Duben 2010

Osudové číslo 1
Pro jedničky bude duben ve znamení hledání sama sebe, svých možností a svých cílů. Na počátku budou mít tendenci izolovat se od ostatních a své věci řešit velmi zodpovědně. Podle všeho okolí tento stav jedniček velmi vítá, je ochotno i vypomoci. Jedničkám se během čtvrtého měsíce podaří nalézt způsob, jak se realizovat, což jim přinese radost ze života. Určitě jim neuškodí, když se na vše zkusí podívat z jiného úhlu.

Osudové číslo 2
Dvojky by v tomto měsíci měly řešit vztahy, ať již romantické, rodinné nebo i pracovní. Nebylo by ale dobré, aby věci příliš popoháněly, vhodnější bude poskytnout věcem dostatek času. Okolí příliš vstřícné nebude, spíše naopak, pomoc očekávají od dvojek. Závěrem se vztahové záležitosti vyřeší, přinejmenším na úrovni, ve které si budou dvojky jisté, jak chtějí, aby tato oblast jejich života plynula dál.

Osudové číslo 3
Pro trojky se otevírají nové možnosti. Začátek, ale nebude příliš příznivý, možný je nedostatek peněz anebo záležitosti nemají pevné základy. Ale v blízkosti mají lidi, kteří jsou ochotni pomoci, jsou laskaví a velkorysí. V závěru měsíce se dá očekávat, že uzavřou dohody, které budou velmi výhodné. Je jen potřeba přestat si určovat omezení, naopak pokud se jim podaří zatřást sami se sebou, pak budou mít cestu ke svým cílům otevřenou.

Osudové číslo 4
Čtyřky mohou v měsíci dubnu očekávat klidné období především ve vztahových záležitostech. Vítají jakoukoliv příležitost využít svého potenciálu, do všeho se vrhnou s nadšením a elánem. Okolí stojí pevně nohama na zemi a podporu si čtyřky získají, jen pokud budou objektivní a konkrétní. Je jen třeba, aby byly trpělivé a zaujaly ke svým záležitostem pevné stanovisko, pak mají šanci, že se jim podaří získat to, o co usilovaly.

Osudové číslo 5
Z počátku budou mít pětky dojem zklamání a marnosti, ale protože se žádná kaše nejí tak horká, jak se uvaří, otevřou se jim dveře, do kterých ochotně a rády vkročí. Okolí jim poskytne pomoc, o které se jim ani nesnilo, opravdu bude neočekávaná a o to cennější. Takže konec měsíce bude pohodový, naplněný klidem, láskou a pohodou.

Osudové číslo 6
Ani šestky nebudou na počátku měsíce nadšené, vědí totiž, že je čeká hodně práce a hodně trpělivosti v ní. Ale mohou se spolehnout na své okolí. Pokud by chtěly všechno dělat samy, pak si způsobí jen vyčerpání, únavu a ani výsledky nebudou takové, jaké by si přály. Tento měsíc pro ně nebude z nejlepších, ale bezpochyby jim bude ku prospěchu.

Osudové číslo 7
Sedmičky se do měsíce dubna vrhnou dynamicky a nadšeně. V počátku je ale potkají zdržení a komplikace, což jim na chvilku vezme vítr z plachet. Ale pokud se budou držet lidí, kteří je nikdy nezklamali, protože ti je podrží i v těžších chvílích, mají naději na úspěch. V závěru si sedmičky budou vědomy, že udělaly, co bylo v jejich silách, a budou očekávat, jak se věci dále vyvinou.

Osudové číslo 8
Osmičky budou v měsíci dubnu potřebovat hodně síly a odvahy. Z počátku je lepší raději vyčkat, ale jakmile si ověří, že jejich plány mají naději na úspěch, začnou postupovat sebejistě a odhodlaně. Lidé v okolí, jen čekají, kdy se osmičky odhodlají k činu a rádi jim poskytnou pomoc. Na konci měsíce se však budou muset potýkat se lží, manipulací a závislostmi.

Osudové číslo 9
Pro devítky bude tento měsíc klidný a pohodový. Mají velkolepé plány a přání, že si ani samy nedovedou vybrat. Okolí je přátelské, a pokud se nalezne sebemenší příležitost oslavovat, pak ji společně s devítkami využijí. V závěru měsíce však získají dojem, že svých možností nevyužily, tak jak mohly a budou zvažovat další možnosti.