fbpx

Srpen 2020

Srpen, podle karet, přece jen budeme pevně držet v rukou. Ono něco takového je také na místě, když sami víme, že naše projekty nemají tak stabilní základ, jaký by potřebovaly. Proto nyní možná sami zbouráme to, co jsme dosud vybudovali a začneme od začátku. Ano, znamená to, úplně jiné léto, než jsme si představovali i nadále. Ano, znamená to i omezení, ale v tomto případě hleďme na to, abychom ta omezení nevytvářeli sami, třeba právě těmi aktuálními obavami (viz týdenní kartička).
Podstatné však je, že se nedáme odradit, naopak. Všechno, co se nám bude stavět do cesty bude prostředkem, který nás na té cestě postrčí vpřed. A my to víme, takže se nám doslova podaří nemožné. A jakmile se dostaneme na tu svou správnou cestu, pak už nás nic nezastaví.

Osudové číslo 1

Pro Vás, Jedničky, bude srpen pohodový měsíc, strávený přesně podle Vašich představ. Ono také uděláte vše proto, abyste si jej podle svých představ vytvořily. A nebojte nuda to nebude. Máte rády akci a o tu nebude nouze. K tomu si najdete i dobré společníky naladěné na stejnou vlnu. Jen opatrně, abyste se v tom všem nějak neztratily nebo alespoň nezasekly. Jsou tu naznačené tendence ke stagnaci nebo k omezením, které by Vás na další čas zastavily. Karty Vás ostatně upozorňují, že bude lepší si vše důkladně a v klidu promyslet, než vyrazíte na svou cestu.

Osudové číslo 2

Dvojky, Vás srpen přijde jako na zavolanou. Vše půjde rychle, snadno, plynule. Také se dá říci, že víte, co děláte a kam míříte. O to, je ta cesta snadnější. Ale ano, bez Vás to nepůjde, ještě se budeme muset mnoho věcí naučit, získat praxi a nepolevovat ve svém konání, ale ono se to všechno vyplatí. Přijde opravdu skvělá šance vydat se ještě dál, než kam jste plánovaly, přitom v té záležitosti, na které pracujete. Takže směle do toho. Zachovejte si hlavu na krku i slušnost, a pak Vás úspěch nemine.

Osudové číslo 3

Vaše pochybnosti, Trojky, pravděpodobně plynou z Vašeho vyčkávání. Ať už čekáte na lepší chvíli nebo lepší konstelace, tak tím jen sami sebe blokujete. Neznamená to však konec. Jen to chce se na své věci podívat trochu nezaujatě, bez emoci, ale s nadhledem a v širším kontextu. Pak, jako zázrakem, sami energie, které Vás ovlivňují, změníte. A v tu samou chvíli se vše v dobré obrátí. Dalo by se říct, že teď nemáte jinou možnost, než jít vpřed, protože to je Vaše cesta.

Osudové číslo 4

Čtyřky, Vám se v srpnu nabízí mnoho možností a všechny Vás vedou ke zdárnému konci. Proto Vás i popadne jaká si hektičnost, netrpělivost a budete se tím tříštit energie. Ale to neznamená tentokrát neúspěch. Naopak by to měl být takový impuls, abyste se spojily s někým, kdo si dokáže zachovat klid, rozvahu a pokud mu předložíte jasnou vizi, kam směřujete, pak si najdete skvělého spojence, který Vás k tomu cíli doprovodí. Pak také vše do sebe začne zapadat, jako kolečka ve švýcarských hodinkách a Vás srpnem bude provázet skvělá nálada a pocit naplnění.

Osudové číslo 5

Pro Vás, Pětky, je srpen hned na začátku, vlastně na konci. Podařilo se Vám něco dokončit, ale kam dál, že? Ano, nejprve s zasloužíte nějaký ten odpočinek. Paradoxně Vám v současných energiích neprospěje. Spíše to bude cesta do ztracena a nutnost zcela hodnotit věc z jiného pohledu. Což Vás přivede k myšlence „když konec, tak konec“. A byť budete zklamané, tak s vědomím, že už není tohle zrovna Váš směr, pak se neochotně vydáte na cestu novou. Nespěchejte s rozhodováním kam a jak, teď to chce si dopřát čas a spíše o tom přemýšlet, než jednat.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy se na srpen těšíte, protože je to čas, který budete trávit přesně podle svých představ. Sice z počátku opravdu vše takové bude, přinejmenším zdánlivě. Pak Vám tedy tuto harmonii má tendence někdo pokazit nějakou kritikou a tím, že Vám poodhalí realitu v jiném světle. Radost Vám to neudělá, ale jistě Vám to pomůže. Ujasníte si, co chcete a že Vy jste v kontextu svého života nejdůležitější. Pak už se jen chopte svého života a svých záležitostí, a nic Vás nemůže zastavit.

Osudové číslo 7

Sedmičky, sami dobře víte, že je jen na Vás, jaký ten srpen bude. A protože ho chcete mít pěkný, korunovaný úspěchem, pak se postavíte do role úspěšného a úspěch přijde. Tento Váš postoj bude vytvářet kolem Vás kouzelnou auru, která bude přitahovat jen podobně naladěné. A i když jste přesvědčené, že nikomu kolem sebe nepotřebujete a chcete si jít sami svou cestou, ty skvělé lidi kolem sebe neodradíte. Ale tak to má být. Ona realita je taková, že tu nejste sami. A realita, střízlivost, pevně stát nohama na zemi, je pro Vás právě ten odrazový můstek, který Vás dostane ke kýženému cíli.

Osudové číslo 8

Žádný spěch, Osmičky. Tento měsíc si žádá spíš Vaší rozvahu, nadhled, ale i intuici. Máte tedy tendenci bojovat a obhajovat své pozice za každou cenu, ale právě boj Vám nyní blokuje cestu k cíli. Jsou i jiné možnosti. A pak nemusíte všechno dokončit právě teď. Letošní srpen asi nebude ten nejlepší měsíc v roce pro Vás, ale vytvoří se prostor zbavit se nepotřebného, neperspektivního a vložit srdce do nových, perspektivnějších projektů.

Osudové číslo 9

Devítky, Vy vidíte srpen v těch nejlepších barvách a víte kam směřujete. Navíc se ani neobáváte vydat se touto cestou a na nic nemíníte čekat. A opravdu vše bude klapat, jako na drátkách. Podaří se Vám tak dotáhnout nějaké záležitosti ke konci. Ale jako byste litovaly, že už máte hotovo a všechny krásné energie shodíte ze stolu. Protože „konec“ budete vnímat jako „konec všeho“. A opět se budete potácet mezi svým egem a nespokojeností. Karty jednoznačně doporučují se stáhnout, nalézt svůj klid a na něm stavět svou další budoucnost.