2010 – roční náhled

Když se jen krátce podívám z pohledu numerologie na rok 2010, pak se tento rok bude odvíjet ve vibraci čísla 3. Trojka nám tedy především přináší příležitost na poli komunikace. Takže se bude dařit lidem, kteří dokážou svá přání, projekty, vědomosti, ale třeba i nedorozumění, jež vzniknou v průběhu roku „vykomunikovat“. Nepřineslo by žádný užitek, nechat si své názory pro sebe a dusit v sobě nejen slova, ale i pocity a touhy. Ale nebylo by dobré používat pro prosazení sama sebe ostrých slov a agrese, působení Jupitera (planeta ovládající trojku) by přineslo potíže, které by se promítly nejpozději v roce následujícím. Je to také rok přející navazování přátelství, uskutečňování plánů, úspěchu v zaměstnání. Komplikace se dají ale čekat ve finanční oblasti, ačkoli zisku je přáno, chybí zde tendence peníze udržet. Štěstí bude přát lidem tvořícím a zabývajícím se uměním.
Číslo tři nám ve velké arkáně tarotových karet ukazuje na kartu Císařovny. Ta nás nabádá ke spojení s přírodou a tak neváhejte a kdykoli Vám vyjde chvíle, využijte ji pro pobyt v zahradě, parku či lese. Je to čas plodnosti, a tak je vhodná doba k početí potomků, pro kreativní práci, ale i tady je dobré vyčkat na ten správný čas. Dejte však pozor, abyste pro samou práci nezapomněli sami na sebe.
Výklad na měsíc
Jak jsem již avizovala, připravila jsem pro Vás novinku na nadcházející rok.
Vypracuji pro Vás na každý měsíc roku 2010 vytvořit výklad tarotových karet. A protože nejsem jen kartářka, ale i numeroložka, pak nebudu výklady třídit podle znamení zvěrokruhu, ale podle osudových ( životních) čísel. Osudové číslo získáte součtem jednotlivých čísel data svého narození a jeho následnou redukcí, takže pro příklad:

  1. 5. 1907 = 1 + 3 + 5 + 1 + 9 + 0 + 7 = 26 = 8

Výklad na každý měsíc nalezte vždy první den v daném měsíci.