Říjen 2020

Jo, jo, říjen. To jsou energie, které nám neposkytnout pevnou půdu pod nohama, žádnou jistotu, nic jasného. Na druhou stranu v nás jsou takové ne-energie prostorem k tomu, abychom více dali na to, co je v nás. Což znamená, více vnímat sebe sama: dívat se na své myšlenky, respektovat své potřeby i touhy, být sám za sebe. Ano, může to být napínavé, ale to nám tak nějak bude tento měsíc sedět… probudit svůj temperament a jít svou cestou. Ale každopádně to chce obezřetnost! Hrozí nám, že nás na těch našich cestách bude chtít někdo ošidit, podfouknout, oškubat, podvést. Takže to chce mít aktivní pozornost a uchovat si hlavu na krku. Karty radí, abychom si ke všemu dopřáli dostatek času: na rozmyšlenou, na detekování našich pocitů a emocí. Jen tak se můžeme udržet na svých cestách.

Mandala na říjen 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy se do toho nového měsíce vrháte s odhodláním začít něco nového a dost dobře víte, jak na to. Každopádně je tu velká šance, že získáte mnoho cenných zkušeností. Abyste si získaly podporu svého okolí, potřebuje jej patřičně motivovat, ale to jistě zvládnete. Jestli však očekáváte velkolepé výsledky a úspěšné dosažení cíle, pak Vaše očekávání nemají tendence být naplněna. Tady je na místě ta doporučovaná obezřetnost, ale také vytrvalost. Ať už Vám někdo ty „klacky pod nohy“ bude házet, a nebo Vy před cílem začnete hrát nějakou falešnou hru, každopádně bude dobré postupovat velmi opatrně a počkat s dosažením cíle na lepší časy.

Osudové číslo 2

Dvojka, Vaše vstřícnost je doslova pověstná a tento říjen to bude téma, které budete bez pochyby vnímat, jako aktuální. Se srdcem na dlani a ochotou dát druhému i „poslední svou košili“ se budete cítit sebejistě, spokojeně. Ale záhy zjistíte, že nemůžete pomoct každému nebo jen tomu, kdo o to stojí. Těžko se s tím budete vyrovnávat, když to přece myslíte dobře. Ale právě vyrovnání, rovnováha, moudré rozhodnutí je to, k čemu jsou Vám říjnové energie dobré. Karty Vám radí, abyste svou pozici v dané záležitosti hledaly, sebe ani druhé neodsuzovaly, ale poskytly prostor pro nové formy a způsoby další kooperace.

Osudové číslo 3

Trojky, ačkoli teploty neklesají pod bod mrazu, Vy se tak cítíte. Jste nějaké zatuhlé, motáte se v kruhu, nevíte kam, možná ani co, a kdo ví jestli. Navíc vnímáte, že se dostáváte do situace, s kterou jste počítaly spíše v případě druhých. Nic a nikdo není čisté, férové. Co s tím? Karty radí: Dejte to do pořádku! Utíkat teď nemá smysl, nalhávat si něco Vám štěstí nepřinese. A i když je cíl v nedohlednu, tak si díky tomu dokážete alespoň udržet otevřené dveře.

Osudové číslo 4

Počátek měsíce a vize, s kterými do toho letošního října vstupujete, Čtyřky, jsou naprosto ideální. Všechno do sebe zapadá, jste s těmi správnými lidmi, na tom, co je pro Vás důležité, spolupracujete. Díky tomu také máte nadstandardně dobrou náladu a chcete si to užít co nejdéle. Ano, někdo Vám to bude kazit. Někomu stále něco nejde pod nos. Ale Vy se svého nepustíte, udržíte svůj cíl před očima a ty škarohlídy za sebou. Máte mít pohodové období, tak si ho v klidu vychutnejte.

Osudové číslo 5

Pro Vás, Pětky, je říjnem měsícem seberealizace a Vy to moc dobře víte. Proto se ihned chápete iniciativy. Ano, příliš neřešíte, kam spějete, ale to teď opravdu není důležité. Pro Vás je to aktivní měsíc, kde si můžete užít své podnikavosti, rozhodnosti, akceschopnosti, tak není třeba řešit nějaké cíle. A neřešte, ani jestli Vám někdo pomůže nebo ne. Nepomůže. Ale to teď ani nepotřebujete. Je to Vaše cesta, tak si ji plnými doušky vychutnávejte.

Osudové číslo 6

Šestky, Vy teď čelíte situacím, ve kterých je třeba probudit odvahu, ale i schopnosti. Je něco, někdo, kdo Vám nedělá radost. Naopak si zoufáte. Ale ani druhá strana z Vás nemá důvod k optimismu. Co s tím. Říjen je tentokrát o tom, abyste i špatné dny překonaly, nenechaly se odradit nebo vystrašit. A karty připomínají: Nezapomeňte na důvěru, víru a slušnost, to je teď ta správná cesta.

Osudové číslo 7

Optimismus ve Vás, Sedmičky, tedy nastávající měsíc nevyvolává a ať kouknete na cokoli, vypadá to ve Vašich očích jako obraz bídy a utrpení. Cítíte se doslova „vyšťavené“. Ale jak jistě tušíte, nikdo do Vás šťávu nenalije, pokud to nebudete Vy sami. A to byste zase měly zvládnout. Pár dnů na nule Vám pomůže se sladit s nějakým tím svým přirozeným vývojem a zase se bude dařit. Ono Vám ty mizerné dny pomohou se odpoutat od něčeho, co už Vás jen omezuje. Tak díky za ně!

Osudové číslo 8

Osmičky, teď to chce rozum do rukou a dělat to, co je třeba. Plakat? Možná k tomu budete mít tendence, ale víte, jak je to se sebelítostí… nic nepřináší. Za to Vaše plány, ty svou hodnotu mají. Opravdu! Takže: poperte se se svou temnou stránkou, přestaňte pochybovat a „sejčkovat“. Naopak se podívejte na věc z nadhledu, uvědomte si svou cestu a cíl. A pak zase budete na svém, tedy na té správné cestě.

Osudové číslo 9

A Vám, Devítky, karty na říjen avizují zkoušku trpělivosti. Ono to, na čem pracujete, opravdu není záležitostí na jeden den a hotovo, žádá si to čas, hodně času. No, ale to Vám se na nic čekat nechce, a půjdete si za svým, jak se říká „přes mrtvoly“. Pak je třeba ale počítat s tím, že Vás ostatní nechají Vašemu osudu a raději se nebudou angažovat. Ale Vám teď ani na jejich zájmu, podpoře, sounáležitosti nezáleží. Máte svou cestu a to je pro Vás podstatné. Takže ani rada karet na závěr není teď na místě.