fbpx

Srpen 2021 – výklady tarotu

Srpen letošního roku vnímáme jako něco, co nám má přinést klid na duši a konečně nějaké to zklidnění po dlouhé době nejistoty.

Výklady tarotu na srpen 2021 naznačují, že nám bude záležet právě na těch jistotách. Ale nebudeme čekat, že tak samy o sobě vzniknou, ale aktivně přiložíme ruku k dílu, abychom si je vytvořili. A netoužíme ani po krátkodobém efektu, ale chceme, aby to, co vytvoříme, mělo trvalou hodnotu a smysl. 

A takový přístup se nám vyplatí. Srpen nám může přinést nečekaný jackpot. Ale chce to akci. Nic nám samo do klínu nespadne. Ale když k tomu, co už jsme zvládli a máme hotové, přidáme další, pak nemůžeme prohrát, naopak.

V srpnu však počítejme s tím, že si tak každý půjdeme svou cestou. Neznamená to, že bychom někoho od sebe odháněli, ale zaměření na náš záměr, vizi, nás povede k nezávislému a samostatnému jednání.

Karty radí, ať na nic netlačíme, na nic nespěcháme, soustředíme na hlavní myšlenku, co a proč děláme, a pak už jen děláme to, co nás zase o kousek přiblíží k našemu cíli.

výklady karet: mandala na srpen 2021
Mandala na srpen 2021

Osudové číslo 1

Jedničky, na Vás v srpnu čeká skvělá příležitost, která Vám otevře nové dveře. A jak karty ukazují, s chutí se jí chopíte. Pomůže Vám Vaše schopnost nebát se nového, chuť něco zkusit a také odvaha, kterou oplýváte. V tuto chvíli opravdu ani nemusíte řešit, co s tím v budoucnosti. 

Pro Vaši věc se nadchne i lidé okolo Vás a společně tak vytvoříte tým nezávislých, ale kooperujících lidí, ať už seto týká práce, lásky nebo přátelských vazeb.

Karty Vám doporučují jít si svou cestou, která se tak sama nabízí a jednat.

Osudové číslo 2

Vám, Dvojky, se srpen bude nepochybně líbit. Vytvořily jste si pevný základ, a teď přesně v souladu se svým záměrem na něm můžete stavět. A jak vidět s láskou a vytrvalostí se aktivně do svých záležitostí pustíte. 

Co k tomu dodat? Užijte si pěkných energií, využijte je a přijměte i odměnu, kterou si zasloužíte.

Osudové číslo 3

Srdce Vám teď říká, Trojky, že jste na správné cestě, a když se jím necháte vést po celý srpen, pak ze své cesty nemůžete sejít. Na jednu stranu se necháte strhnout pochybnostmi a obavami a něco Vám bude nejasné. Když ale ze svého směru nesejdete, brzy zjistíte, že jste jen dlouho a zbytečně přemýšlely o to, jak to nepůjde, i když to šlo.

Sice nechcete slyšet, že je nejlepší nespěchat, ale je to ta správná strategie na srpen.

Karty doplňují: Nezáleží na čase, teď záleží na směru a na tom, že se ho držíte.

Osudové číslo 4

Vrháte se, Čtyřky, do srpna s odvahou a jasným cílem, kam chcete až dospět. V tomto měsíci však počítejte, že se k Vašemu cíli otevře i cesta, která sice k němu vede, ale může být značně trnitá a popíchat může právě Vás. Samozřejmě, můžete si hrát s ohněm, ale pak počítejte s tím, že to samy nezvládnete.

Pod čarou Vás karty upozorňují, že když si hrajete s ohněm, bude nutné také, abyste hasily požár, což Vás na cestě zdrží, ale také se to prodraží. Co si neprve své kroky promyslet a změnit strategii?

Osudové číslo 5

 I když se Vám, Pětky, cesta otevírá, Vy se po ní tento měsíc vydat nechcete. Nyní se na vše díváte přes černé brýle a máte dojem, že jakákoli Vaše aktivita nemá smysl. Doslova bloudíte, ztrácíte se. Nečekejte tedy od srpna zázraky, ale využijte ho jako prostor, ačkoli nepříjemný, tak důležitý. Protože i když se bude zdát, že se nikam neposouváte, každopádně učiníte zásadní krok.

Důvěřujte si a nezahazujte své vize, ještě jejich čas přijde… radí karty.

Osudové číslo 6

Vám, šestky, srpen přináší zajímavou příležitost. To, jestli ji přijmete nebo ne, záleží na tom, jestli podlehnete zvědavosti a uvidíte v ní svou cestu. A prozradím, že dokážete mít oči i srdce otevřené a tu šanci využijete a pak začne všechno pěkně odsýpat možná dojde i na ty zázraky.

Nebojte se, energie Vám jdou teď na ruku, tak se nenechte vystrašit nebo omezit svým rozumem.

Osudové číslo 7

Sedmičky, vy se v srpnu často budete obracet do minulosti. Pokud tam budete hledat zkušenosti, tak dobře. Jestliže budete plakat po „starých dobrých časem“, tak Vám zbudou jen oči pro pláč, nic víc. Z počátku získáte dojem, že za vše jen platíte a nikterak se Vám to nevrací. Ale takové pocity Vás navedou jen správným směrem. Brzy pochopíte, že potřebujete změnit taktiku a také přijdete na to, jak. 

Karty doplňují, že se ke svým záležitostem potřebujete postavit zcela jinak. Vyjděte ze své komfortní zóny a svět se Vám položí k nohám. 

Osudové číslo 8

Máte skvělý základ, máte skvělý cíl, Osmičky, a jdete i správnou cestou. A vyklad karet na srpen 2021 ukazuje, že teď všechno do sebe zapadá, dává smysl a Vy se díky tomu máte prostor realizovat. Jestliže by Vás v průběhu srpna přepadly nějaké neblahé myšlenky, pak si vzpomeňte, kdo ty myšlenky řídí a udělejte s tím něco. Pak už jen nastavte náruč a přijímejte.

Karty doplňují, že když se v srpnu budete soustředít na to, co je důležité a správné, následně učiníte ty správné kroky, pak nemůžete minout.

Osudové číslo 9

Vás, Devítky, srpen doslova nadchne. Máte své plány a chcete stavět na jistotách. Vaše jistá pohodlnost Vás však zbrzdí. Ale možná Vás zvedne ze židle někdo akčnější a cílevědomější, a tedy úspěšnější. Pak si uvědomíte, že bez vlastního přičinění štěstí nenaděláte a pohodlí vyměníte za akci.

Když se však do něčeho pustíte, karty připomínají, abyste si nezapomněly nejprve promyslet, zda za své konání zvládnete převzít i svůj díl zodpovědnosti. Teď není čas na „jako“.

P.S.: Ohlédnutí za výklady karet na předchozí měsíce, roky, můžete spáchat na https://spravnoucestou.cz/vyklad-karet/