typické vlastnosti tj. realistický přístup k životu, zdatnost, pilnost a ochotu přijímat zodpovědnost. Nebude jim totiž zcela jasné, kterou cestou se dát, co je pro ně nejvhodnější. Okolí tak akorát dokáže kritizovat, takže jakákoliv pozitivní odezva se nedá očekávat. Takže spory a mrzutosti budou provázet měsíc květen. Proto bude lepší věci jen pozorovat, dokud si nebude jisté, že nastal správný čas jednat.

Osudové číslo 9
Devítky si pomalu, ale jistě budou pracovat na svých projektech a přitom se jim ještě naskytne příležitost, která je nenechá chladnými. Okolí bude vstřícné a ochotné kdykoli pomoci. Devítkám tedy nic nebrání kráčet svou cestou vstříc úspěchům a štěstí, protože budoucnost se jeví příznivá. Jen je nutné dát pozor na to, jaké energie vyšlou, takové se jim i vrátí.