Prosinec 2020

Na prosincové karty se dívá mnohem lépe, to mi věřte. Ve všeobecných energiích je zřejmé, že letošní prosinec bude měsícem příležitostí a zajímavých nabídek. Ano, vyplatí se neztrácet hlavu a vše si nějak prověřit a ověřit, ale to nic nemění na tom, že ty šance a možnosti tu budou. Na začátku měsíce můžeme i počítat s tím, že vše půjde mnohem snáz, než dosud a předchozí snažení se nám začne rentovat. Letos tolik diskutované Vánoce (budou/nebudou) se budou odvíjet v přátelské atmosféře, najednou jako bychom si dokázali opravdu naslouchat a být k sobě milí. No, a konec měsíce i roku přináší změnu. Jestliže potřebujete a chcete něco dokončit, odložit, pak je na to skvělý čas. A pokud plánujete nové projekty, pak jejich rozjezd ponechte opravdu až na čas po Novém roce. Teď je čas se ke svým záležitostem postavit čelem, uvědomit si, jaký máme cíl a aktivně jednat v zájmu jeho dosažení… je ten nejlepší čas.

Mandala na prosinec 2020

Osudové číslo 1

Jedničky, Vy s tím letošním prosincem máte dojem, že jste nějak uvízly, a že problémy jsou větší, než na jaké byste si kdy troufly. Ale teď není čas na podceňování se. Možná se věci nevyvíjejí ideálně, ale Vaše zanícení pro věc a víra Vám mohou být tou motivací, lékem pro překonání jakékoli překážky. Otevřete se a hned uvidíte, že k Vám přichází ti „správní“ lidé, co Vám jdou skvěle na ruku. A otevření se impulsům, lidem, příležitostem, Vám může pomoci překonat i nepříjemné pocity, které byste získaly, když budete jen uraženě trucovat, že to nejde snadno. Co Vám napovídá Vaše srdíčko?

Osudové číslo 2

Dvojky, vy se do toho posledního měsíce roku 2020 vrháte po hlavě, cítíte se totiž plné energie, síly a neschází Vám ani odvaha. Máte svůj cíl a dokážete se o své věci postarat, i když Vás pravděpodobně bude někdo odrazovat. Jenže Vy teď nějaké rozumné argumenty poslouchat nechcete. No, zkuste se nad tím ještě samy zamyslet, protože máte tendence jít hlavou proti zdi. To Vám sice přinese cenné zkušenosti, ale o to, co od toho očekáváte, byste mohly přijít. Zkuste dát na karty a počkejte na lepší chvíli.

Osudové číslo 3

I Vám, Trojky, neschází síly a energie a také v tomto duchu se, doslova, vrháte do nového měsíce. Cítíte se „za vodou“ – máte hotovo, co jste chtěly, to jste zvládly a teď už si jen užíváte výsledků Vaší práce. Možná Vám dobrou náladu kazí fakt, že něco skvělého končí, ale ještě do konce roku k Vám přijde inspirace, na nový projekt, nové dobrodružství. Nenechte ji ležet ladem… alespoň tak k Vám promlouvají karty.

Osudové číslo 4

Čtyřky, máte pocit, že Vám prosinec nepřinese nic dobrého, že to bude jako dosud a všechna ta omezení, zákazy a příkazy Vám berou schopnost vidět „světlo na konci tunelu“. Klid! Nejprve se koncentrujte, nespěchejte, však někde uvnitř víte, že to bude dobré. A v momentě, kdy zase cítíte pevnou půdu pod nohama, můžete s jistotu jít vpřed, za tím, co je pro vás důležité. Ano, znamená to udělat změnu, ale tu jste schopny uskutečnit, protože jste to Vy a máte všechny schopnosti a prostředky k dosažení úspěchu.

Osudové číslo 5

Od prosince očekáváte, Pětky, opravdu mnoho. Věříte, že když se do něho pustíte bez odkladů a se svým typickým přístupem, pak není nic, co by Vás mohlo zastavit a pokazit Vám úspěch. Ale je tu velká možnost v té rychlosti a možná i lehkovážnosti vjet do slepé uličky. Pak samozřejmě budete muset zatáhnout za brzdu a hledat jinou cestu, kterou ale nebude snadné nalézt. Karty Vám radí svou rychlost a dobrodružnou povahu poněkud mírnit, uvolnit se i zvolnit. Někdy je prostě lepší odpočinout si a počkat na příznivější konstelace.

Osudové číslo 6

Šestky, jste přesvědčené o svých úmyslech a záměrech, v tomto nepochybujete. Ale máte pocit, že je třeba se ještě držet zpátky a hledat informace, indicie či dát věcem čas, aby se daly uskutečnit. A vše, co potřebujete i získáte, a tím i impuls k akci. Vše do sebe začne pěkně zapadat a Vy tak budete moci prožít prosinec v té nejlepší atmosféře a pohodě, jako už dlouho ne. Vaše trpělivost a zdravý úsudek Vám teď pomohou zvládnout vše tak, abyste z toho letošního roku odcházely s hlavou vztyčenou a radostným uspokojením.

Osudové číslo 7

Sedmičky, Vy ačkoli víte, že Vás to netěší, ale že je to správné, jdete zajetými kolejemi. Ale to, co považujete za nejhorší, je pro vás to nejlepší a uvidíte to právě v těchto prosincových dnech. Paradoxně se Vám otevírají možnosti právě v těch Vašich „daných“ možnostech. A když se otevřete a projevíte důvěru a své schopnosti, pak můžete jen získat. No, z toho také vyplývá, co pro Vás bude znamenat, když zůstanete uzavření a pasivní…

Osudové číslo 8

Prosinec pro Vás, Osmičky, přináší čas, kdy bude třeba pracovat, ale za to Vás patřičně odmění. Budete prožívat časy, jež Vás budou naplňovat radostí a budete zažívat nebývalou podporu. Doslova tím rozkvetete a na těžké časy budete už vzpomínat. Ale tak nějak intenzivně. Něco získáte, ale něčeho se Vám stále nedostává a ve Vaší mysli to sedí „jako žába na prameni“. Proto karty radí, abyste si dopřály čas a ujasnily si, co chcete. Ano, nikdo nemůže mít všechno, ale každý může mít to, co je pro něho důležité. Tak si to dopřejte.

Osudové číslo 9

Unavené, Devítky? Máte dojem, že jste na pokraji sil. Tak si dopřejte čas na odpočinek. Ano, stále je spousta věcí, které na Vás volají a vyžadují Vaší pozornost a energii, ale je na Vás, čemu svou sílu budete věnovat. Každopádně, pokud potřebujete pomoct, pak i máte komu říct. No, a když budete pečlivě volit ve svých aktivitách, pak se Vám Vaše síly zase obnoví a dokončíte vše, co jste si tento rok naplánovaly ke své spokojenosti. Prosinec je pro Vás čas dokončení, tak ať si do toho příštího roku nenesete nálož nedodělků, která by Vás omezovala v další cestě.